Real Sociedad blijft koploper na zesde zege op rij
CADIZ (ANP) - Real Sociedad heeft de koppositie in de Spaanse voetbalcompetitie behouden. De ploeg uit San Sebastian, donderdag tegenstander van AZ in de Europa League, versloeg Cádiz met 1-0 dankzij een doelpunt van Alexander Isak, de Zweed die twee seizoenen geleden voor Willem II uitkwam. Het was de zesde competitiezege op rij voor Sociedad dat 3 punten meer heeft dan Atlético Madrid. Die ploeg heeft wel twee duels minder gespeeld.
Bij Sociedad draait veel om spelmaker David Silva en de Belgische aanvaller Adnan Januzaj. Kansen creëerde de ploeg in Cádiz genoeg, maar de afwerking was onvoldoende. Doelpunten van Isak en Mikel Merino werden bovendien afgekeurd. De beslissende treffer viel in de 66e minuut. Isak kopte tussen drie verdedigers raak uit een voorzet van Januzaj.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - De wedstrijd tussen FC Utrecht en KRC Genk in de Europa League is om 21.52 uur alsnog begonnen. Beide ploegen zouden elkaar vanaf 21.00 uur treffen in De Galgenwaard. Dat lukte niet vanwege problemen met Belgische fans.
56 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie sprak donderdag na de thuiszege op Sturm Graz (3-0) in de Europa League van een "frisse en nieuwe start". Het was voor Feyenoord de eerste zege sinds begin december.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De mobiele eenheid heeft alle supporters van KRC Genk uit het bezoekersvak van het stadion van FC Utrecht gedreven. De aftrap, die gepland stond voor 21.00 uur, is uitgesteld.
1 uur geledenBERN (ANP) - Olympique Lyon en Aston Villa hebben zich verzekerd van een plek bij de laatste zestien van de Europa League. Door overwinningen in de voorlaatste speelronde van het hoofdtoernooi komen de ploegen op 18 punten en kunnen ze niet meer buiten de top 8 van de ranglijst vallen. Dat betekent dat ze de tussenronde in februari mogen overslaan en in maart weer in actie komen in de achtste finale.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - De aftrap van het Europa League-duel tussen FC Utrecht en KRC Genk is uitgesteld. Volgens de thuisploeg zijn er problemen met Belgische fans in het bezoekersvak van De Galgenwaard.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft voor het eerst sinds begin december een wedstrijd gewonnen. De Rotterdammers rekenden voor eigen publiek in de Europa League af met Sturm Graz (3-0) en voorkwamen daarmee dat de crisis bij de club nog grotere vormen aanneemt. Feyenoord heeft dankzij de zege nog een kleine kans om de tussenronde van het tweede Europese clubtoernooi te bereiken.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Europa League nog een kleine kans om de tussenronde te bereiken. Het elftal van trainer Robin van Persie won in De Kuip met 3-0 van Sturm Graz. Feyenoord kwam daarmee op 6 punten na zeven wedstrijden.
2 uur geleden