Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rescue Zeeland trekt veel publiek

Rescue Zeeland trekt veel publiek

VLISSINGEN - Hulpverleningsevenement Rescue Zeeland trekt, mede door het mooie weer, veel publiek naar de boulevard van Vlissingen. Het evenement werd om 11.45 uur geopend door burgemeester Bas van den Tillaar en inmiddels zijn de demonstraties in volle gang en valt er veel te genieten voor het massaal toegestroomde publiek.

Er staan nog veel spectaculaire dingen op het programma. Zo is er om 15 uur een demonstratie van de Dienst Speciale Interventies, een speciale eenheid die zelden of nooit naar buiten treedt. Daarna volgt onder meer nog een vliegshow van Team Raven waaraan zes propellervliegtuigen deelnemen. Het volledige programma van Rescue Zeeland is te vinden op: rescuezeeland.nl. 

Meer uit Vlissingen

Ongeval op Belgische loodsboot in Vlissingen; slachtoffer per traumahelikopter naar ziekenhuis

VLISSINGEN - Een persoon is afgelopen nacht ernstig gewond geraakt na een ongeval op een loodsboot bij Vlissingen. Een traumahelikopter moest worden ingezet.

11 uur geleden
Fietser gewond bij eenzijdig ongeval op de Rozengracht

VLISSINGEN- Bij een eenzijdig ongeval op de Rozengracht is rond middernacht  een fietser ten val gekomen. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. Medewerkers van de ambulancedienst verleenden eerste hulp. Daarna werd het slachtoffer met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. Waardoor de fietser ten val kwam is niet duidelijk. 

2 dagen geleden
Twee medewerkers Jumbo Papegaaienburg onwel door lekkage in koeling

VLISSINGEN- Twee medewerkers van de Jumbo aan de Papegaaienburg zijn vrijdagavond onwel geworden tijdens het uitvoeren van hun werkzaamheden. De hulpdiensten kwamen met spoed ter plaatse. De brandweer had de oorzaak snel gevonden. In één van de koelingen was sprake van een lekkage. Hierdoor was een gevaarlijke stof gaan lekken waardoor de medewerkers zich niet goed voelden. Medisch personeel van de ambulancedienst keek beide personen na. Het is niet duidelijk of iemand overgebracht is naar het ziekenhuis. 

2 dagen geleden
Deelnemersveld HZ Schaaktoernooi bijna rond

VLISSINGEN - Het deelnemersveld voor het 27e HZ Schaaktoernooi is bijna compleet. 

2 dagen geleden
Fans van ringrijden kunnen zaterdag genieten in Ritthem

RITTHEM - In Ritthem vindt zaterdag (5 juli) een wedstrijd ringrijden plaats.

3 dagen geleden
Onderzoek: ‘Ruim acht op de tien Zeeuwen gaan op zomervakantie’

VLISSINGEN - Terwijl we massaal klagen over dure boodschappen, hoge energieprijzen en dure benzine gaat bijna 82 procent van de Zeeuwen deze zomer toch 'gewoon' op vakantie. Dat is net iets onder het landelijk gemiddelde. Spanje en Duitsland zijn - naast een trip in eigen land - de populairste bestemmingen. Dat blijkt uit een panelonderzoek van Evisumservice.nl onder 1250 Nederlanders.

3 dagen geleden
Wandel mee met De Vrolijke Tippelaars

VLISSINGEN - Op 5 en 19 juli, evenals op 2 en 16 augustus, organiseert wandelvereniging De Vrolijke Tippelaars duin- en strandtochten in en om Vlissingen. 

3 dagen geleden