
Reimerswaal doneert euro per inwoner aan slachtoffers aardbeving
KRUININGEN - De gemeenteraad van Reimerswaal heeft dinsdagavond besloten een euro per inwoner te doneren aan de slachtoffers van de aardbeving in Turkije en Syrië. Dat komt neer op 23.280 euro.
‘Bij de Watersnoodramp van 1953, zeventig jaar geleden, kregen de dorpen in de gemeente Reimerswaal ruimhartig hulp, zowel nationaal als internationaal’, zegt burgemeester José van Egmond van de gemeente Reimerswaal over het unanieme besluit in haar gemeenteraad.
De raadfracties besloten tot de donatie aan Giro 7244 van het Rode Kruis, omdat veel mensen in het rampgebied huis en haard hebben verloren en behoefte hebben aan hulp.
Meer uit Reimerswaal
RILLAND - Twee schepen zijn vrijdagmiddag met elkaar in aanvaring gekomen op de Westerschelde tussen Rilland en Paal. Bij de aanvaring zou zeker één persoon verwondingen hebben opgelopen. De oorzaak van de aanvaring is niet bekend.
12 uur geledenRILLAND - Een personenauto is donderdagnacht ondersteboven in een sloot terechtgekomen bij een eenzijdig ongeval in Rilland. Eén persoon is daarbij gewond geraakt en overgebracht naar het ziekenhuis.
19 uur geledenWEST-BRABANT/ZEELAND - De politie heeft woensdag 135 boetes uitgeschreven bij een grote controle op de A58 tussen Rucphen en Middelburg. Tijdens de MONO-actie 'Ogen op de weg' controleerde de politie op het gebruik van telefoons en andere elektronische apparaten achter het stuur. Politiemensen van Team Verkeer en de basisteams namen deel aan de actie, waarbij onder andere een MONOcam werd ingezet en werd rondgereden met een touringcar.
1 dag geledenGOES/'S-GRAVENPOLDER - Ouders/verzorgers die zich zorgen maken over smartphonegebruik bij kinderen houden een bijeenkomst over sociale media en kinderen. Die vindt plaats op woensdag 11 juni over in het Calvijn College, aan Klein Frankrijk in Goes.
1 dag geledenKAPELLE - Scoutingclub Ridder van der Maelstede in Kapelle viert haar 90-jarig jubileum. De vereniging werd in 1935 opgericht en is sindsdien stabiel populair onder de Kapelse jeugd. Het is dan ook niet voor niets dat er op 21 juni een viering van het jubileum plaatsvindt én een reünie met alle oud-leden.
2 dagen geledenJuliana van Stolbergschool viert 50-jarig jubileum
2 dagen geledenRILLAND - In Rilland is een belangrijke stap gezet om het volle stroomnet beter te gebruiken. Energiebedrijf Vandebron, netbeheerder Stedin en investeerder Klimaatfonds Nederland hebben samen een speciale afspraak gemaakt voor zonnepark Markiezaat. Dit zonnepark kan op drukke momenten tijdelijk worden uitgeschakeld. Zo komt er 40 megawatt aan ruimte vrij op het stroomnet, waardoor de stroom beter verdeeld kan worden in de regio.
3 dagen geleden