Real Sociedad verspeelt zege tegen 10 man in Baskische derby
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Koploper Real Sociedad heeft in de Baskische derby tegen Athletic Bilbao 2 punten laten liggen. Het duel in San Sebastián eindigde in 1-1. Alexander Isak maakte in de 58e minuut het openingsdoelpunt uit een strafschop. De bezoekers uit Bilbao moesten in de 84e minuut met tien man verder na de tweede gele kaart voor Iñigo Martínez. Ondanks de numerieke meerderheid verspeelde de thuisclub de voorsprong nog. Iker Muniain knalde in de extra tijd raak uit een vrije trap, die door doelman Alex Remiro slecht werd verwerkt
Real Sociedad leidt in La Liga nog wel met 25 punten. Real Madrid en Sevilla volgen met 24 punten. Real Madrid won met 2-1 bij Elche en Sevilla versloeg Osasuna met 2-0. Titelhouder Atlético Madrid, dat Real Betis met 3-0 de baas bleef, staat vierde met 22 punten. De drie achtervolgers hebben alle drie een wedstrijd minder gespeeld dan Real Sociedad.
FC Barcelona kwam in de eerste wedstrijd zonder de ontslagen trainer Ronald Koeman niet tot winst: 1-1 tegen Deportivo Alavés. De Spaanse grootmacht neemt met 16 punten de negende plek in.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
10 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
13 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
18 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
18 uur geleden