Real Sociedad verspeelt zege tegen 10 man in Baskische derby
SAN SEBASTIÁN (ANP) - Koploper Real Sociedad heeft in de Baskische derby tegen Athletic Bilbao 2 punten laten liggen. Het duel in San Sebastián eindigde in 1-1. Alexander Isak maakte in de 58e minuut het openingsdoelpunt uit een strafschop. De bezoekers uit Bilbao moesten in de 84e minuut met tien man verder na de tweede gele kaart voor Iñigo Martínez. Ondanks de numerieke meerderheid verspeelde de thuisclub de voorsprong nog. Iker Muniain knalde in de extra tijd raak uit een vrije trap, die door doelman Alex Remiro slecht werd verwerkt
Real Sociedad leidt in La Liga nog wel met 25 punten. Real Madrid en Sevilla volgen met 24 punten. Real Madrid won met 2-1 bij Elche en Sevilla versloeg Osasuna met 2-0. Titelhouder Atlético Madrid, dat Real Betis met 3-0 de baas bleef, staat vierde met 22 punten. De drie achtervolgers hebben alle drie een wedstrijd minder gespeeld dan Real Sociedad.
FC Barcelona kwam in de eerste wedstrijd zonder de ontslagen trainer Ronald Koeman niet tot winst: 1-1 tegen Deportivo Alavés. De Spaanse grootmacht neemt met 16 punten de negende plek in.
Meer uit Voetbal
LEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
11 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
11 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
11 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
15 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
18 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
18 uur geleden