Recreatief zwemmen voor kinderen in gemeentelijke zwembaden weer mogelijk
THOLEN - Met ingang van maandag 6 juli gaat in de gemeentelijke zwembaden De Spetter in Tholen en Hestinge in Sint-Maartensdijk het recreatief zwemmen van start voor kinderen in de leeftijd van 6 tot en met 15 jaar. Zij dienen in het bezit te zijn van een zwemdiploma.
Om te voorkomen dat het te druk wordt in de baden, wordt het recreatief zwemmen aangeboden in tijdsblokken. Er is in de huidige omstandigheden gekozen voor deze leeftijdscategorie omdat op deze manier een groot deel van de doelgroep gebruik van de zwembaden kan maken. "Door alleen deze leeftijdscategorie toe te laten kunnen er per tijdsblok 100 kinderen op het zwembad worden toegelaten. Als dit goed gaat, kan dit aantal nog worden verhoogd naar 120 tot 150 kinderen", laat de gemeente Tholen weten.
Kinderen die geen zwemdiploma hebben, kunnen niet toegelaten worden in het zwembad. Dat betekent ook dat het peuterbad voorlopig niet open gaat. Banen zwemmen blijft mogelijk en is voor iedereen toegankelijk. Hiervoor liggen de inschrijflijsten op de zwembaden.
Op de gemeentelijke website is alle informatie omtrent de openingstijden, tarieven, voorverkoop en online reserveren te vinden.
Meer uit Tholen
THOLEN - De nieuwe mobiliteitshub in Tholen wordt later opgeleverd dan gepland, omdat de aannemer meer tijd nodig heeft voor het houtwerk. Dat zegt het college na schriftelijke vragen van Arjan Deurloo (Fractie Deurloo). De verwachting is dat de hub in maart klaar is. Ook erkent het college dat de ontbrekende borden bij het aangrenzende kruispunt tot onduidelijkheid konden leiden bij weggebruikers.
15 minuten geledenZEELAND - De Zeeuwse industrie staat onder druk door een combinatie van geopolitieke onzekerheden, stijgende loonkosten en afnemende export door internationale spanningen. Hoewel de economie vorig jaar sterker groeide dan verwacht, wordt door UWV de komende jaren een afvlakking voorspeld. Dit heeft ook gevolgen voor de arbeidsmarkt, vooral voor sectoren en beroepen die gevoelig zijn voor economische schommelingen.
4 uur geledenSINT-MAARTENSDIJK - Op zaterdag 21 februari organiseert wandelsportvereniging (WSV) Oosterscheldestappers uit Sint-Maartensdijk voor de 14e keer de Kees Wessels winterwandeltocht.
21 uur geledenWEST-BRABANT/THOLEN - Verkeer vanuit Bergen op Zoom moet dit weekend rekening houden met de afsluiting van de Heinenoordtunnel (A29). De tunnel gaat vrijdagavond dicht richting Rotterdam en blijft tot maandag gesloten. Dit is de eerste van de nog drie weekendafsluitingen op de planning.
1 dag geledenTHOLEN - De gemeenteraad heeft donderdagavond burgemeester Marleen Sijbers (60) aanbevolen voor herbenoeming. Daarmee wordt zij voorgedragen voor een tweede ambtstermijn. Sijbers werd zes jaar geleden benoemd als burgemeester van Tholen en zit nu in het laatste jaar van haar eerste termijn.
1 dag geledenPOORTVLIET - Toneelclub Poortvliet is druk aan het repeteren geweest voor het blijspel 'Geen familie... dan maar een goeie buurvrouw!'. Het stuk speelt zich af in de woonkamer van Arie en Sofie Steendam. Ze wonen in een dorp waar ook hun ouders hebben gewoond, maar die wonen intussen ergens anders, en de vader van Sofie woont al een tijdje alleen.
1 dag geledenSINT-ANNALAND - Anton Geluk wordt per 1 april de nieuwe directeur van Veiling Sint-Annaland. Hij volgt David Hage op die na een dienstverband van bijna vijftig jaar met pensioen gaat. Samen met Edward van den Eijnden gaat hij de tweekoppige directie vormen van Alvantho.
2 dagen geleden