Reijnders met AC Milan ruim langs Rennes
MILAAN (ANP) - Oranje-international Tijjani Reijnders staat er met AC Milan na de eerste wedstrijd tegen het Franse Stade Rennes uitstekend voor in de tussenronde van de Europa League. De Italianen zegevierden met 3-0.
Uit een afgemeten voorzet van Alessandro Florenzi kopte de Engelsman Ruben Loftus-Cheek na ruim een half uur spelen de bal achter Rennes-doelman Steve Mandanda. Diezelfde Loftus-Cheek zorgde kort na rust wederom met het hoofd voor de 2-0. Niet veel later maakte Rafael Leão de derde goal voor AC Milan.
Reijnders speelde de gehele wedstrijd, nadat hij afgelopen zondag door een schorsing de competitiewedstrijd tegen Napoli nog had moeten missen. Bij Rennes stond Azor Matusiwa aan de aftrap. Hij werd in de tweede helft gewisseld.
Thijs Dallinga verloor met Toulouse met 2-1 bij Benfica en was na 75 minuten met een assist verantwoordelijk voor de gelijkmaker van Mikkel Desler. Ángel Di María had even daarvoor de score geopend. De Argentijn zorgde diep in blessuretijd met een benutte penalty voor de beslissing.
De returns zijn volgende week donderdag. De winnaars plaatsen zich voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
GOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
2 uur geledenCARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
19 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
20 uur geleden