Real Sociedad blijft koploper na zesde zege op rij
CADIZ (ANP) - Real Sociedad heeft de koppositie in de Spaanse voetbalcompetitie behouden. De ploeg uit San Sebastian, donderdag tegenstander van AZ in de Europa League, versloeg Cádiz met 1-0 dankzij een doelpunt van Alexander Isak, de Zweed die twee seizoenen geleden voor Willem II uitkwam. Het was de zesde competitiezege op rij voor Sociedad dat 3 punten meer heeft dan Atlético Madrid. Die ploeg heeft wel twee duels minder gespeeld.
Bij Sociedad draait veel om spelmaker David Silva en de Belgische aanvaller Adnan Januzaj. Kansen creëerde de ploeg in Cádiz genoeg, maar de afwerking was onvoldoende. Doelpunten van Isak en Mikel Merino werden bovendien afgekeurd. De beslissende treffer viel in de 66e minuut. Isak kopte tussen drie verdedigers raak uit een voorzet van Januzaj.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.
23 minuten geledenSEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Corina Dekker is ook komend seizoen de trainer van de voetbalsters van FC Twente. De 42-jarige coach heeft tot medio 2027 bijgetekend in Enschede.
2 uur geledenBREDA (ANP) - Raul Paula blijft langer bij NAC Breda. De Eredivisieclub heeft de optie in het contract van de 22-jarige Duitser gelicht, waardoor hij nog tot medio 2027 aan de club verbonden blijft.
2 uur geledenHAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.
3 uur geledenZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.
4 uur geledenORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.
5 uur geleden