Real Madrid komt in laatste wedstrijd tegen Betis niet tot scoren
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd in La Liga afgesloten met een 0-0-gelijkspel tegen Real Betis. De ploeg uit Madrid van coach Carlo Ancelotti, die al was verzekerd van de Spaanse titel, kan zich nu helemaal gaan voorbereiden op de finale van de Champions League op 28 mei tegen Liverpool.
Beide ploegen vormden voor aanvang van de wedstrijd in Madrid een erehaag voor elkaar. De spelers van Madrid eerden daarmee Betis als winnaar van de Copa del Rey. De ploeg uit Sevilla feliciteerde daarna de landskampioen.
Vooral in de tweede helft van het duel was de thuisploeg dicht bij een treffer. Karim Benzema zag verschillende pogingen net naast gaan. Ook Joaquin van Betis zag zijn inzet van dichtbij over gaan.
Real Betis was al verzekerd van een ticket voor de Europa League volgend seizoen.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Twee derde van de speelsters van nationale vrouwenelftallen verdient minder dan 20.000 Amerikaanse dollar per jaar. Dat is omgerekend iets meer dan 17.000 euro. Dat blijkt uit nieuw onderzoek van de internationale spelersvakbond FIFPRO, dat de aanhoudende financiële onzekerheid en structurele tekortkomingen in het vrouwenvoetbal aan het licht brengt.
1 uur geledenTUBEKE (ANP) - Bondscoach Rudi Garcia van het Belgische voetbalelftal heeft voor ophef gezorgd door op een persconferentie kritiek te spuien op het ontslag van trainer Nicky Hayen bij Club Brugge.
1 uur geledenNYON (ANP) - Spanje en Argentinië spelen de tweede editie van de 'Finalissima' op vrijdag 27 maart in het Lusail-stadion in Qatar. Dat meldt de Europese voetbalbond UEFA.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft het contract van de Deense middenvelder Victor Jensen opengebroken en verlengd tot de zomer van 2027. "Een keuze die weinig supporters zal verrassen. Jensen is dit seizoen een van de absolute sterkhouders in het elftal van hoofdtrainer Ron Jans", meldt FC Utrecht in een bericht op de clubsite.
3 uur geledenGUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
11 uur geleden