Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid laat koppositie liggen door late remise tegen Sevilla

Real Madrid laat koppositie liggen door late remise tegen Sevilla

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in La Liga de koppositie laten liggen. De ploeg van coach Zinédine Zidane kwam op eigen veld tegen nummer 4 Sevilla niet verder dan 2-2. De Madrileense gelijkmaker viel pas diep in de extra tijd. Stadgenoot Atlético bleef met 77 punten aan kop, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn in La Liga nog drie speelronden te gaan.

Na de uitschakeling afgelopen woensdag in de Champions League door Chelsea (2-0) was Real Madrid gebrand op revanche. De ploeg van Zidane kreeg zaterdag nog een flinke opsteker. De topper tussen Barcelona en Atlético Madrid eindigde in 0-0. Daardoor kon Real Madrid met een zege op Sevilla de koppositie in handen krijgen. De Madrilenen faalden echter in de afronding.

Zidane kon tegen Sevilla niet beschikken over zijn geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos. Ook Ferland Mendy ontbrak in de Madrileense selectie. Beiden waren in de midweekse return in Londen nog basisspeler. Eden Hazard fungeerde tegen Sevilla als late invaller. De Belgische international had zich in Engeland de woede van de Real-fans op de hals gehaald door kort na afloop op het veld volop grappen uit te wisselen met enkele spelers van Chelsea, zijn vroegere club. Hazard bood daarvoor naderhand excuses aan.

Voorsprong

Halverwege de eerste helft kwam Sevilla dankzij Fernando op voorsprong. De Braziliaan speelde zichzelf op aangeven van Ivan Rakitic goed vrij en schoot doeltreffend in: 0-1. Real Madrid ontwikkelde in de tweede helft een groot overwicht. Kort nadat hij was ingevallen bracht Marco Asensio in de 67e minuut de gelijkmaker op zijn naam met een bekeken schot in de korte hoek (1-1).

In de 78e minuut mocht Sevilla door toedoen van de VAR een strafschop nemen, die door Rakitic werd benut: 1-2. De ultieme gelijkmaker kwam op naam van Sevilla-verdediger Diego Carlos, die een schot van Toni Kroos van richting veranderde: 2-2. In de 88e minuut viel Luuk de Jong nog in bij de bezoekers. Landgenoot Karim Rekik bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Tottenham nog niet uit degradatiezorgen na gelijkspel tegen Leeds

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.

6 uur geleden
Ook perschef Jansma weg bij Curaçao na vertrek Rutten

WILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.

8 uur geleden
Rutten trekt zich terug als bondscoach Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.

11 uur geleden
Messi in Argentijnse voorselectie WK, deelname nog niet bevestigd

BUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.

11 uur geleden
Bosnië deelt als eerste WK-selectie, met PSV'er Bajraktarevic

SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.

12 uur geleden
Heerenveen-coach Veldman hoopt nog op thuisvoordeel in play-offs

HEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.

13 uur geleden
NAC wint gestaakt duel met Heerenveen in leeg Abe Lenstra Stadion

HEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.

14 uur geleden