Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rescue Zeeland met 50.000 bezoekers groot succes

Rescue Zeeland met 50.000 bezoekers groot succes

VLISSINGEN - De dertiende editie van Rescue Zeeland, het grootste hulpverleningsevenement van Nederland, is een groot succes. In totaal waren er rond de 50.000 bezoekers, meldt Rescue-woordvoerder Dennis Castel.Gedurende de dag werden er op verschillende locaties demonstraties gehouden. Dit jaar was dat niet alleen op en voor de Boulevard, ook op het parkeerterrein 'P-Cinema' bij de Kenau Hasselaarstraat waren demonstraties. Daarnaast waren er op het Bellamypark allerlei (kinder)activiteiten.Grote demonstraties vonden met name plaats op de Westerschelde. Op het Badstrand gaven de goed getrainde specialisten van de Dienst Speciale Interventies (DSI) een spectaculaire demonstratie. Verder waren er diverse kraampjes te bezoeken en natuurlijk konden bezoekers ook een kijkje nemen bij tal van hulpverleningsvoertuigen uit binnen- en buitenland.Om 17.30 uur startte de gebruikelijke vlootschouw ter afsluiting van het evenement. Alle aanwezige (hulpverlenings)vaartuigen voeren nog één keer langs de boulevard. Daarmee kwam een einde aan een succesvolle dag. De verwachting van de organisatie dat tienduizenden mensen Rescue zouden bezoeken, lijkt in ieder geval uitgekomen. Volgens woordvoerder Dennis Castel kwamen rond de 50.000 mensen op het evenement af.

Meer uit Vlissingen

Vlissinger beklimt alle zeven vulkanen

VLISSINGEN - Wat begint met een nieuwsgierigheid naar hoogte en ijsbijlen, groeit uit tot een ongekende prestatie: Ricardo Kaljouw uit Vlissingen is de eerste persoon uit de Benelux die alle zeven vulkanische toppen van de wereld heeft beklommen.

16 uur geleden
Vlissingen vol spektakel tijdens Rescue Zeeland

VLISSINGEN - Rescue Zeeland is vandaag in volle gang. De organisatie van het grootschalige hulpverleningsevenement rekent op tienduizenden bezoekers in Vlissingen.

20 uur geleden
Vlissingse Gevangenpoort vereeuwigd op Zilveren Dukaat

VLISSINGEN - Burgemeester Bas van den Tillaar van Vlissingen heeft vandaag de eerste Zilveren Dukaat in ontvangst genomen met daarop de Gevangenpoort.

22 uur geleden
Man aangehouden na grote cocaïnevondst in Vlissingen

VLISSINGEN - In de haven van Vlissingen is 1.200 kilo cocaïne ontdekt tussen een lading bananen uit Colombia. De vondst werd vrijdag al gedaan, maar het Openbaar Ministerie (OM) heeft dit pas gisteren bekendgemaakt.

1 dag geleden
Meezingers vullen het plein bij Vlissingen Zingt

VLISSINGEN - Al sinds 2008 is het eerste weekend van augustus gereserveerd voor een van de vrolijkste evenementen in Vlissingen: Vlissingen Zingt. Ook dit jaar zong het Bellamypark weer vol mee.

1 dag geleden
N57 meerdere dagen kort dicht voor werk aan Oosterscheldekering

VLISSINGEN - Op 19, 21, 25 en 27 augustus 2025 is de N57 tussen De Banjaard (Kamperland) en de Kraaijensteinweg (Westenschouwen) telkens een halfuur afgesloten tussen 09.00 en 15.00 uur. Reden is het terugplaatsen van vier bewegingswerken in de Oosterscheldekering na groot onderhoud.

2 dagen geleden
Film by the Sea viert 40 jaar Studio Ghibli

VLISSINGEN - Film by the Sea eert het veertigjarig bestaan van de Japanse animatiestudio Studio Ghibli met een speciaal retrospectief. Tijdens het festival zijn vijf klassiekers en twee documentaires te zien, waarmee zowel het werk als de maker Hayao Miyazaki in de schijnwerpers worden gezet.

2 dagen geleden