Reijnders met AC Milan ruim langs Rennes
MILAAN (ANP) - Oranje-international Tijjani Reijnders staat er met AC Milan na de eerste wedstrijd tegen het Franse Stade Rennes uitstekend voor in de tussenronde van de Europa League. De Italianen zegevierden met 3-0.
Uit een afgemeten voorzet van Alessandro Florenzi kopte de Engelsman Ruben Loftus-Cheek na ruim een half uur spelen de bal achter Rennes-doelman Steve Mandanda. Diezelfde Loftus-Cheek zorgde kort na rust wederom met het hoofd voor de 2-0. Niet veel later maakte Rafael Leão de derde goal voor AC Milan.
Reijnders speelde de gehele wedstrijd, nadat hij afgelopen zondag door een schorsing de competitiewedstrijd tegen Napoli nog had moeten missen. Bij Rennes stond Azor Matusiwa aan de aftrap. Hij werd in de tweede helft gewisseld.
Thijs Dallinga verloor met Toulouse met 2-1 bij Benfica en was na 75 minuten met een assist verantwoordelijk voor de gelijkmaker van Mikkel Desler. Ángel Di María had even daarvoor de score geopend. De Argentijn zorgde diep in blessuretijd met een benutte penalty voor de beslissing.
De returns zijn volgende week donderdag. De winnaars plaatsen zich voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
RABAT (ANP) - De voetbalbond van Afrika CAF heeft hoge boetes uitgedeeld aan de voetbalbond van Senegal en bondscoach Pape Bouna Thiaw voor "onsportief gedrag" tijdens de finale van de Afrika Cup.
7 minuten geledenRABAT (ANP) - Ismael Saibari mag drie wedstrijden niet uitkomen voor het Marokkaanse nationale voetbalelftal. De Afrikaanse voetbalbond CAF heeft de PSV'er geschorst voor zijn 'onsportieve gedrag' in de slotfase van de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Saibari pakte de handdoek af van de Senegalese doelman Édouard Mendy en probeerde die te verstoppen. Mendy had die handdoek nodig om zijn keepershandschoenen af te drogen, omdat het hard regende in de finale in Rabat. Marokko verloor de tumultueuze finale na de verlenging.
29 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz baalde na de uitschakeling in de Champions League tegen Bayern München (1-2) nog meer van de nederlaag in de openingswedstrijd in september tegen Union (1-3). "Als ik een slechte wedstrijd moet noemen, dan is het Union. Die was bar slecht. Dat mogen we onszelf kwalijk nemen. Daar hebben we het laten liggen. Niet in de thuiswedstrijden tegen Atlético en Bayern", zei hij op een persconferentie in het Philips Stadion.
8 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer Fred Grim trok een harde conclusie na de nederlaag van Ajax tegen Olympiakos (1-2). "We zijn niet goed genoeg om van waarde voor de Champions League te zijn", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Daarvoor moeten we nog stappen zetten."
8 uur geledenBILBAO (ANP) - Athletic Club en Olympique Marseille zijn, net als PSV, in de laatste speelronde uit de top 24 van de Champions League gevallen. Dat betekent uitschakeling voor deze ploegen, die voorafgaand aan woensdagavond nog op een plek stonden die recht gaf op de tussenronde in februari.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Bodø/Glimt en Club Brugge hebben zich toch nog geplaatst voor de tussenronde van de Champions League. Beide ploegen stonden voorafgaand aan de laatste speelronde nog buiten de top 24 van de ranglijst. Bodø won bij Atlético Madrid met 2-1. Brugge won thuis met 3-0 van Olympique Marseille.
9 uur geledenEINDHOVEN/AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft in de competitiefase van de Champions League circa 46 miljoen euro verdiend. Ajax heeft bijna 44 miljoen euro aan premies van de UEFA bij elkaar gespeeld.
9 uur geleden