Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verspeelt vroege voorsprong bij Villarreal

Real Madrid verspeelt vroege voorsprong bij Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Real Madrid heeft in de Spaanse competitie punten laten liggen bij Villarreal. De Spaanse kampioen kwam vroeg op voorsprong dankzij een doelpunt van Mariano Díaz, maar Gerard Moreno bracht de stand een kwartier voor tijd weer in evenwicht uit een strafschop: 1-1.

Real Madrid had vlak voor de interlandperiode een zware nederlaag moeten incasseren bij Valencia (4-1). Het elftal van trainer Zinédine Zidane trof zaterdag in Villarreal de ploeg in vorm. De gele brigade van coach Unai Emery is ongeslagen sinds de nederlaag op 27 september bij FC Barcelona (4-0) en draait bovenin La Liga mee.

Díaz kopte al in de 2e minuut de 0-1 binnen op aangeven van rechtsback Dani Carvajal. Villarreal drong na rust aan en kreeg heel wat kansen. De bal ging een kwartier voor tijd op de stip omdat keeper Thibaut Courtois de ingevallen Samuel Chukwueze onderuit haalde. Gerard schoot vanaf 11 meter zijn vijfde treffer van het seizoen binnen.

Villarreal staat met 19 punten uit tien wedstrijden op de tweede plaats achter Real Sociedad (20 punten uit negen duels). Real heeft net als stadgenoot Atlético Madrid 17 punten, maar speelde al twee wedstrijden meer. Atlético ontvangt zaterdagavond FC Barcelona, de ploeg van trainer Ronald Koeman.

Meer uit Voetbal

Depay nog afwezig bij gelijkspel Corinthians in Copa Libertadores

MONTEVIDEO (ANP) - Memphis Depay wacht nog altijd op zijn rentree bij Corinthians. De geblesseerde topscorer aller tijden van Oranje ontbrak vrijdag in de selectie van zijn Braziliaanse club tijdens het 1-1-gelijkspel bij het Uruguayaanse Peñarol in de Copa Libertadores.

1 uur geleden
FC Utrecht klopt sc Heerenveen en treft Ajax in finale play-offs

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de finales van de play-offs om Europees voetbal bereikt en het pensioen van vertrekkend trainer Ron Jans nog met een wedstrijd uitgesteld. FC Utrecht won in de Galgenwaard met 3-2 van sc Heerenveen en neemt het zondag op tegen Ajax. De Amsterdammers wonnen eerder op de avond met 2-0 van FC Groningen.

11 uur geleden
Club Brugge voor twintigste keer kampioen van België

GENT/MECHELEN (ANP/Belga) - Club Brugge is voor de twintigste keer kampioen van België geworden. De ploeg van trainer Ivan Leko en de Nederlanders Dani van den Heuvel en Bjorn Meijer speelde met 2-2 gelijk bij KV Mechelen. Door het gelijkspel van Union bij AA Gent (0-0) kan de ploeg de koploper uit Brugge niet meer inhalen in de laatste speelronde.

11 uur geleden
Ronaldo met Al-Nassr kampioen van Saudi-Arabië

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met zijn club Al-Nassr kampioen geworden in de Saudi Pro League. De club uit hoofdstad Riyad won de laatste competitiewedstrijd met 4-1 van Damac en bleef daarmee Al-Hilal voor op de ranglijst.

11 uur geleden
Noorwegen met Haaland en oud-Feyenoorders naar WK voetbal

OSLO (ANP) - Noorwegen gaat met oud-Feyenoorders Fredrik Aursnes en Marcus Holmgren Pedersen naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Samen met topspelers Erling Haaland (Manchester City) en Martin Ødegaard (Arsenal) maken zij deel uit van de 26-koppige selectie van de Noorse bondscoach Stale Solbakken. Het land maakt zich op voor het eerste wereldkampioenschap voetbal sinds 1998.

12 uur geleden
Ajax houdt met zege op Groningen hoop op Europees voetbal levend

VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.

13 uur geleden
Verdediger Maguire niet met Engeland mee naar WK voetbal

LONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.

15 uur geleden