Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid kan thuis opnieuw niet winnen van Osasuna

Real Madrid kan thuis opnieuw niet winnen van Osasuna

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga niet kunnen overnemen van FC Barcelona. De landskampioen bleef in Bernabeu steken op 1-1 tegen Osasuna. Real heeft net als de Catalanen 19 punten, maar Barcelona, dat zaterdag met 1-0 won bij Real Mallorca, heeft een beter doelsaldo.

Real-coach Carlo Ancelotti had Karim Benzema terug van een blessure en stelde de Franse spits ook meteen op. Doelman Thibaut Courtois ontbrak bij de Madrilenen en werd vervangen door de Oekraïner Andrej Loenin. Met het aanvalstrio Rodrygo, Benzema en Vinícius Júnior was het lang wachten op de openingstreffer van Real, dat de eerste zes competitieduels had gewonnen. Vlak voor rust verlengde Vinícius een lange voorzet van David Alaba met het hoofd naar de rechterhoek, onhoudbaar voor doelman Sergio Herrera.

Benzema kreeg in de tweede helft wat kansen, maar was niet trefzeker. Ineens stond het echter 1-1. Kike Garcia kopte de bal perfect in de linkerbovenhoek en klopte Loenin. Enkele minuten later had Garcia zelfs de tweede treffer op de voet na goed terugleggen van Moi Gómez, maar hij schoot links naast.

Wat volgde was een stormloop van Real, met kansen voor Rodrygo en Benzema. De Fransman kreeg in de 79e minuut een strafschop. Aanvankelijk zag de scheidsrechter er niets in, maar na aandringen van de VAR wees hij alsnog naar de stip. Daarnaast stuurde hij David Garcia van het veld. Benzema schoot de bal via de lat hard over. Vorig seizoen miste hij ook al twee strafschoppen tegenover Herrera. De spits leek zijn misser even later goed te maken, maar die treffer ging niet door wegens buitenspel. Osasuna hield stand en boekte net als vorig seizoen een zwaarbevochten gelijkspel in Madrid.

Meer uit Voetbal

Barcelona boekt met scorende Brugts ruime CL-zege bij Real Madrid

MADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.

7 uur geleden
Gattuso noemt play-off Italië belangrijkste duel uit carrière

BERGAMO (ANP/AFP) - Bondscoach Gennaro Gattuso van Italië ziet de interland tegen Noord-Ierland in de halve finale van de Europese play-offs voor het WK voetbal als "absoluut de belangrijkste wedstrijd" uit zijn carrière. De winnaar van het duel speelt tegen Wales of Bosnië en Herzegovina om een ticket voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

9 uur geleden
Cambuur-trainer De Jong komend seizoen in Eredivisie assistent

LEEUWARDEN (ANP) - Henk de Jong (61) stopt na dit seizoen als hoofdtrainer van SC Cambuur, waarmee hij dinsdagavond promotie naar de Eredivisie afdwong. Hij gaat verder als assistent-trainer en heeft in die rol een contract voor vier jaar getekend. Dat meldt Cambuur op de eigen website. Wie de nieuwe hoofdtrainer wordt, maakt de club nog niet bekend.

9 uur geleden
Ajax bevestigt datalek van supportersgegevens

AMSTERDAM (ANP) - Bij Ajax heeft zich een datalek voorgedaan. Dat bevestigt de voetbalclub op de eigen site na berichtgeving van RTL Nieuws. "Wat we nu weten, is dat van een paar honderd mensen alleen het e-mailadres is ingezien", schrijft Ajax. "Daarnaast zijn van minder dan twintig mensen met een stadionverbod hun namen, e-mailadressen en geboortedata ingezien."

11 uur geleden
Tsjechische politie klaagt 32 mensen aan in matchfixingschandaal

PRAAG (ANP/AFP) - De Tsjechische politie heeft 32 mensen aangeklaagd in een grootschalig schandaal rond matchfixing en omkoping. Dat gebeurde na invallen bij verschillende clubs en het hoofdkantoor van de voetbalbond (FACR), aldus een officier van justitie.

12 uur geleden
Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

13 uur geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

14 uur geleden