Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rentree Robben vanwege kuitklachten op z'n vroegst in januari

Rentree Robben vanwege kuitklachten op z'n vroegst in januari

GRONINGEN (ANP) - De rentree van Arjen Robben bij FC Groningen laat nog even op zich wachten. De 36-jarige aanvaller heeft problemen met zijn kuit en komt in de maand december sowieso niet meer in actie

"Het loopt nog niet zoals ik zou willen", aldus Robben, die dit seizoen in twee competitiewedstrijden meedeed. Op 13 september viel hij in het openingsduel met PSV na een half uur spelen uit. Daarna deed hij halverwege oktober als invaller nog een kwartier mee in de wedstrijd tegen FC Utrecht.

Robben houdt er in zijn achterhoofd ook rekening mee dat het herstel langer duurt. "We hebben de afgelopen maanden hard gewerkt, maar helaas zonder het gewenste resultaat. Ik zal de komende tijd gebruiken om te herstellen en wil heel graag in het nieuwe jaar met het team op het veld staan en wedstrijden gaan spelen. Of dit gaat lukken, kan ik nu nog niet zeggen. Dat zal de komende periode uitwijzen. Hoewel mijn eigen situatie teleurstellend verloopt, ben ik blij dat onze ploeg het zo goed doet. De prestaties en het spel zijn prima en ik ben zelfs van mening dat we nog wat punten meer hadden kunnen hebben."

FC Groningen staat na tien wedstrijden op de achtste plaats met 17 punten.

Meer uit Voetbal

Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

6 uur geleden
Real Sociedad wint Spaanse beker na strafschoppen

SEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.

14 uur geleden
Kaptein houdt kippenvel over aan teamprestatie Oranjevrouwen

AUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.

14 uur geleden
Veurink spreekt van 'goede uitgangspositie' voor voetbalsters

AUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.

14 uur geleden
Manchester United blijft derde dankzij zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.

15 uur geleden
Voetbalsters blijven koploper in kwalificatie na 1-1 in Frankrijk

AUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.

15 uur geleden
Tottenham geeft belangrijke zege uit handen in degradatiestrijd

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.

17 uur geleden