Real Madrid herstelt zich na fout Courtois en wint van Espanyol
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat de achterstand op FC Barcelona in de Spaanse competitie nog groter wordt. De regerend kampioen kwam in de thuiswedstrijd tegen Espanyol in de beginfase van de tweede helft achter, maar won alsnog ruim: 4-1.
De Belgische doelman Thibaut Courtois ging in de 54e minuut in de fout, toen hij een voorzet vanaf bijna de achterlijn van Jofre Carreras via zijn been in zijn eigen doel werkte. Dani Carvajal maakte vrijwel direct gelijk en invaller Vinícius Júnior hielp Real daarna alsnog aan de wint. De Braziliaan gaf eerst de assist bij de 2-1 van Rodrygo en maakte zelf de 3-1. Kylian Mbappé benutte vervolgens nog een penalty.
Real heeft na zes duels 14 punten. FC Barcelona heeft 15 punten en speelt zondag tegen Villarreal.
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat weer wat steviger aan de leiding in de Franse competitie. De topclub van coach Luis Enrique won in Parijs met 3-1 van Toulouse.
7 uur geledenDEN HAAG/VENLO (ANP) - ADO Den Haag heeft afstand genomen van SC Cambuur op de ranglijst van de eerste divisie. De koploper uit Den Haag won in eigen huis met 4-2 van Jong Ajax. Cambuur ging met 3-0 onderuit bij VVV-Venlo.
7 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Tjaronn Chery stopt als international van Suriname. De middenvelder van NEC maakte dat vrijdag bekend op Instagram. Suriname verloor vorige week met Chery als aanvoerder in de play-offs van Bolivia en kwalificeerde zich niet voor het WK voetbal dit jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot kan zaterdag in de kwartfinale van de FA Cup tegen Manchester City en in de twee wedstrijden tegen Paris Saint-Germain in de Champions League geen beroep doen op doelman Alisson Becker. De Braziliaanse keeper is vorige maand geblesseerd geraakt in de door Liverpool gewonnen wedstrijd tegen Galatasaray.
12 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld kan zaterdag tegen Fortuna Sittard weer beschikken over aanvoerder Jordy Clasie. De 34-jarige middenvelder zit voor het eerst weer bij de selectie, nadat hij eind september een enkelblessure opliep.
13 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse ziet voorlopig af van het aanstellen van een externe technisch manager. De reden is de bestaande onzekerheid over de positie van de club, melden de Arnhemmers.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Vivianne Miedema kan niet meedoen in de komende twee WK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands elftal tegen Frankrijk. De spits van Manchester City, die zaterdag nog twee keer scoorde tegen Manchester United, is geblesseerd. Bondscoach Arjan Veurink heeft Kayleigh van Dooren als vervangster opgeroepen, meldt de KNVB.
13 uur geleden