Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Rentree Robben leidt tot topdrukte bij Groningen

Rentree Robben leidt tot topdrukte bij Groningen

GRONINGEN (ANP) - De terugkeer van Arjen Robben bij FC Groningen heeft geleid tot een run op seizoenkaarten bij de eredivisieclub. Amper 2 uur nadat Robben had aangekondigd dat hij aan een rentree bij zijn jeugdliefde werkt, meldde Groningen problemen te hebben met de website waarop fans zo'n kaart kunnen bestellen.

"Vanwege de grote belangstelling voor seizoenkaarten hebben wij problemen met de online kaartverkoop. Er wordt hard aan gewerkt! We hopen op begrip", schrijft de club bij een foto van Robben, met in z'n handen een shirt van Groningen. Vrijdag stond de teller op zo'n 8000 verkochte seizoenkaarten.

De aanvaller uit Bedum werd als 12-jarig jongetje opgenomen in de jeugdopleiding van de noorderlingen. Vier jaar later, in december 2000, debuteerde Robben in de hoofdmacht. De linksbuiten maakte al snel zoveel indruk, dat PSV hem in 2002 aantrok. Robben werd kampioen in Eindhoven en vulde zijn erelijst verder bij Chelsea, Real Madrid en Bayern München. Vorig jaar nam hij afscheid van het profvoetbal. Robben werd onlangs weer gesignaleerd op het trainingscomplex van Bayern. Naar eigen zeggen om fit te blijven, maar hij bleek aan een rentree te werken. Zondag geeft Robben op een persconferentie in het stadion een toelichting op zijn terugkeer op de velden.

Meer uit Voetbal

Wiegman voor vijfde keer beste coach vrouwenteam bij FIFA Awards

DOHA (ANP) - Sarina Wiegman is op een gala van wereldvoetbalbond FIFA in Doha voor de vijfde keer gekozen tot beste coach van een vrouwenteam. De 56-jarige Nederlandse won als bondscoach van de Engelse voetbalsters afgelopen zomer het EK.

31 minuten geleden
Oranje-international Dumfries geopereerd aan linkerenkel

MILAAN (ANP) - Oranje-international Denzel Dumfries heeft dinsdag een operatie ondergaan om zijn linkerenkel te stabiliseren. De verdediger van Internazionale zal de komende weken een revalidatieprogramma volgen. Dat meldt de Italiaanse koploper op de eigen website.

2 uur geleden
Aanvaller Oufkir verruilt Sparta Rotterdam voor AZ

ROTTERDAM (ANP) - Voetballer Ayoub Oufkir maakt in de winterstop de overstap van Sparta Rotterdam naar AZ. Dat melden beide Eredivisieclubs. AZ betaalt naar verluidt een bedrag van rond de 5 miljoen euro voor de 19-jarige aanvaller, die afgelopen zomer met Oranje onder 19 de Europese titel won.

3 uur geleden
Ajax legt verdediger Tomiyasu tot het einde van het seizoen vast

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de komst van de transfervrije verdediger Takehiro Tomiyasu afgerond. De 27-jarige Japanner tekende een contract tot de zomer van 2026. Tomiyasu speelde in Europa voor Sint-Truiden, Bologna en Arsenal. Hij speelde zijn laatste officiële duel voor Arsenal in oktober 2024, waarna hij door een knieblessure niet meer in actie kwam.

4 uur geleden
FIFA roept Italiaan Donnarumma uit tot beste doelman

DOHA (ANP/DPA) - Gianluigi Donnarumma is door de FIFA uitgeroepen tot beste mannelijke doelman van het jaar. De Italiaan kreeg de voorkeur boven Thibaut Courtois (Real Madrid), Manuel Neuer (Bayern München), David Raya (Arsenal), Yann Sommer (Internazionale), Wojciech Szczesny (FC Barcelona) en Emiliano Martínez (Aston Villa). Martínez won de FIFA-award vorig jaar.

5 uur geleden
PSG moet Mbappé bijna 61 miljoen euro achterstallig loon betalen

PARIJS (ANP/AFP) - Een arbeidsrechtbank in Parijs heeft voetbalclub Paris Saint-Germain veroordeeld tot het betalen van bijna 61 miljoen euro aan de voormalige sterspeler Kylian Mbappé. Het betreft achterstallig salaris en bonussen.

6 uur geleden
Blessure FC Utrecht-spits Haller valt mee

UTRECHT (ANP) - Sébastien Haller kan mogelijk toch met Ivoorkust meedoen aan de Afrika Cup. De spits van FC Utrecht viel zondag kort na zijn invalbeurt uit in de wedstrijd tegen NAC Breda (1-1).

6 uur geleden