
Recordaankoop houdt Napoli in top Serie A
BOLOGNA (ANP) - Napoli heeft zich met een overwinning bij Bologna bovenin de ranglijst van de Serie A gehandhaafd. Een doelpunt van spits Victor Osimhen was genoeg in het Stadio Renato Dall'Ara: 0-1. De Nigeriaanse recordaankoop, in de zomer voor zo'n 70 miljoen euro overgekomen van Lille, kopte in de 25e minuut raak uit een voorzet van oud-PSV'er Hirving Lozano. Het betekende voor Osimhen zijn tweede doelpunt in de Italiaanse topcompetitie.
Bij Bologna stonden Stefano Denswil en Jerdy Schouten in de basis, Mitchell Dijks ontbrak in de selectie van trainer Sinisa Mihajlovic. Bologna incasseerde al de vijfde nederlaag van het seizoen en staat met 6 punten uit zeven wedstrijden op de veertiende plek. Napoli neemt met 14 punten de derde plaats in, achter AC Milan (16) en het verrassende Sassuolo (15). Milan kan de koppositie versterken als het later op zondag wint van Hellas Verona.
Meer uit Voetbal
TRNAVA (ANP) - Het duel tussen de voetballers van Jong Spanje en Jong Italië op het EK onder 21 in Slowakije heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1. De Spanjaarden zijn daardoor groepswinnaar geworden en Italië is als tweede geëindigd. Beide ploegen waren na twee zeges al zeker van de kwartfinales.
1 uur geledenBRATISLAVA (ANP) - Urby Emanuelson heeft bevestigd dat hij met Ajax in gesprek is over een functie in de technische staf van het eerste elftal van Ajax. "Het is nog niet zeker hoor, maar we oriënteren ons over hoe of wat voor komend seizoen", zei hij bij Ziggo Sport. "Maar ik sta er wel voor open."
4 uur geledenZEIST (ANP) - Fortuna Sittard en Go Ahead Eagles openen op vrijdag 8 augustus het nieuwe seizoen van de Eredivisie. PSV en Feyenoord spelen een dag later thuisduels met Sparta Rotterdam en NAC Breda. Ajax ontvangt op 10 augustus Telstar in de Johan Cruijff ArenA.
6 uur geledenARNHEM (ANP) - Een groep regionale ondernemers wil alle aandelen van Vitesse overnemen. Volgens de club uit Arnhem zijn de gesprekken in volle gang en moet de licentiecommissie van de KNVB nu bepalen of dat voldoende is om de proflicentie te behouden.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een akkoord bereikt over een nieuw contract met verdedigster Sherida Spitse. De 35-jarige recordinternational tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027.
13 uur geledenMIAMI (ANP) - Het Argentijnse Boca Juniors en Benfica uit Portugal hebben elkaar in evenwicht gehouden tijdens hun eerste duel op het WK voor clubs in de Verenigde Staten: 2-2. Oud-Feyenoorder Orkun Kökçü was belangrijk bij Benfica met de assist voor de 2-2. Drie spelers kregen een rode kaart bij het duel in Miami.
14 uur geledenATLANTA (ANP) - Chelsea is goed begonnen aan het WK voor clubs. De club uit Londen was te sterk voor Los Angeles FC in Atlanta (2-0).
1 dag geleden