
Real voorkomt in laatste kwartier puntenverlies tegen Osasuna
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse voetbaltitel puntenverlies moeizaam voorkomen. Het elftal van trainer Zinédine Zidane miste tegen Osasuna vele mogelijkheden. Real won door twee treffers in het laatste kwartier alsnog: 2-0.
Real behoudt zo een achterstand van 2 punten op koploper Atlético Madrid, dat eerder op zaterdag bij Elche ook dicht bij een misstap was (0-1). FC Barcelona kan zondag bij winst op Valencia in punten weer naast Real Madrid komen.
Toni Kroos en Luka Modric startten op de reservebank bij Real Madrid, dat komende week de return tegen Chelsea speelt in de halve finales van de Champions League (1-1). Eden Hazard had voor het eerst sinds eind januari weer een basisplaats in de competitie. De Belg schoot in de 3e minuut de bal hoog en hard over.
Veel kansen
Het bleef niet bij die ene schotpoging. Real kreeg vele kansen. Een schot van Luiz Araujo werd in de 6e minuut geblokt. Osasuna-doelman Sergio Herrera onderscheidde zich de eerste helft met enkele goede reddingen, onder meer op twee kopballen van Eder Militao.
Osasuna haalde wonderwel de rust zonder tegendoelpunt. Ook de tweede helft maakte Real het spel. Het doelpunt wilde opnieuw lange tijd niet vallen. Een kwartier voor tijd was het, tot zichtbare opluchting van Zidane, toch raak. Eder Militao kopte raak uit een hoekschop. Kort daarna zorgde Casemiro voor de 2-0.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Mats Seuntjens voetbalt vanaf komend seizoen voor FC Utrecht. De 31-jarige aanvaller komt transfervrij over van RKC Waalwijk, waar hij vanaf eind december speelde. Seuntjens liet zijn contract bij Fortuna Sittard ontbinden.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Manchester City wil niets weten van een favorietenrol in de Champions League-finale van zaterdag tegen Internazionale. "Wat er dit seizoen of in het verleden is gebeurd, is niet belangrijk", zei trainer Pep Guardiola vrijdag op een persconferentie in Istanbul. "Het is belangrijk om morgenavond onze beste prestatie te leveren. Dat gaat het verschil maken."
2 uur geledenNYON (ANP) - De UEFA heeft de twee finalisten van de Conference League, West Ham United en Fiorentina, aangeklaagd voor het gedrag van hun fans. Beide kampen maakten zich afgelopen woensdag tijdens het duel in Praag schuldig aan het gooien van voorwerpen op het veld. De Italiaanse speler Cristiano Biraghi werd zelfs geraakt en moest aan een bloedende hoofdwond worden behandeld.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Erling Haaland voelt geen druk of stress richting de finale van de Champions League van zaterdag tegen Internazionale. De Noorse topscoorder van Manchester City maakte de laatste vier wedstrijden die hij meedeed geen doelpunt. Dat kwam nog niet eerder voor sinds hij bij de Engelse kampioen voetbalt.
2 uur geledenISTANBUL (ANP) - Internazionale is klaar om zaterdag in de finale van de Champions League tegen Manchester City "de voetbalwereld te shockeren". Dat zei trainer Simone Inzaghi vrijdag op een persconferentie in Istanbul.
4 uur geledenEMMEN (ANP) - FC Emmen-trainer Dick Lukkien legt zich nog niet neer bij degradatie uit de Eredivisie. De club verloor dinsdag in de finale van de play-offs met 2-0 van Almere City FC en moet die nederlaag zondag in de thuiswedstrijd zien weg te werken.
5 uur geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA staat altijd open voor ideeën en suggesties om de sport te verbeteren, zowel op het veld als daarbuiten. Dat laat de wereldvoetbalbond weten in reactie op de brief die Marco van Basten aan FIFA-voorzitter Gianni Infantino schreef. De oud-spits riep daarin op tot actie vanwege het wangedrag van spelers en trainers.
5 uur geleden