Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Reijnders na lang en slopend seizoen weer klaar voor Oranje

Reijnders na lang en slopend seizoen weer klaar voor Oranje

ZEIST (ANP) - Tijjani Reijnders is na een lang en slopend seizoen weer klaar voor de volgende cyclus met het Nederlands elftal. "Ik heb vooral even goed rust genomen na het EK. Het belangrijkste was om even niets te doen en het hoofd leeg te maken. Daarna ben ik weer gaan trainen", aldus de middenvelder, die vorig seizoen tot 65 duels kwam, 50 voor AC Milan en 15 voor Oranje.

De zomer ging voor Reijnders snel voorbij. "Toen ik hier aankwam, had ik het gevoel mijn medespelers kortgeleden nog te hebben gezien. Elke keer als je hier komt, is het leuk en mooi om de jongens weer te zien. Ik heb zeker zin om weer wedstrijden voor het Nederlands elftal te spelen."

Reijnders bekeek tijdens zijn vakantie de EK-wedstrijden van Oranje terug. "Ik ben nagegaan hoe het was. Wat misschien beter kan bij een volgend eindtoernooi, mocht ik daarbij zijn", zei de oud-speler van AZ. "Als team hebben we een goede prestatie neergezet. Een halve finale is niet niks. We mochten zeker wel trots zijn. Natuurlijk wil je het EK winnen, dat is helaas niet gelukt. Dat is een mooi doel voor een volgend eindtoernooi."

Bondscoach Ronald Koeman riep routiniers Daley Blind, Georginio Wijnaldum, Memphis Depay en Marten de Roon niet meer op. In vergelijking met de EK-selectie zijn Jan Paul van Hecke, Nick Olij, Jurriën Timber, Jorrel Hato en Quinten Timber nieuw. Reijnders: "Er zijn weer nieuwe gezichten bij. Dat brengt weer een hoop nieuwe energie in het team. Dat heb ik ook wel gezien de afgelopen trainingen. Het niveau is goed, iedereen wil een goede indruk achterlaten. Nu is het aan ons om dat te vertalen tijdens de wedstrijden."

Meer uit Voetbal

Trainer Farioli met Porto naar kwartfinale Europa League

PORTO (ANP) - Trainer Francesco Farioli staat met FC Porto in de kwartfinale van de Europa League. Hij won met zijn ploeg ook het thuisduel met VfB Stuttgart (2-0) , na een zege vorige week in Duitsland. William Gomes en Victor Froholdt maakten de doelpunten voor de thuisploeg, waar de Nederlander Pablo Rosario een basisplaats had.

1 uur geleden
Aanvoerder Mijnans is trots op AZ na eclatante zege in Praag

PRAAG (ANP) - Sven Mijnans was trots op AZ na de gewonnen uitwedstrijd tegen Sparta Praag (0-4) in de achtste finale van de Conference League. "Ik denk dat we het gewoon heel goed hebben gedaan", zei de aanvoerder van de club uit Alkmaar.

1 uur geleden
AZ declasseert Sparta Praag (0-4) en staat in kwartfinale

PRAAG (ANP) - AZ staat in de kwartfinale van de Conference League. De club was in de uitwedstrijd veel te sterk voor Sparta Praag (0-4), na een mager uitgevallen zege vorige week in Alkmaar (2-1).

2 uur geleden
SC Freiburg en Celta de Vigo naar kwartfinale Europa League

FREIBURG (ANP) - SC Freiburg heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van de Europa League na een 5-1-thuisoverwinning op KRC Genk. Celta de Vigo heeft zich ook bij de laatste acht gevoegd door met 2-0 te winnen op bezoek bij Olympique Lyon. In de kwartfinale treffen Freiburg en Celta de Vigo elkaar.

3 uur geleden
Iraanse voetbalsters krijgen heldenonthaal in Teheran

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse voetbalsters hebben in Iran een heldenonthaal gekregen na hun terugkeer uit Australië. Op een centraal plein in Teheran werd het team gehuldigd voor duizenden toeschouwers. "Het is duidelijk dat deze sporters loyaal zijn aan hun thuisland, de vlag, de leider en de revolutie", zei voorzitter van de Iraanse voetbalbond Mehdi Taj terwijl hij naast de speelsters op een podium stond. Op een groot reclamebord op het plein was de selectie te zien met de tekst "mijn keuze, mijn thuisland".

3 uur geleden
AZ begint met buitenspeler Daal tegen Sparta Praag

PRAAG (ANP) - Aanvaller Ro-Zangelo Daal begint om 21.00 uur met AZ aan het uitduel met Sparta Praag in de achtste finales van de Conference League. De vleugelaanvaller viel zondag tijdens het thuisduel met Heracles Almelo geblesseerd uit, maar is op tijd hersteld.

4 uur geleden
FIFA: elk vrouwenteam minimaal één vrouwelijke coach

ZÜRICH (ANP) - Elk team in een vrouwencompetitie van de FIFA is voortaan verplicht om ten minste één vrouwelijke hoofd- of assistent-coach in dienst te hebben. Dit maakt deel uit van een reeks nieuwe regels van de wereldvoetbalbond, gericht op het vergroten van het aantal vrouwen dat op het hoogste niveau als coach actief is.

5 uur geleden