
Rijbewijs Middelburger (20) ingevorderd na gevaarlijk verkeersgedrag op Stationsstraat
MIDDELBURG - Het rijbewijs van een 20-jarige automobilist uit Middelburg werd gisteravond ingevorderd door de politie. De man reed in zijn auto over de Stationsstraat en zat met een dusdanig grote ballon voor zijn gezicht dat zijn zicht belemmerd werd.
Het rijbewijs van een 20-jarige automobilist uit Middelburg werd vrijdagavond rond 18.45 uur ingevorderd door de politie. De man reed in zijn auto over de Stationsstraat en zat met een dusdanig grote ballon voor zijn gezicht dat zijn zicht belemmerd werd.
Hierdoor slingerde hij over de weg en zag hij onder andere twee fietsers over het hoofd die flink in de remmen moesten om een aanrijding te voorkomen. Een agent die onderweg was naar zijn werk zag de gevaarlijke verkeerssituatie en besloot de auto aan de kant te zetten.
Lachgas
Bij aanspreken van de bestuurder, die inmiddels op de Maisbaai was aangekomen, zag de agent een tank gevuld met lachgas in de auto staan. De bestuurder zette tijdens het gesprek dat hij met de agent voerde ook meerdere malen de ballon op de tank en vulde deze met het gas. De agent zag dat de man een paar keer bijna het bewustzijn verloor.
Het rijbewijs van de automobilist is ingevorderd omdat hij onder invloed was en gevaar veroorzaakte voor medeweggebruikers. Het document is opgestuurd naar het CBR en een officier van justitie neemt een beslissing over de verdere afwikkeling van de zaak.
Meer uit Middelburg
ZOUTELANDE - 'Zoutelande Zingt aan Zee', dat klinkt heerlijk en dat is het ook! Verschillende koren met allerlei muziekstijlen en dat allemaal aan de Zeeuwse kust in het mooie Zoutelande. Dit jaarlijks korenfestival vindt plaats op zaterdag 20 september van 12.30 tot 17.45 uur. Het gratis toegankelijke evenement begint met een gezamenlijke opening in de Catharinakerk, waarna de koren uitwaaieren over verschillende podia in het dorp.
48 minuten geledenMIDDELBURG - Zaterdag (20 september) kunnen inwoners tussen 10.00 en 16.00 uur tijdens de snuffelmarkt op de Markt in Middelburg hun mening geven over kernenergie.
2 uur geledenMIDDELBURG - De provincie Zeeland verstrekt 3,2 miljoen euro subsidie aan vijftien rijksmonumenten, verspreid over de hele provincie. 'Met deze bijdrage kunnen de monumenten worden gerestaureerd, waardoor waardevol Zeeuws erfgoed behouden blijft, verder ontwikkeld wordt en beter toegankelijk wordt gemaakt voor het publiek', schrijft Zeeland in een persbericht.
4 uur geledenMIDDELBURG - Diverse hulpdiensten zijn woensdagavond laat ingezet voor een reanimatie in Middelburg. Een traumahelikopter landde langs de Torenweg.
5 uur geledenMIDDELBURG - De politie zoekt getuigen en omwonenden die meer informatie hebben over het steekincident aan de Vlasmarkt in Middelburg. Hierbij raakte woensdagmorgen rond 3.00 uur een jongeman gewond. 'Hij is meerdere keren gestoken', laat de politie weten. 'De dader is nog niet gevonden.'
20 uur geledenDOMBURG - De 33e editie van Jazz by the Sea vindt plaats van donderdag 18 tot en met zondag 21 september. Bezoekers genieten onder meer van ruim vijftig gratis toegankelijke optredens in het hart van Domburg. 'Met de samenwerking met filmfestival Film by the Sea hebben we een bijzondere vernieuwing', laat de organisatie weten.
1 dag geledenMIDDELBURG - In Middelburg is woensdagochtend een fietsster in botsing gekomen met een lijnbus. De fietsster liep daarbij verwondingen op en moest naar het ziekenhuis worden gebracht.
1 dag geleden