Real Madrid herstelt zich na fout Courtois en wint van Espanyol
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat de achterstand op FC Barcelona in de Spaanse competitie nog groter wordt. De regerend kampioen kwam in de thuiswedstrijd tegen Espanyol in de beginfase van de tweede helft achter, maar won alsnog ruim: 4-1.
De Belgische doelman Thibaut Courtois ging in de 54e minuut in de fout, toen hij een voorzet vanaf bijna de achterlijn van Jofre Carreras via zijn been in zijn eigen doel werkte. Dani Carvajal maakte vrijwel direct gelijk en invaller Vinícius Júnior hielp Real daarna alsnog aan de wint. De Braziliaan gaf eerst de assist bij de 2-1 van Rodrygo en maakte zelf de 3-1. Kylian Mbappé benutte vervolgens nog een penalty.
Real heeft na zes duels 14 punten. FC Barcelona heeft 15 punten en speelt zondag tegen Villarreal.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
8 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
12 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
13 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Nick Olij verdedigt dinsdagavond het doel van PSV in het thuisduel met GVVV in de tweede ronde van de KNVB-beker. Dat vertelde trainer Peter Bosz op een persconferentie in Eindhoven.
16 uur geleden