Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Sociedad verspeelt zege tegen 10 man in Baskische derby

Real Sociedad verspeelt zege tegen 10 man in Baskische derby

SAN SEBASTIÁN (ANP) - Koploper Real Sociedad heeft in de Baskische derby tegen Athletic Bilbao 2 punten laten liggen. Het duel in San Sebastián eindigde in 1-1. Alexander Isak maakte in de 58e minuut het openingsdoelpunt uit een strafschop. De bezoekers uit Bilbao moesten in de 84e minuut met tien man verder na de tweede gele kaart voor Iñigo Martínez. Ondanks de numerieke meerderheid verspeelde de thuisclub de voorsprong nog. Iker Muniain knalde in de extra tijd raak uit een vrije trap, die door doelman Alex Remiro slecht werd verwerkt

Real Sociedad leidt in La Liga nog wel met 25 punten. Real Madrid en Sevilla volgen met 24 punten. Real Madrid won met 2-1 bij Elche en Sevilla versloeg Osasuna met 2-0. Titelhouder Atlético Madrid, dat Real Betis met 3-0 de baas bleef, staat vierde met 22 punten. De drie achtervolgers hebben alle drie een wedstrijd minder gespeeld dan Real Sociedad.

FC Barcelona kwam in de eerste wedstrijd zonder de ontslagen trainer Ronald Koeman niet tot winst: 1-1 tegen Deportivo Alavés. De Spaanse grootmacht neemt met 16 punten de negende plek in.

Meer uit Voetbal

Real Madrid bevestigt spierblessure Mbappé

MADRID (ANP/AFP) - Real Madrid-aanvaller Kylian Mbappé heeft een spierblessure aan zijn linkerbovenbeen opgelopen. Dat meldt zijn club op de website. De 27-jarige Fransman liep de blessure afgelopen vrijdag op in de competitiewedstrijd tegen Real Betis (1-1).

5 uur geleden
Scheidsrechter Lindhout leidt duel tussen Ajax en PSV

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Allard Lindhout leidt zaterdag de wedstrijd tussen Ajax en landskampioen PSV in de Johan Cruijff ArenA. Dat meldt voetbalbond KNVB.

6 uur geleden
Steun voor Simons na missen WK met Oranje door knieblessure

ZEIST (ANP) - Voetbalbond KNVB wenst Xavi Simons alle sterkte bij zijn herstel van de knieblessure, die hem van het WK houdt deze zomer. "Je komt sterker terug, Xavi", laat de bond via het X-kanaal Ons Oranje weten. Ook teamgenoten van Simons bij Oranje betuigen hun steun.

7 uur geleden
Simons mist WK door zware knieblessure

LONDEN (ANP) - Xavi Simons mist het WK voetbal door een zware knieblessure. Zijn club Tottenham Hotspur bevestigt tegenover verschillende media dat de Oranje-international zaterdag in het competitieduel met Wolverhampton Wanderers zijn voorste kruisband in zijn rechterknie heeft gescheurd.

9 uur geleden
FIFA wil prijzengeld voor WK 2026 verder verhogen

ZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA is van plan het prijzengeld voor het komende WK voetbal verder te verhogen. Er ligt een voorstel dat dinsdag moet worden goedgekeurd op een congres in Vancouver.

19 uur geleden
Koploper Internazionale verspeelt punten in titelstrijd Serie A

TURIJN (ANP) - Internazionale heeft op weg naar de 21e landstitel punten verspeeld. De club uit Milaan gaf in Turijn een voorsprong van 2-0 tegen Torino uit handen en liet de thuisploeg terugkomen tot 2-2. Inter blijft ondanks het gelijkspel de koploper in de Serie A met nog altijd een comfortabele voorsprong van 10 punten op nummer 2 Napoli. Er zijn nog vier speelronden te gaan in Italië.

22 uur geleden
Voetbalsters PSV steviger aan kop na zege in Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben met een zege bij Heerenveen de koppositie in de Eredivisie verstevigd. De club uit Eindhoven won in Friesland met 1-0 door een doelpunt van Renate Jansen in de tweede helft.

23 uur geleden