Real voorkomt in laatste kwartier puntenverlies tegen Osasuna
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse voetbaltitel puntenverlies moeizaam voorkomen. Het elftal van trainer Zinédine Zidane miste tegen Osasuna vele mogelijkheden. Real won door twee treffers in het laatste kwartier alsnog: 2-0.
Real behoudt zo een achterstand van 2 punten op koploper Atlético Madrid, dat eerder op zaterdag bij Elche ook dicht bij een misstap was (0-1). FC Barcelona kan zondag bij winst op Valencia in punten weer naast Real Madrid komen.
Toni Kroos en Luka Modric startten op de reservebank bij Real Madrid, dat komende week de return tegen Chelsea speelt in de halve finales van de Champions League (1-1). Eden Hazard had voor het eerst sinds eind januari weer een basisplaats in de competitie. De Belg schoot in de 3e minuut de bal hoog en hard over.
Veel kansen
Het bleef niet bij die ene schotpoging. Real kreeg vele kansen. Een schot van Luiz Araujo werd in de 6e minuut geblokt. Osasuna-doelman Sergio Herrera onderscheidde zich de eerste helft met enkele goede reddingen, onder meer op twee kopballen van Eder Militao.
Osasuna haalde wonderwel de rust zonder tegendoelpunt. Ook de tweede helft maakte Real het spel. Het doelpunt wilde opnieuw lange tijd niet vallen. Een kwartier voor tijd was het, tot zichtbare opluchting van Zidane, toch raak. Eder Militao kopte raak uit een hoekschop. Kort daarna zorgde Casemiro voor de 2-0.
Meer uit Voetbal
EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
3 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
5 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
10 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
17 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Jürgen Locadia kan in de eerste groepswedstrijd van Curaçao op het wereldkampioenschap tegen Duitsland gewoon meedoen. De spits is voor één duel geschorst na zijn rode kaart in de oefenwedstrijd van vorig weekend tegen Schotland. Dat melden de FIFA en een woordvoerder van de voetbalbond van Curaçao.
17 uur geleden