Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

Real Madrid stoomt Alaba klaar voor finale Champions League

MADRID (ANP) - Real Madrid hoopt David Alaba fit te krijgen voor de finale van de Champions League, volgende week zaterdag in Parijs tegen Liverpool. De Oostenrijkse verdediger staat al sinds eind vorige maand met een blessure aan de kant. Volgens trainer Carlo Ancelotti hervat Alaba maandag de training.

De Oostenrijker sloot deze week al weer even aan bij de groepstraining, maar dat was van korte duur. Alaba ontbreekt vrijdag ook in de laatste competitiewedstrijd van het seizoen, tegen Real Betis. Ancelotti hoopt dat zijn centrale verdediger volgende week met de groep kan toewerken naar de finale tegen Liverpool. Luka Modrić en Marcelo zijn wel al weer terug na fysieke klachten.

De Italiaanse trainer gaf vorige week tegen Cádiz (1-1) onder anderen doelman Thibaut Courtois, topscorer Karim Benzema en vleugelspits Vinícius Júnior rust. Zij komen tegen Real Betis wel weer in actie.

Ancelotti kreeg op de persconferentie veel vragen over Kylian Mbappé, de Franse aanvaller die in de zomer waarschijnlijk transfervrij overkomt van Paris Saint-Germain. "Ik ben niet bezig met Mbappé, ik ben bezig met de finale van de Champions League. We willen voor de veertiende keer kampioen van Europa worden. Daar ligt al onze focus op", aldus Ancelotti.

Meer uit Voetbal

Bayern München laat Atalanta kansloos en is dicht bij kwartfinale

BERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.

27 minuten geleden
Slot na nederlaag bij Galatasaray ontevreden over arbitrage

ISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.

54 minuten geleden
Tudor wisselt Tottenham-doelman Kinsky na twee blunders

MADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.

1 uur geleden
Galatasaray klopt Liverpool in eerste duel achtste finales CL

ISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.

2 uur geleden
García denkt bij Ajax snel voor verandering te kunnen zorgen

AMSTERDAM (ANP) - Trainer Óscar García denkt bij Ajax op korte termijn voor verandering te kunnen zorgen. Dat zegt de 52-jarige Spanjaard in een interview op de website van de Amsterdammers. García werd zondag aangesteld als vervanger van de aan de kant gezette Fred Grim.

3 uur geleden
Liverpool-trainer Slot begint bij Galatasaray met Gakpo op bank

ISTANBUL (ANP) - Liverpool begint de uitwedstrijd tegen Galatasaray in de achtste finale van de Champions League zonder Cody Gakpo. De aanvaller zit net als zijn landgenoot Jeremie Frimpong op de reservebank.

5 uur geleden
Engelse verdediger Walker (35) beëindigt interlandcarrière

LONDEN (ANP/RTR) - Kyle Walker stelt zichzelf niet langer beschikbaar voor het Engelse voetbalelftal. Dat meldt de 35-jarige rechtervleugelverdediger op Instagram.

6 uur geleden