Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ricciardo gaat 'Duitse' tatoeage uitzoeken voor teambaas Renault

Ricciardo gaat 'Duitse' tatoeage uitzoeken voor teambaas Renault

NÜRBURG (ANP) - Daniel Ricciardo heeft zijn eerste podiumplaats in dienst van Renault binnen en dus mag de Australische coureur een tatoeage gaan uitzoeken voor zijn teambaas Cyril Abiteboul. "Ik kies het design, hij de plek waar het komt te staan", zei Ricciardo met een brede grijns. "Het gaat iets worden dat met mij te maken heeft en ook met Duitsland, de vlag of een Duitse traditie ofzo. Want ja, dat is de plek waar dit is gebeurd."

Ricciardo had een weddenschap afgesloten met Abiteboul. Als hij het podium zou halen, dan zou de bijna 43-jarige Fransman zijn eerste tatoeage laten zetten. Op de Nürburgring was het zo ver. Achter Lewis Hamilton en Max Verstappen reed de 31-jarige Ricciardo naar de derde plaats.

"Poeh, wat was dat lang geleden. Dit voelt als mijn eerste podium", zei Ricciardo, die bijna 2,5 jaar geleden in dienst van Red Bull voor het laatst op het podium stond. Hij won toen de Grote Prijs van Monaco. "We hebben hier bij Renault allemaal heel lang op gewacht. Ik ga vanavond in het vliegtuig terug naar huis over die tatoeage nadenken."

Meer uit Sport

Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

1 uur geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

2 uur geleden
Bobsleeërs in viermansbob dertiende in St. Moritz

ST. MORITZ (ANP) - De Nederlandse bobsleeërs zijn bij de wereldbeker in het Zwitserse St. Moritz als dertiende geëindigd in de viermansbob. Dave Wesselink was met remmers Janko en Jelen Franjic en Timme Koster na twee runs 1,20 seconde langzamer dan de winnende Duitser Adam Ammour, die zijn landgenoot Johannes Lochner aftroefde.

2 uur geleden
Schaatsster Hoogendoorn pakt EK-zilver op 1000 meter

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatsster Chloé Hoogendoorn heeft bij de EK afstanden in Polen zilver gegrepen op de 1000 meter. De 21-jarige Zuid-Hollandse moest met 1.16,34 de titel laten aan Nikola Zdrahalova uit Tsjechië, die won in 1.16,06. Isabel Grevelt pakte brons.

3 uur geleden
Poolse tennissers winnen voor het eerst United Cup

SYDNEY (ANP) - De tennissers van Polen hebben voor het eerst de United Cup gewonnen. Het team met onder anderen Iga Swiatek en Hubert Hurkacz was in de finale in Sydney te sterk voor Zwitserland: 2-1. Polen verloor de afgelopen twee jaar nog de finale van het toernooi voor gemengde landenteams.

4 uur geleden
Atlete Brinkman derde bij rentree in halve marathon Egmond

EGMOND AAN ZEE (ANP) - Atlete Nienke Brinkman is bij haar rentree derde geworden op de halve marathon van Egmond. De winst ging naar Florence Niyonkuru uit Rwanda in 1.10.38, voor haar landgenote Emeline Imanizabayo.

4 uur geleden
Tennisster Sabalenka toont vorm met nieuwe titel in Brisbane

BRISBANE (ANP) - De Belarussische tennisster Aryna Sabalenka heeft haar titel in Brisbane geprolongeerd. De nummer 1 van de wereld was in de finale duidelijk te sterk voor de Oekraïense Maria Kostjoek, de nummer 26 van de wereld: 6-4 6-3.

9 uur geleden