Real Madrid zonder topscorer Benzema tegen Inter
MADRID (ANP) - Real Madrid sluit de groepsfase van de Champions League af zonder Karim Benzema. De Franse spits, aanvoerder van de 'Koninklijke', viel zaterdag geblesseerd uit in de gewonnen competitiewedstrijd bij Real Sociedad (0-2). Benzema ontbreekt in de selectie van trainer Carlo Ancelotti voor het duel met Internazionale.
Beide clubs zijn al zeker van een plek in de achtste finales van de Champions League. Inzet van de wedstrijd in stadion Santiago Bernabéu is de eerste plaats in groep D. Real Madrid leidt met 12 punten, Inter heeft 10 punten.
"We moeten het doen zonder de beste nummer 9 van de wereld", zei middenvelder Casemiro. "Karim is een van de beste voetballers ter wereld. We gaan hem zeker missen. Maar we hebben Luka Jovic, die tegen Sociedad als invaller een doelpunt maakte en een assist gaf." Real Madrid hoopt dat Benzema op tijd hersteld is voor de topper zondag in La Liga tegen stadgenoot Atlético.
Benzema is met twaalf doelpunten de topscorer in de Spaanse competitie. De Fransman tekende in vijf wedstrijden in de Champions League voor vijf goals.
Meer uit Voetbal
VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Het tegen degradatie vechtende Deportivo Alavés heeft tegen landskampioen FC Barcelona 3 punten gepakt. De wedstrijd in Vitoria-Gasteiz eindigde in 1-0 voor de thuisploeg.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
7 uur geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
7 uur geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
16 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geleden