Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid hoopt David Alaba fit te krijgen voor de finale van de Champions League, volgende week zaterdag in Parijs tegen Liverpool. De Oostenrijkse verdediger staat al sinds eind vorige maand met een blessure aan de kant. Volgens trainer Carlo Ancelotti hervat Alaba maandag de training.

De Oostenrijker sloot deze week al weer even aan bij de groepstraining, maar dat was van korte duur. Alaba ontbreekt vrijdag ook in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen, tegen Real Betis. Ancelotti hoopt dat zijn centrale verdediger volgende week met de groep kan toewerken naar de finale tegen Liverpool. Luka Modrić en Marcelo zijn wel al weer terug na fysieke klachten.

De Italiaanse trainer gaf vorige week tegen Cádiz (1-1) onder anderen doelman Thibaut Courtois, topscorer Karim Benzema en vleugelspits Vinícius Júnior rust. Zij komen tegen Real Betis wel weer in actie.

Ancelotti kreeg op de persconferentie veel vragen over Kylian Mbappé, de Franse aanvaller die in de zomer waarschijnlijk transfervrij overkomt van Paris Saint-Germain. "Ik ben niet bezig met Mbappé, ik ben bezig met de finale van de Champions League. We willen voor de veertiende keer kampioen van Europa worden. Daar ligt al onze focus op", aldus Ancelotti.

Meer uit Voetbal

Bosz laat zich niet afleiden en focust zich met PSV op topper

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.

14 minuten geleden
Farioli voelt geen extra druk voor mogelijk kampioensduel Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Francesco Farioli voelt geen extra druk nu Ajax zondag voor de 37e keer kampioen van Nederland kan worden. "Ik heb de druk gevoeld om Ajax terug te brengen naar de Champions League", vertelde de 36-jarige Italiaan op een persconferentie op het trainingscomplex De Toekomst van de koploper van de Eredivisie. "Dat is gelukt. Nu willen we ons ook voor de groepsfase van dat toernooi plaatsen en zo hoog mogelijk eindigen."

22 minuten geleden
Stengs terug bij Feyenoord voor duel met PSV, Ivanusec valt weg

ROTTERDAM (ANP) - Nummer 3 Feyenoord kan zondag bij winst op nummer 2 PSV het gat op de ranglijst met de Eindhovenaren verkleinen tot 2 punten. Trainer Robin van Persie had op de persconferentie goed nieuws over Calvin Stengs. Hij keert na een enkelblessure terug in de wedstrijdselectie.

23 minuten geleden
Edvardsen komt dit seizoen niet meer in actie voor Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Oliver Edvardsen komt dit seizoen niet meer in actie voor Ajax. De linksbuiten heeft een blessure opgelopen op een training en mist de resterende duels met NEC, FC Groningen en FC Twente.

59 minuten geleden
Trainer Alonso bevestigt vertrek bij Bayer Leverkusen

LEVERKUSEN (ANP) - Xabi Alonso heeft zijn vertrek bij Bayer Leverkusen bevestigd. De Spaanse oefenmeester deed dat tijdens de persconferentie voor het competitieduel met Borussia Dortmund.

1 uur geleden
AZ en trainer Martens gaan langer met elkaar door

ALKMAAR (ANP) - Eredivisieclub AZ heeft het contract van trainer Maarten Martens opengebroken en verlengd tot de zomer van 2028. De Alkmaarders laten ook weten dat de overige stafleden langer blijven, onder wie assistenten Kenneth Goudmijn, Jan Sierksma en Robert Franssen.

2 uur geleden
Vitesse vindt accountant en wil licentiecommissie overtuigen

ARNHEM (ANP) - Vitesse heeft een accountant gevonden. De club meldt dat het dicht bij een akkoord is met CROP. Die moet als accountant de jaarrekeningen van Vitesse controleren en goedkeuren. Een geldige accountantsverklaring is nodig om betaald voetbal te kunnen blijven spelen. De nummer laatst van de Keuken Kampioen Divisie zit echter nog niet op een lijn met de licentiecommissie.

3 uur geleden