Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid laat koppositie liggen door late remise tegen Sevilla

Real Madrid laat koppositie liggen door late remise tegen Sevilla

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in La Liga de koppositie laten liggen. De ploeg van coach Zinédine Zidane kwam op eigen veld tegen nummer 4 Sevilla niet verder dan 2-2. De Madrileense gelijkmaker viel pas diep in de extra tijd. Stadgenoot Atlético bleef met 77 punten aan kop, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn in La Liga nog drie speelronden te gaan.

Na de uitschakeling afgelopen woensdag in de Champions League door Chelsea (2-0) was Real Madrid gebrand op revanche. De ploeg van Zidane kreeg zaterdag nog een flinke opsteker. De topper tussen Barcelona en Atlético Madrid eindigde in 0-0. Daardoor kon Real Madrid met een zege op Sevilla de koppositie in handen krijgen. De Madrilenen faalden echter in de afronding.

Zidane kon tegen Sevilla niet beschikken over zijn geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos. Ook Ferland Mendy ontbrak in de Madrileense selectie. Beiden waren in de midweekse return in Londen nog basisspeler. Eden Hazard fungeerde tegen Sevilla als late invaller. De Belgische international had zich in Engeland de woede van de Real-fans op de hals gehaald door kort na afloop op het veld volop grappen uit te wisselen met enkele spelers van Chelsea, zijn vroegere club. Hazard bood daarvoor naderhand excuses aan.

Voorsprong

Halverwege de eerste helft kwam Sevilla dankzij Fernando op voorsprong. De Braziliaan speelde zichzelf op aangeven van Ivan Rakitic goed vrij en schoot doeltreffend in: 0-1. Real Madrid ontwikkelde in de tweede helft een groot overwicht. Kort nadat hij was ingevallen bracht Marco Asensio in de 67e minuut de gelijkmaker op zijn naam met een bekeken schot in de korte hoek (1-1).

In de 78e minuut mocht Sevilla door toedoen van de VAR een strafschop nemen, die door Rakitic werd benut: 1-2. De ultieme gelijkmaker kwam op naam van Sevilla-verdediger Diego Carlos, die een schot van Toni Kroos van richting veranderde: 2-2. In de 88e minuut viel Luuk de Jong nog in bij de bezoekers. Landgenoot Karim Rekik bleef op de bank.

Meer uit Voetbal

Bosz zag PSV betere wedstrijden spelen dan tegen Napoli

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft PSV onder zijn leiding betere wedstrijden zien spelen dan dinsdag in de Champions League tegen Napoli (6-2). "Een galavoorstelling? Van mij mag je het zo noemen, maar ik vond dat wel meevallen", zei hij vrijdag tijdens een persconferentie op De Herdgang in Eindhoven, ter voorbeschouwing op de topper van zondag tegen Feyenoord.

31 minuten geleden
FC Twente heeft nagenoeg fitte selectie voor duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft een bijna fitte selectie voor het thuisduel van zondag met Ajax. Alleen Max Bruns en Mathias Kjølø zijn niet inzetbaar. Vergeleken met het laatste duel met NEC sluiten Daouda Weidmann en Naci Ünüvar weer aan.

33 minuten geleden
Trainer Van Persie kijkt uit naar topper tegen PSV

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie kijkt uit naar de topper van zondag tussen Feyenoord en PSV. "Dit is een duel tussen de beste ploegen van best wel een lange periode", vindt hij. "We spelen beiden aanvallend met verschillende patronen. We willen ons graag meten met zo'n goede ploeg."

50 minuten geleden
Topper tussen Feyenoord en PSV niet uitgesteld

ROTTERDAM (ANP) - De topper tussen Feyenoord en PSV in de Eredivisie begint zondag 'gewoon' om 14.30 uur. Volgens de club uit Rotterdam is het verzoek om het duel een aantal uur later te laten beginnen afgewezen.

4 uur geleden
Feyenoord wil zondag later tegen PSV spelen

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord wil zondag later aan de topper tegen PSV beginnen. "Dat hebben we aan de KNVB gevraagd", zei trainer Robin van Persie op een persconferentie na de zege op Panathinaikos (3-1) in de Europa League. "Het is qua herstel wel echt een verschil nu we deze wedstrijd tegen Panathinaikos laat op de avond hebben gespeeld. Wij denken dat het fair is. Of we denken dat we kans maken? Zeker, anders zouden we dat verzoek niet doen."

8 uur geleden
SC Freiburg laat FC Utrecht kansloos en wint met 2-0

FREIBURG (ANP) - FC Utrecht heeft ook de derde wedstrijd in de Europa League verloren. De ploeg van trainer Ron Jans ging bij SC Freiburg in Duitsland met 2-0 onderuit. Yuito Suzuki en Vincenzo Grifo scoorden voor de Duitsers.

16 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Panathinaikos eerste zege in Europa League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in het hoofdtoernooi van de Europa League niet langer puntloos. Het elftal van trainer Robin van Persie won tijdens de derde speelronde in De Kuip met 3-1 van Panathinaikos, dat drie weken geleden thuis onderuitging tegen Go Ahead Eagles (1-2).

16 uur geleden