Restaurantketen La Place zit voortaan ook in Denemarken
VEGHEL (ANP) - Restaurantketen La Place heeft zijn eerste vestiging geopend in Denemarken. Het nieuwe restaurant bevindt zich in het treinstation van Kopenhagen. Later dit jaar wil La Place ook op andere plekken in het land de deuren openen, onder meer op de luchthaven bij de Deense hoofdstad.
Voor de gang naar Denemarken is La Place-eigenaar en supermarktconcern Jumbo een strategische samenwerking aangegaan met SSP. Dat is een organisatie die reizigers van over de hele wereld op vliegvelden en treinstations bedient van eten en drinken. SSP zal La Place op basis van een franchiseformule in de Deense markt zetten.
La Place, jarenlang bekend als het huisrestaurant van warenhuisketen V&D, is al langer internationaal actief. De keten is ook te vinden in landen als de Verenigde Staten, Canada, Frankrijk, Spanje en Duitsland. In Nederland zelf heeft La Place zestig restaurants.
Meer uit Financieel
KOEWEIT (ANP/BLOOMBERG) - Koeweit, de op vier na grootste olieproducent van oliekartel OPEC, heeft de olie- en raffinageproductie teruggeschroefd na de vertraging van het scheepvaartverkeer door de Straat van Hormuz. Het terugschroeven van de olieproductie door Koeweit kan de olieprijzen verder opstuwen, waardoor benzine aan de pomp mogelijk nog duurder wordt.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Europese Unie onderzoekt of ze de druk op bedrijven die worstelen met de hoge energieprijzen kan verlichten, onder andere door te kijken naar energiebelastingen, kosten voor het elektriciteits- en gasnetwerk en CO2-kosten. Dat staat in een document dat door persbureau Reuters is ingezien.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Door het beperkte aantal vluchten uit het Midden-Oosten en delen van Aziƫ vragen sommige luchtvaartmaatschappijen extreem hoge bedragen voor stoelen op vluchten richting Europa, waarschuwt Frank Radstake, directeur van de ANVR.
10 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Reisorganisatie TUI kan nog niet zeggen wanneer gestrande reizigers in het Midden-Oosten en het Verre Oosten naar huis kunnen. Inmiddels zijn al honderden reizigers terug, maar er zitten er ook nog honderden vast, zegt een woordvoerster van TUI.
13 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Dubai Airport hervat zaterdag deels het vliegverkeer, kort nadat de operaties waren stilgelegd. Eerder op de dag werd het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. In Dubai werden twee explosies gemeld.
14 uur geledenDUBAI (ANP) - Dubai Airport, een van de drukste luchthavens ter wereld, heeft zaterdag het vliegverkeer stilgelegd nadat de luchtverdediging een object boven het gebied had onderschept. Eerder op de dag werden in Dubai twee explosies gemeld.
15 uur geledenDUBAI (ANP/RTR) - Emirates heeft alle vluchten van en naar Dubai voor onbepaalde tijd opgeschort, maakte de luchtvaartmaatschappij zaterdag bekend. Vrijdag kondigde Emirates juist aan vanaf zaterdag weer dagelijks van thuisbasis Dubai naar tientallen bestemmingen te vliegen, waaronder Schiphol.
16 uur geleden