Restaurantketen La Place zit voortaan ook in Denemarken
VEGHEL (ANP) - Restaurantketen La Place heeft zijn eerste vestiging geopend in Denemarken. Het nieuwe restaurant bevindt zich in het treinstation van Kopenhagen. Later dit jaar wil La Place ook op andere plekken in het land de deuren openen, onder meer op de luchthaven bij de Deense hoofdstad.
Voor de gang naar Denemarken is La Place-eigenaar en supermarktconcern Jumbo een strategische samenwerking aangegaan met SSP. Dat is een organisatie die reizigers van over de hele wereld op vliegvelden en treinstations bedient van eten en drinken. SSP zal La Place op basis van een franchiseformule in de Deense markt zetten.
La Place, jarenlang bekend als het huisrestaurant van warenhuisketen V&D, is al langer internationaal actief. De keten is ook te vinden in landen als de Verenigde Staten, Canada, Frankrijk, Spanje en Duitsland. In Nederland zelf heeft La Place zestig restaurants.
Meer uit Financieel
SCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert vooralsnog zaterdag geen vluchten op luchthaven Schiphol vanwege de weersomstandigheden. Dat meldt de luchtvaartmaatschappij. De afgelopen week had KLM juist nog te maken met grootschalige uitval en vertraging van vluchten door het barre winterweer.
45 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Eindhoven Airport heeft vorig jaar een recordaantal passagiers verwelkomd. De grens van 7 miljoen passagiers werd bijna doorbroken. Er vlogen 6.956.486 reizigers via de luchthaven, ruim 150.000 mensen meer dan een jaar eerder.
57 minuten geledenNEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York gingen vrijdag omhoog na het gemengde slot een dag eerder. Beleggers reageerden op het belangrijke banenrapport van de Amerikaanse overheid. Uit dat rapport bleek dat er in december in de Verenigde Staten 50.000 banen zijn bijgekomen. Dat was wat minder dan verwacht. De situatie op de arbeidsmarkt speelt een grote rol bij het rentebesluit van de Amerikaanse centrale bank.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Coolblue verplicht zijn fietsbezorgers in Nederland met een helm op te fietsen, na de val van topman Pieter Zwart. Dat meldt een woordvoerder. Voor fietsbezorgers in Belgiƫ en Duitsland van de elektronicaketen was het al verplicht.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP/BLOOMBERG) - Telecombedrijf Odido kan mogelijk al deze maand een beursgang in Amsterdam maken, waarmee ongeveer 1 miljard euro kan worden opgehaald. Dat melden bronnen aan persbureau Bloomberg. Volgens de ingewijden is er nog geen definitief besluit genomen en kunnen de timing en voorwaarden nog veranderen, afhankelijk van de marktomstandigheden.
1 uur geledenZAANDAM (ANP) - Albert Heijn-supermarkten in Friesland, Groningen en Drenthe zijn door de winterse weersomstandigheden vrijdag minder goed gevuld. Dat zegt een woordvoerster van de supermarktketen.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Land- en tuinbouworganisatie LTO hoopt dat het Europees Parlement het vrijdag bereikte Mercosur-akkoord alsnog tegenhoudt. De belangenvereniging is al langer tegenstander en herhaalt de kritiek dat het vrijhandelsakkoord met de zogenoemde Mercosur-landen Argentiniƫ, Braziliƫ, Uruguay en Paraguay "tot oneerlijke concurrentie leidt voor de Europese landbouw".
3 uur geleden