Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real voorkomt in laatste kwartier puntenverlies tegen Osasuna

Real voorkomt in laatste kwartier puntenverlies tegen Osasuna

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse voetbaltitel puntenverlies moeizaam voorkomen. Het elftal van trainer Zinédine Zidane miste tegen Osasuna vele mogelijkheden. Real won door twee treffers in het laatste kwartier alsnog: 2-0.

Real behoudt zo een achterstand van 2 punten op koploper Atlético Madrid, dat eerder op zaterdag bij Elche ook dicht bij een misstap was (0-1). FC Barcelona kan zondag bij winst op Valencia in punten weer naast Real Madrid komen.

Toni Kroos en Luka Modric startten op de reservebank bij Real Madrid, dat komende week de return tegen Chelsea speelt in de halve finales van de Champions League (1-1). Eden Hazard had voor het eerst sinds eind januari weer een basisplaats in de competitie. De Belg schoot in de 3e minuut de bal hoog en hard over.

Veel kansen

Het bleef niet bij die ene schotpoging. Real kreeg vele kansen. Een schot van Luiz Araujo werd in de 6e minuut geblokt. Osasuna-doelman Sergio Herrera onderscheidde zich de eerste helft met enkele goede reddingen, onder meer op twee kopballen van Eder Militao.

Osasuna haalde wonderwel de rust zonder tegendoelpunt. Ook de tweede helft maakte Real het spel. Het doelpunt wilde opnieuw lange tijd niet vallen. Een kwartier voor tijd was het, tot zichtbare opluchting van Zidane, toch raak. Eder Militao kopte raak uit een hoekschop. Kort daarna zorgde Casemiro voor de 2-0.

Meer uit Voetbal

Tottenham blijft in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur blijft in degradatiegevaar in de laatste speelronde van de Premier League. De club uit Londen van Micky van de Ven en de geblesseerde Xavi Simons verloor in de voorlaatste speelronde met 2-1 van Chelsea.

3 uur geleden
Arsenal kampioen van Engeland na puntenverlies Manchester City

BOURNEMOUTH (ANP) - Arsenal is in Engeland voor het eerst sinds 2004 kampioen van de Premier League geworden. Door het gelijkspel van Manchester City bij Bournemouth (1-1) kan de ploeg van trainer Pep Guardiola de koploper uit Londen van coach Mikel Arteta niet meer inhalen in de laatste speelronde.

4 uur geleden
FC Utrecht neemt Alarcón definitief over van FC Porto

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft Ángel Alarcón definitief overgenomen van FC Porto. De Eredivisieclub heeft de 22-jarige aanvaller vastgelegd tot medio 2029.

5 uur geleden
Italiaan Maran opvolger van Sylvinho als bondscoach Albanië

TIRANA (ANP/RTR) - Rolando Maran is aangesteld als bondscoach van het voetbalelftal van Albanië. De 62-jarige Italiaan tekende een contract van anderhalf jaar. Hij volgt de Braziliaan Sylvinho op, die er niet in slaagde het WK te bereiken met Albanië.

5 uur geleden
Southampton uitgesloten van finale play-offs om spionagerel

LONDEN (ANP/RTR) - Southampton is uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat heeft de English Football League (EFL) besloten nadat de Engelse club door tegenstander Middlesbrough werd beschuldigd van spionage. Volgens de organisatie heeft de club uit het Championship meerdere regels overtreden, waaronder het zonder toestemming filmen van trainingen van tegenstanders.

6 uur geleden
Emery aast op succes met Aston Villa, niet op vijfde eigen prijs

ISTANBUL (ANP/AFP) - Coach Unai Emery van Aston Villa legt de nadruk op het winnen van de Europa League met de Engelse club, die het woensdag in Istanbul opneemt tegen SC Freiburg. Dat is volgens hem belangrijker dan dat hijzelf de Europa League voor de vijfde keer wint.

7 uur geleden
Ronaldo verbreekt record met zesde WK-deelname voor Portugal

LISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo gaat met Portugal naar zijn zesde wereldkampioenschap voetbal. Nooit eerder deed iemand mee aan zes WK's. Als Lionel Messi met Argentinië afreist naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, komt ook hij op zes deelnames. Op dit moment delen Ronaldo en Messi het record van vijf deelnames met vier andere spelers. Het toernooi, waarin Portugal in de groepsfase speelt tegen de Democratische Republiek Congo, Oezbekistan en Colombia, begint op 11 juni.

11 uur geleden