Real Madrid verspeelt vroege voorsprong bij Villarreal
VILLARREAL (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie punten laten liggen bij Villarreal. De Spaanse kampioen kwam vroeg op voorsprong dankzij een doelpunt van Mariano Díaz, maar Gerard Moreno bracht de stand een kwartier voor tijd weer in evenwicht uit een strafschop: 1-1.
Real Madrid had vlak voor de interlandperiode een zware nederlaag moeten incasseren bij Valencia (4-1). Het elftal van trainer Zinédine Zidane trof zaterdag in Villarreal de ploeg in vorm. De gele brigade van coach Unai Emery is ongeslagen sinds de nederlaag op 27 september bij FC Barcelona (4-0) en draait bovenin La Liga mee.
Díaz kopte al in de 2e minuut de 0-1 binnen op aangeven van rechtsback Dani Carvajal. Villarreal drong na rust aan en kreeg heel wat kansen. De bal ging een kwartier voor tijd op de stip omdat keeper Thibaut Courtois de ingevallen Samuel Chukwueze onderuit haalde. Gerard schoot vanaf 11 meter zijn vijfde treffer van het seizoen binnen.
Villarreal staat met 19 punten uit tien wedstrijden op de tweede plaats achter Real Sociedad (20 punten uit negen duels). Real heeft net als stadgenoot Atlético Madrid 17 punten, maar speelde al twee wedstrijden meer. Atlético ontvangt zaterdagavond FC Barcelona, de ploeg van trainer Ronald Koeman.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
19 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
1 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
4 uur geledenRABAT (ANP) - Marokko speelt zondag de finale van de Afrika Cup tegen Senegal. Het gastland won woensdagavond in Rabat na strafschoppen (4-2) van Nigeria. Doelman Yassine Bounou was met twee gestopte penalty's de held van Marokko.
11 uur geledenALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
20 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
20 uur geleden