Real Madrid komt in laatste wedstrijd tegen Betis niet tot scoren
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd in La Liga afgesloten met een 0-0-gelijkspel tegen Real Betis. De ploeg uit Madrid van coach Carlo Ancelotti, die al was verzekerd van de Spaanse titel, kan zich nu helemaal gaan voorbereiden op de finale van de Champions League op 28 mei tegen Liverpool.
Beide ploegen vormden voor aanvang van de wedstrijd in Madrid een erehaag voor elkaar. De spelers van Madrid eerden daarmee Betis als winnaar van de Copa del Rey. De ploeg uit Sevilla feliciteerde daarna de landskampioen.
Vooral in de tweede helft van het duel was de thuisploeg dicht bij een treffer. Karim Benzema zag verschillende pogingen net naast gaan. Ook Joaquin van Betis zag zijn inzet van dichtbij over gaan.
Real Betis was al verzekerd van een ticket voor de Europa League volgend seizoen.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
5 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
8 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
9 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
10 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
13 uur geleden