Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid hoopt David Alaba fit te krijgen voor de finale van de Champions League, volgende week zaterdag in Parijs tegen Liverpool. De Oostenrijkse verdediger staat al sinds eind vorige maand met een blessure aan de kant. Volgens trainer Carlo Ancelotti hervat Alaba maandag de training.

De Oostenrijker sloot deze week al weer even aan bij de groepstraining, maar dat was van korte duur. Alaba ontbreekt vrijdag ook in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen, tegen Real Betis. Ancelotti hoopt dat zijn centrale verdediger volgende week met de groep kan toewerken naar de finale tegen Liverpool. Luka Modrić en Marcelo zijn wel al weer terug na fysieke klachten.

De Italiaanse trainer gaf vorige week tegen Cádiz (1-1) onder anderen doelman Thibaut Courtois, topscorer Karim Benzema en vleugelspits Vinícius Júnior rust. Zij komen tegen Real Betis wel weer in actie.

Ancelotti kreeg op de persconferentie veel vragen over Kylian Mbappé, de Franse aanvaller die in de zomer waarschijnlijk transfervrij overkomt van Paris Saint-Germain. "Ik ben niet bezig met Mbappé, ik ben bezig met de finale van de Champions League. We willen voor de veertiende keer kampioen van Europa worden. Daar ligt al onze focus op", aldus Ancelotti.

Meer uit Voetbal

Napoli pakt ticket Champions League, AS Roma verslaat Lazio

PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.

2 minuten geleden
FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

2 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

3 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

4 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

4 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

15 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

15 uur geleden