Real Madrid laat koppositie liggen door late remise tegen Sevilla
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft in La Liga de koppositie laten liggen. De ploeg van coach Zinédine Zidane kwam op eigen veld tegen nummer 4 Sevilla niet verder dan 2-2. De Madrileense gelijkmaker viel pas diep in de extra tijd. Stadgenoot Atlético bleef met 77 punten aan kop, gevolgd door Real Madrid (75), Barcelona (75) en Sevilla (71). Er zijn in La Liga nog drie speelronden te gaan.
Na de uitschakeling afgelopen woensdag in de Champions League door Chelsea (2-0) was Real Madrid gebrand op revanche. De ploeg van Zidane kreeg zaterdag nog een flinke opsteker. De topper tussen Barcelona en Atlético Madrid eindigde in 0-0. Daardoor kon Real Madrid met een zege op Sevilla de koppositie in handen krijgen. De Madrilenen faalden echter in de afronding.
Zidane kon tegen Sevilla niet beschikken over zijn geblesseerde aanvoerder Sergio Ramos. Ook Ferland Mendy ontbrak in de Madrileense selectie. Beiden waren in de midweekse return in Londen nog basisspeler. Eden Hazard fungeerde tegen Sevilla als late invaller. De Belgische international had zich in Engeland de woede van de Real-fans op de hals gehaald door kort na afloop op het veld volop grappen uit te wisselen met enkele spelers van Chelsea, zijn vroegere club. Hazard bood daarvoor naderhand excuses aan.
Voorsprong
Halverwege de eerste helft kwam Sevilla dankzij Fernando op voorsprong. De Braziliaan speelde zichzelf op aangeven van Ivan Rakitic goed vrij en schoot doeltreffend in: 0-1. Real Madrid ontwikkelde in de tweede helft een groot overwicht. Kort nadat hij was ingevallen bracht Marco Asensio in de 67e minuut de gelijkmaker op zijn naam met een bekeken schot in de korte hoek (1-1).
In de 78e minuut mocht Sevilla door toedoen van de VAR een strafschop nemen, die door Rakitic werd benut: 1-2. De ultieme gelijkmaker kwam op naam van Sevilla-verdediger Diego Carlos, die een schot van Toni Kroos van richting veranderde: 2-2. In de 88e minuut viel Luuk de Jong nog in bij de bezoekers. Landgenoot Karim Rekik bleef op de bank.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
6 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
11 uur geleden