Real Sociedad blijft koploper na zesde zege op rij
CADIZ (ANP) - Real Sociedad heeft de koppositie in de Spaanse voetbalcompetitie behouden. De ploeg uit San Sebastian, donderdag tegenstander van AZ in de Europa League, versloeg Cádiz met 1-0 dankzij een doelpunt van Alexander Isak, de Zweed die twee seizoenen geleden voor Willem II uitkwam. Het was de zesde competitiezege op rij voor Sociedad dat 3 punten meer heeft dan Atlético Madrid. Die ploeg heeft wel twee duels minder gespeeld.
Bij Sociedad draait veel om spelmaker David Silva en de Belgische aanvaller Adnan Januzaj. Kansen creëerde de ploeg in Cádiz genoeg, maar de afwerking was onvoldoende. Doelpunten van Isak en Mikel Merino werden bovendien afgekeurd. De beslissende treffer viel in de 66e minuut. Isak kopte tussen drie verdedigers raak uit een voorzet van Januzaj.
Meer uit Voetbal
FOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft een goed gevoel overgehouden aan de zege van Noorwegen in de eerste groepswedstrijd op het WK tegen Irak (4-1). De 25-jarige topscorer van Manchester City scoorde tweemaal en leverde de assist op het laatste doelpunt van de ingevallen Leo Østigård.
21 minuten geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi (38) is de eerste voetballer die zes keer op een WK heeft gespeeld. De 38-jarige Argentijn kreeg een basisplaats van bondscoach Lionel Scaloni in het eerste groepsduel met Algerije. De wedstrijd wordt in het Kansas City Stadium gespeeld.
22 minuten geledenFOXBOROUGH (ANP) - Erling Haaland heeft Noorwegen op het WK voetbal aan een zege op Irak (4-1) geholpen. De spits van Manchester City maakte de eerste twee doelpunten van zijn ploeg en leverde de assist op de laatste treffer in een uitverkocht Boston Stadium met veel supporters van beide landenploegen.
1 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - Kylian Mbappé vindt nieuw succes met Frankrijk op het wereldkampioenschap belangrijker dan persoonlijke records. Dat zei de 27-jarige aanvaller van Real Madrid na de zege van 3-1 op Senegal in East Rutherford.
1 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Lionel Messi begint aan de aftrap bij het eerste groepsduel van Argentinië tegen Algerije in het Kansas City Stadium. Het is zijn 200e interland voor het Zuid-Amerikaanse land. De 38-jarige spelmaker begint aan zijn zesde WK voetbal voor Argentinië, dat de wereldtitel op het toernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verdedigt.
1 uur geledenTEHERAN (ANP) - Iraans international Mehdi Torabi hoeft het wereldkampioenschap niet te verlaten. Het visum van de aanvaller is inmiddels goedgekeurd, meldt de voetbalbond van zijn land.
1 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Ghana kan definitief geen beroep doen op Thomas Partey voor de eerste wedstrijd van de ploeg op het WK voetbal tegen Panama in Toronto. Een Canadese rechtbank wees het beroep van de middenvelder af, nadat hij eerder geen toegang tot het land had gekregen. De 33-jarige Ghanees kreeg geen visum omdat hij vorige zomer is aangeklaagd voor vijf verkrachtingen en een aanranding.
4 uur geleden