Regen- en onweersbuien verwacht, mogelijk met hagel en harde windstoten
THOLEN - Opnieuw worden er regen- en onweersbuien verwacht. Dat meldt Weeronline. Toch blijft temperatuur hoog; tussen de 28 en 32 graden.
Donderdag begint op veel plaatsen droog met hier en daar velden hoge bewolking. In het zuiden komt al een enkele bui voor, maar ook hier wordt het geleidelijk droog. In de loop van de ochtend lost de hoge bewolking op en de zon gaat volop schijnen. In het zuiden zijn er perioden met zon en wat wolkenvelden. Met de zon erbij warmt het weer snel op. Aan het einde van de ochtend varieert de temperatuur van 25 graden op de Wadden tot 27 graden in het zuidoosten van het land. Het waait nauwelijks en de wind is veranderlijk van richting.
Regen- en onweersbuien
Vanmiddag is het aanvankelijk nog droog met een mix van zon en hoge bewolking. In het binnenland kunnen enkele stapelwolken tot ontwikkeling komen. Aan het einde van de middag ontstaan lokaal regen- en onweersbuien. Het zuiden, midden en oosten hebben de grootste kans op buien. Ook in het westen is kans op een enkele onweersbui. Deze buien kunnen gepaard gaan met hagel en windstoten van 50-60 km/uur. Ook kan er lokaal veel neerslag vallen in korte tijd omdat de buien lang blijven hangen.
De hittegolf duurt voort en in het hele land komen de maxima boven de grens van 25 graden uit. Op de Wadden en aan de kust wordt het een graad of 28. Landinwaarts loopt de temperatuur op en de hoogste waarden zijn voor het oosten en zuidoosten met maxima van 32 graden.
Vanavond komen eerst in het zuiden, midden en oosten felle regen- en onweersbuien voor. Geleidelijk breiden de buien zich uit over het land. Hier kunnen pittige exemplaren tussen zitten met hagel en windstoten. Ook valt er lokaal veel neerslag tijdens een bui. Vanuit het zuiden wordt het geleidelijk droog.
Vannacht
Vannacht trekken de buien geleidelijk weg naar het noorden. In het midden en zuiden verloopt de nacht grotendeels droog, maar een enkele bui is niet uitgesloten. De nacht verloopt erg zacht met minima van 19-20 graden.
Meer uit Tholen
THOLEN - Internationale Vrouwendag wordt aanstaande zaterdag op Tholen gevierd met een aanvullend programma. Naast het hijsen van de vlag wordt er een kijkje genomen in het atelier van Monique van den Hout en vindt er een lunch plaats.
1 uur geledenTHOLEN - Wat gebeurde er zaterdag 28 februari allemaal in het amateurvoetbal? In dit overzicht zetten we de uitslagen en programma's van de Thoolse voetbalclubs op een rijtje. Dit is een samenvatting van speelronde 16 in de Derde Klasse en speelronde 14 in de Vierde en Vijfde Klasse.
18 uur geledenANNA JACOBAPOLDER - Broeken, tassen, gordijnen, petten, knuffels: alle soorten textiel mag in de strijd van de Textiel Race. Naast basisscholen De Kraal in Tholen en de Groen van Prinsterer in Scherpenisse doet ook groep 6, 7, 8 van Het Kompas in Anna Jacobapolder mee. De klas van juf Annemieke bestaat uit slechts tien leerlingen, maar gelukkig bepaalt de grootte van de groep straks niet wie er wint.
22 uur geledenTHOLEN - Wie een huis wil kopen op Tholen, komt op een relatief koele woningmarkt terecht. De druk op de woningmarkt is hier de afgelopen vier jaar afgenomen, blijkt uit cijfers van Bouwfonds Gebiedsontwikkeling (BPD) die dinsdag zijn gepubliceerd.
1 dag geledenTHOLEN - Het is vandaag officieel de warmste 3 maart ooit gemeten. Ook gisteren werd een warmterecord gebroken. Daarmee is vandaag het tweede warmterecord van dit jaar.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - De geplande sloop van 26 verouderde huurwoningen aan de Tienhoven en de Van den Bosstraat in Sint-Annaland leidt tot onrust onder de bewoners. Tijdens de commissievergadering vorige week stelde Fractie Deurloo dat de huurders geen antwoord krijgen op hun vragen bij Stadlander. De woningcorporatie laat weten dat alle bewoners een brief hebben ontvangen met extra toelichting over de sloop.
1 dag geledenTHOLEN - Een vrouw is maandagmiddag met haar auto in een sloot beland op industrieterrein Welgelegen in Tholen. In eerste instantie werden de hulpdiensten naar de verkeerde straat gestuurd. Het is niet bekend of de bestuurster bij het ongeval gewond is geraakt.
2 dagen geleden