Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reijnders na lang en slopend seizoen weer klaar voor Oranje

Reijnders na lang en slopend seizoen weer klaar voor Oranje

ZEIST (ANP) - Tijjani Reijnders is na een lang en slopend seizoen weer klaar voor de volgende cyclus met het Nederlands elftal. "Ik heb vooral even goed rust genomen na het EK. Het belangrijkste was om even niets te doen en het hoofd leeg te maken. Daarna ben ik weer gaan trainen", aldus de middenvelder, die vorig seizoen tot 65 duels kwam, 50 voor AC Milan en 15 voor Oranje.

De zomer ging voor Reijnders snel voorbij. "Toen ik hier aankwam, had ik het gevoel mijn medespelers kortgeleden nog te hebben gezien. Elke keer als je hier komt, is het leuk en mooi om de jongens weer te zien. Ik heb zeker zin om weer wedstrijden voor het Nederlands elftal te spelen."

Reijnders bekeek tijdens zijn vakantie de EK-wedstrijden van Oranje terug. "Ik ben nagegaan hoe het was. Wat misschien beter kan bij een volgend eindtoernooi, mocht ik daarbij zijn", zei de oud-speler van AZ. "Als team hebben we een goede prestatie neergezet. Een halve finale is niet niks. We mochten zeker wel trots zijn. Natuurlijk wil je het EK winnen, dat is helaas niet gelukt. Dat is een mooi doel voor een volgend eindtoernooi."

Bondscoach Ronald Koeman riep routiniers Daley Blind, Georginio Wijnaldum, Memphis Depay en Marten de Roon niet meer op. In vergelijking met de EK-selectie zijn Jan Paul van Hecke, Nick Olij, Jurriën Timber, Jorrel Hato en Quinten Timber nieuw. Reijnders: "Er zijn weer nieuwe gezichten bij. Dat brengt weer een hoop nieuwe energie in het team. Dat heb ik ook wel gezien de afgelopen trainingen. Het niveau is goed, iedereen wil een goede indruk achterlaten. Nu is het aan ons om dat te vertalen tijdens de wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Advocaat adviseert Feyenoord-coach Van Persie rest van seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.

3 uur geleden
Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

5 uur geleden
Wotte wil er bij ADO na promotie 'vijf tot zeven' spelers bij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."

5 uur geleden
Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

14 uur geleden
Afrikaanse bond roept Marokko uit tot winnaar Afrika Cup

CAIRO (ANP) - De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft Senegal de titel van de Afrika Cup ontnomen en finalist Marokko alsnog als winnaar aangewezen. Dat meldt de bond dinsdagavond in een verklaring.

14 uur geleden
Reijnders en Aké met Manchester City klaar in Champions League

MANCHESTER (ANP) - Oranje-internationals Tijjani Reijnders en Nathan Aké zijn met Manchester City uitgeschakeld in de Champions League. De Engelsen wisten de ruime nederlaag van vorige week tegen Real Madrid (3-0) in eigen stadion niet meer goed te maken. Het werd 2-1 voor Real Madrid.

14 uur geleden
Arsenal verslaat Leverkusen en blijft op alle fronten meedoen

LONDEN (ANP) - Arsenal maakt dit seizoen nog altijd kans op vier prijzen. De huidige koploper van de Premier League bereikte dinsdag de kwartfinale van de Champions League dankzij een thuiszege van 2-0 op Bayer Leverkusen. De eerste wedstrijd was in 1-1 geëindigd.

14 uur geleden