Red Bull wil door met Albon naast Verstappen
SOTSJI (ANP/RTR) - Max Verstappen heeft vrijwel zeker ook volgend seizoen Alexander Albon als teamgenoot bij Red Bull. Christian Horner, de teambaas van de Oostenrijkse renstal in de Formule 1, herhaalde vrijdag in het Russische Sotsji dat de Thaise coureur ook in 2021 kan rekenen op een stoeltje bij Red Bull. "Het is onze intentie om Alex te houden, hij doet het goed", zei Horner. "Hij moet nu voortbouwen op wat hij op Mugello liet zien."
Albon haalde twee weken geleden bij de Grote Prijs van Toscane voor het eerst het podium in de Formule 1. De 24-jarige coureur, die halverwege het vorige seizoen van Toro Rosso (nu AlphaTauri) werd overgeheveld naar Red Bull, wordt bij Red Bull vrijwel iedere race overvleugeld door Verstappen. De afgelopen weken werd dan ook volop gespeculeerd over een wijziging in het rijdersduo.
"Natuurlijk moet je in de gaten houden wat de andere opties zijn", zei Horner, die weet dat onder anderen de ervaren Sergio Pérez en Nico Hülkenberg beschikbaar zijn. Ook Pierre Gasly, namens AlphaTauri winnaar van de GP van Italië op Monza, wil graag terug naar Red Bull. "Het heeft onze absolute voorkeur om het huidige duo te behouden. En dat gaat vermoedelijk ook gebeuren", aldus Horner. "Alex is onze eerste keus naast Max."
Meer uit Sport
HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.
7 uur geledenHAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.
8 uur geledenHAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).
9 uur geledenKORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.
10 uur geledenHAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).
10 uur geledenSANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.
12 uur geledenCALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.
15 uur geleden