Real Madrid hard onderuit bij Valencia
VALENCIA (ANP) - Real Madrid heeft bij middenmoter Valencia de tweede nederlaag in La Liga geïncasseerd. De Spaanse kampioen, die dit seizoen tot dusver een wisselvallige indruk maakt, ging in Mestalla hard onderuit: 4-1.
Carlos Soler was de grote man bij de thuisclub. Hij scoorde drie keer uit een strafschop. De andere treffer kwam op naam van Raphaël Varane (eigen doel). Voor Real Madrid had Karim Benzema nog wel de score geopend in de hectische wedstrijd.
Bij de eerste strafschop van Soler ging van alles mis. Doelman Thibaut Courtois keerde de inzet waarna de middenvelder van Valencia in de rebound op de paal schoot. Ploeggenoot Yunus Musah kwam daarna wel tot scoren, maar de VAR keurde zijn treffer af wegens te vroeg inlopen. Daarna mocht Soler de strafschop overnemen en deze keer kwam hij wel tot scoren (1-1).
Real Madrid staat nu vierde met zestien punten. Real Sociedad, dat met 2-0 won van Granada, leidt met twintig punten. Barcelona neemt na de thuiszege tegen Real Betis (5-2) de achtste plek in met elf punten.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
9 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
11 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
12 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.
16 uur geleden