Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid hoopt David Alaba fit te krijgen voor de finale van de Champions League, volgende week zaterdag in Parijs tegen Liverpool. De Oostenrijkse verdediger staat al sinds eind vorige maand met een blessure aan de kant. Volgens trainer Carlo Ancelotti hervat Alaba maandag de training.

De Oostenrijker sloot deze week al weer even aan bij de groepstraining, maar dat was van korte duur. Alaba ontbreekt vrijdag ook in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen, tegen Real Betis. Ancelotti hoopt dat zijn centrale verdediger volgende week met de groep kan toewerken naar de finale tegen Liverpool. Luka Modrić en Marcelo zijn wel al weer terug na fysieke klachten.

De Italiaanse trainer gaf vorige week tegen Cádiz (1-1) onder anderen doelman Thibaut Courtois, topscorer Karim Benzema en vleugelspits Vinícius Júnior rust. Zij komen tegen Real Betis wel weer in actie.

Ancelotti kreeg op de persconferentie veel vragen over Kylian Mbappé, de Franse aanvaller die in de zomer waarschijnlijk transfervrij overkomt van Paris Saint-Germain. "Ik ben niet bezig met Mbappé, ik ben bezig met de finale van de Champions League. We willen voor de veertiende keer kampioen van Europa worden. Daar ligt al onze focus op", aldus Ancelotti.

Meer uit Voetbal

Duitse voetballers verslaan Ghana dankzij doelpunt in slotfase

STUTTGART (ANP) - De Duitse voetballers hebben een oefenwedstrijd tegen Ghana met klein verschil gewonnen. In Stuttgart eindigde het duel in 2-1.

8 uur geleden
Polen wil na 96 jaar weer eens winnen in Zweden en zo WK bereiken

SOLNA (ANP/RTR) - Polen hoopt dinsdag in de finale van de play-offs voor het WK voetbal na 96 jaar weer een uitwedstrijd tegen Zweden te winnen. Na de zege van 3-0 voor de Polen in een vriendschappelijke ontmoeting in 1930 in Stockholm, won Zweden daarna acht keer in eigen land en eindigden twee duels onbeslist.

11 uur geleden
Deense bondscoach spreekt van 'belangrijkste duel uit carrière'

PRAAG (ANP/RTR) - De Deense bondscoach Brian Riemer heeft de cruciale wedstrijd van dinsdag tegen Tsjechië op een persconferentie omschreven als de belangrijkste wedstrijd uit zijn trainerscarrière. Een overwinning zou Denemarken een ticket voor het aanstaande WK voetbal opleveren.

11 uur geleden
Standbeeld voor ADO-icoon Lex Schoenmaker in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Bij het stadion van ADO Den Haag komt een standbeeld van oud-speler Lex Schoenmaker te staan. De gemeente Den Haag heeft maandag ingestemd met het initiatief van een groep supporters, omdat zijn prestaties deel uitmaken "van de rijke sporthistorie van Den Haag".

13 uur geleden
Spelers zelf verantwoordelijk na aannemen andere nationaliteit

DEN HAAG (ANP) - Voetballers die vrijwillig de nationaliteit van een ander land hebben aangenomen, worden geacht op de hoogte te zijn van de eventuele consequenties voor de Nederlandse nationaliteit. Dat stelt een woordvoerder van het ministerie van Justitie in antwoord op vragen van het ANP over een paspoortkwestie binnen het Nederlandse betaald voetbal, waarbij mogelijk meerdere profs betrokken zijn. De KNVB stelt dat clubs uit de Eredivisie en eerste divisie alleen spelers moeten opstellen die zeker speelgerechtigd zijn.

13 uur geleden
Dumfries aanvoerder Oranje als Van Dijk ontbreekt tegen Ecuador

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries draagt de aanvoerdersband bij het Nederlands elftal als Virgil van Dijk dinsdag rust krijgt tijdens de oefeninterland tegen Ecuador. Dat bevestigde Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

13 uur geleden
Nagelsmann wil meer openheid over homoseksualiteit in voetbal

STUTTGART (ANP/DPA) - Na de coming-out van jeugdtrainer Christian Dobrick van FC St. Pauli heeft de Duitse bondscoach Julian Nagelsmann zich sterk gemaakt voor een open benadering van homoseksualiteit in het voetbal. "Ik vind het heel jammer dat we dit nog steeds moeten bespreken. Het is schandalig dat je me deze vraag moet stellen", zei Nagelsmann in een interview met RTL/ntv.

15 uur geleden