Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid verspeelt punten tegen Girona

Real Madrid verspeelt punten tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de voorsprong op FC Barcelona zien krimpen tot één punt. De koploper kwam op eigen veld niet verder dan 1-1 tegen het laaggeklasseerde Girona. Barcelona had zaterdag al met 1-0 gewonnen bij Valencia.

Real had midweeks in de Champions League verloren van RB Leipzig, maar is al zeker van een vervolg in de belangrijkste Europese competitie. Net als dinsdag ontbrak aanvaller Karim Benzema. Luka Modric en Federico Valverde keerden wel weer terug in het elftal van coach Carlo Ancelotti, dat weinig indruk maakte.

Voor rust raakten Rodrygo namens Real Madrid en Yangel Herrera namens Girona de paal. Het duurde tot de 70e minuut voordat Real de score opende. Vinícius Júnior tikte binnen op aangeven van Valverde. De ingevallen Marco Asensio zag zijn schot twee minuten later gekeerd door Girona-doelman Paulo Gazzaniga.

Asensio was niet veel later ongelukkig toen een bal via zijn borst tegen zijn hand aan kwam. De VAR zag er een strafschop in, die werd benut door Cristhian Stuani.

Rodrygo leek puntenverlies in de 89e minuut nog te voorkomen, maar zijn treffer werd afgekeurd omdat Gazzaniga de bal net vast had toen de Braziliaan hem raakte. In de blessuretijd, iets langer dan 10 minuten, kreeg Toni Kroos nog zijn tweede gele kaart. De Duitser was in La Liga en de Bundesliga in 426 duels nooit eerder uit het veld gestuurd.

Meer uit Voetbal

Lewandowski leidt Barcelona langs Celta, rood voor De Jong

VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.

12 uur geleden
Internazionale koploper in Serie A na zege op Lazio

MILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.

13 uur geleden
Van Persie noemt verloren duel met Eagles 'een magere wedstrijd'

DEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.

13 uur geleden
Feyenoord is koppositie kwijt na nederlaag bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.

14 uur geleden
Voetbalsters Manchester City koploper na zege en doelpunt Miedema

LIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.

14 uur geleden
VfL Wolfsburg bevestigt vertrek trainer Simonis

WOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.

15 uur geleden
Uitblinker Til groeit met drie treffers verder in rol als spits

ALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.

16 uur geleden