Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Sociedad verspeelt zege tegen 10 man in Baskische derby

Real Sociedad verspeelt zege tegen 10 man in Baskische derby

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Koploper Real Sociedad heeft in de Baskische derby tegen Athletic Bilbao 2 punten laten liggen. Het duel in San Sebastián eindigde in 1-1. Alexander Isak maakte in de 58e minuut het openingsdoelpunt uit een strafschop. De bezoekers uit Bilbao moesten in de 84e minuut met tien man verder na de tweede gele kaart voor Iñigo Martínez. Ondanks de numerieke meerderheid verspeelde de thuisclub de voorsprong nog. Iker Muniain knalde in de extra tijd raak uit een vrije trap, die door doelman Alex Remiro slecht werd verwerkt

Real Sociedad leidt in La Liga nog wel met 25 punten. Real Madrid en Sevilla volgen met 24 punten. Real Madrid won met 2-1 bij Elche en Sevilla versloeg Osasuna met 2-0. Titelhouder Atlético Madrid, dat Real Betis met 3-0 de baas bleef, staat vierde met 22 punten. De drie achtervolgers hebben alle drie een wedstrijd minder gespeeld dan Real Sociedad.

FC Barcelona kwam in de eerste wedstrijd zonder de ontslagen trainer Ronald Koeman niet tot winst: 1-1 tegen Deportivo Alavés. De Spaanse grootmacht neemt met 16 punten de negende plek in.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

2 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

3 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

5 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

6 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

7 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

14 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden