Real voorkomt in laatste kwartier puntenverlies tegen Osasuna
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in de strijd om de Spaanse voetbaltitel puntenverlies moeizaam voorkomen. Het elftal van trainer Zinédine Zidane miste tegen Osasuna vele mogelijkheden. Real won door twee treffers in het laatste kwartier alsnog: 2-0.
Real behoudt zo een achterstand van 2 punten op koploper Atlético Madrid, dat eerder op zaterdag bij Elche ook dicht bij een misstap was (0-1). FC Barcelona kan zondag bij winst op Valencia in punten weer naast Real Madrid komen.
Toni Kroos en Luka Modric startten op de reservebank bij Real Madrid, dat komende week de return tegen Chelsea speelt in de halve finales van de Champions League (1-1). Eden Hazard had voor het eerst sinds eind januari weer een basisplaats in de competitie. De Belg schoot in de 3e minuut de bal hoog en hard over.
Veel kansen
Het bleef niet bij die ene schotpoging. Real kreeg vele kansen. Een schot van Luiz Araujo werd in de 6e minuut geblokt. Osasuna-doelman Sergio Herrera onderscheidde zich de eerste helft met enkele goede reddingen, onder meer op twee kopballen van Eder Militao.
Osasuna haalde wonderwel de rust zonder tegendoelpunt. Ook de tweede helft maakte Real het spel. Het doelpunt wilde opnieuw lange tijd niet vallen. Een kwartier voor tijd was het, tot zichtbare opluchting van Zidane, toch raak. Eder Militao kopte raak uit een hoekschop. Kort daarna zorgde Casemiro voor de 2-0.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Marten de Roon heeft een opvallend rugnummer gekregen voor het WK. De middenvelder draagt het shirt met nummer 3 als hij in actie komt op de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Dat blijkt uit een lijst die de KNVB heeft vrijgegeven.
39 minuten geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een fitte selectie begonnen aan de laatste training voor de oefeninterland van woensdagavond tegen Algerije in De Kuip. Bondscoach Ronald Koeman staat met 25 spelers van zijn selectie voor het WK op het veld in Zeist. Alleen Jurriën Timber ontbreekt nog. De verdediger maakte zaterdag na ruim twee maanden blessureleed zijn rentree voor Arsenal in de finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain en sluit donderdag aan.
41 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP/AFP) - Voetbalclub Southampton houdt vast aan de Duitse trainer Tonda Eckert ondanks zijn rol in het spionageschandaal, dat de club een plek kostte in de finale van de play-offs voor promotie naar de Premier League. "Ik vind dat hij een tweede kans verdient en zal hem die geven. Ik steun hem volledig, omdat ik hem een supergetalenteerde coach vind", zegt de Servische clubeigenaar Dragan Šolak in een interview met de BBC.
3 uur geledenCARDIFF (ANP) - Verdediger Derrick Luckassen is op het laatste moment toegevoegd aan de WK-selectie van Ghana. De 30-jarige geboren Amsterdammer was niet opgenomen in de voorselectie, maar is na een blessure vlak voor de deadline opgenomen in de definitieve groep van 26 spelers. Alexander Djiku van Spartak Moskou raakte afgelopen weekend geblesseerd op de training.
5 uur geledenWENEN (ANP) - Tunesië, de derde tegenstander van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK voetbal, heeft in een oefenwedstrijd verloren van Oostenrijk. In het Ernst Happelstadion in Wenen wonnen de Oostenrijkers met 1-0 van de ploeg van bondscoach Sabri Lamouchi.
15 uur geledenDAMMAM (ANP) - Georginio Wijnaldum moet op zoek naar een nieuwe club. Zijn club Al Ettifaq heeft afscheid genomen van de 35-jarige middenvelder.
15 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije heeft in de voorbereiding op het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen van Noord-Macedonië. In Istanbul was de ploeg van bondscoach Vincenzo Montella met 4-0 te sterk voor de Macedoniërs.
16 uur geleden