Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reliefs en wandpanelen van Bert Breman te zien bij Atelier Hoed Gezien

Reliefs en wandpanelen van Bert Breman te zien bij Atelier Hoed Gezien

MIDDELBURG - Reliëfs en wandpanelen van Bert Breman zijn van 4 september tot 2 oktober 2021 van zonsopgang tot zonsondergang te zien voor het raam bij atelier Hoed Gezien aan de Nadorstweg 38 te Middelburg.

Bert Breman maakt abstracte wandpanelen of reliëfs geïnspireerd door kunstenaars van de ‘nul-beweging’. Ondanks het rechtlijnige werk, zal een opmerkzame kijker toch bij diverse panelen ontdekken dat er beweging zichtbaar is. Veelal in wit, soms met een kleur. Breman: “mijn werk probeert de eenvoud van geometrische vormen te vangen en vast te leggen in minimalistische 2- of 3-D panelen. Een enkel werk kan voorzien zijn van een titel. Maar die zijn m.i. niet belangrijk. Mijn doelstelling is dat men, als het mocht aanspreken, kan genieten van deze geometrische werken en de minimalistische eenvoud ervan. De reliëfs en wandpanelen van Bert Breman zijn van 4 september tot 2 oktober 2021 van zonsopgang tot zonsondergang te zien voor het raam bij atelier Hoed Gezien aan de Nadorstweg 38 te Middelburg. Loop gerust het tuinpad op om de foto’s goed te bekijken.

Meer uit Middelburg

Burgemeester Schouwenaar ‘sjeest’ door Gapinge

GAPINGE - Zaterdag sloot Ringrijdersvereniging Gapinge haar 75-jarig jubileum af met een sjezenwedstrijd. Burgemeester Frederiek Schouwenaar van de gemeente Veere maakte ook haar opwachting en liet haar sjeestalent zien.

16 uur geleden
Drie appartementen onbewoonbaar na flatbrand Haringvlietstraat; politie zoekt getuigen

MIDDELBURG - De politie zoekt getuigen die informatie hebben over de brand dinsdagmorgen rond 3.30 uur in de flat aan de Haringvlietstraat in Middelburg. Bij deze uitslaande brand zijn drie appartementen onbewoonbaar geraakt.

17 uur geleden
Flat ontruimd na uitslaande brand Haringvlietstraat Middelburg

MIDDELBURG - Meerdere bewoners zijn vannacht geëvacueerd uit een flatgebouw in de Middelburgse Stromenwijk nadat er een brand was uitgebroken.

19 uur geleden
Open Monumentendag: Dorpskerk en Johanneskerk

AAGTEKERKE - Tijdens de Open monumentendag op 13 september zijn de Dorpskerk in Aagtekerke en de Johanneskerk in Domburg opengesteld van 10.00-17.00 uur. 

1 dag geleden
Gratis hartcheck woensdag in wijkcentrum ‘t Getij in Middelburg

MIDDELBURG - Op woensdag 10 september kunnen belangstellenden gratis hun bloeddruk, cholesterol en bloedsuiker laten meten en in gesprek gaan over hun leefstijl op het hartcheckpunt in wijkcentrum 't Getij, aan de Oosterscheldestraat in Middelburg. 

1 dag geleden
Zoekactie naar mogelijke drenkeling bij Vrouwenpolder

VROUWENPOLDER - Ter hoogte van de Veerse Gatdam bij Vrouwenpolder en Breezand is zondagavond door de hulpdiensten gezocht naar een mogelijke drenkeling.

1 dag geleden
Man (22) negeert stopteken en probeert te ontsnappen aan de politie

MIDDELBURG- Een automobilist is zondagmorgen in Zeeuws-Vlaanderen aangehouden na een achtervolging. De 22-jarige man negeerde in Middelburg een stopteken van de politie. Hierna ging hij ervandoor. De politie reed vervolgens tot in Zeeuws-Vlaanderen achter de man aan. Hier kon hij aangehouden worden voor gevaarlijk rijgedrag. De man is overgebracht naar het politiebureau. Er is een bloedproef afgenomen vanwege het vermoeden van rijden onder invloed van drugs en/of alcohol.

2 dagen geleden