Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid boekt belangrijke zege bij Sevilla

Real Madrid boekt belangrijke zege bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - Trainer Zinedine Zidane heeft met Real Madrid een broodnodige zege (0-1) geboekt bij Sevilla. De Madrilenen hadden al drie competitieduels niet meer gewonnen en gingen dinsdag in de Champions League ook nog met 2-0 onderuit bij Sjachtar Donetsk. Overwintering in het belangrijkste clubtoernooi is daardoor nog lang niet zeker.

Real Madrid startte sterk in het lege Estadio Ramón Sánchez Pizjuan en creëerde mede door matig optreden van de Sevilla-defensie enkele kansen. Vinícius Júnior schoot voorlangs, Karim Benzema slaagde er niet in te profiteren van slecht keeperswerk van Yassine Bono. Bij Sevilla, dat woensdag op eigen veld in de Champions League met 4-0 had verloren van Chelsea, stond Luuk de Jong in de basis. De Nederlander viel op met een knappe omhaal in de 55e minuut. Kort erna stond het 1-0 voor Real, nadat Vinícius de bal uit een voorzet van Ferland Mendy via Bono binnentikte. De doelman kreeg de treffer op zijn naam.

Suso, na ruim een uur de vervanger van De Jong, was het dichtst bij de gelijkmaker. Hij schoot net over. Ex-AZ'er Oussama Idrissi deed de laatste 10 minuten mee bij de thuisploeg. Real staat nu derde met 20 punten uit elf duels. Sevilla heeft 16 punten uit tien duels.

Meer uit Voetbal

HSV geeft speler Dompé recordboete na rijden onder invloed

HAMBURG (ANP) - De Franse voetballer Jean-Luc Dompé (30) is door zijn club HSV bestraft vanwege rijden onder invloed. Dompé heeft een recordboete gekregen die volgens de club zes cijfers telt. Eerder werd hij al voor onbepaalde tijd geschorst door de nummer 13 van de Bundesliga.

1 uur geleden
Ajax trekt jonge Argentijnse vleugelspeler Carrizo aan

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de Argentijnse vleugelaanvaller Maher Carrizo aangetrokken. De 19-jarige jeugdinternational komt over van CA Vélez Sarsfield uit Buenos Aires. Hij heeft getekend tot medio 2030.

1 uur geleden
Middenvelder Sano wil NEC aan einde seizoen verlaten

NIJMEGEN (ANP) - Kodai Sano wil NEC aan het einde van het seizoen verlaten. "Ik ben naar NEC gekomen om een volgende stap te maken", vertelt hij op de website van de club uit Nijmegen. "Ik weet hoe belangrijk die volgende stap is. Ik hoopte deze winter een stap te maken, maar ik heb ook begrip voor de situatie van de club. Nu richt ik me op de zomer."

1 uur geleden
Ekkelenkamp helpt Udinese met doelpunt langs AS Roma

UDINE (ANP) - Jurgen Ekkelenkamp heeft Udinese aan een 1-0-zege op AS Roma geholpen. De Nederlandse middenvelder maakte vijf minuten na rust de enige treffer van het duel in Udine.

18 uur geleden
Spits Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal

RIYAD (ANP) - Aanvaller Karim Benzema verruilt in Saudi-Arabië Al-Ittihad voor Al-Hilal. De club uit Riyad maakte de komst van de 38-jarige Fransman bekend op X.

18 uur geleden
Feyenoord laat gehuurde aanvaller Larin terugkeren naar Mallorca

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord laat aanvaller Cyle Larin terugkeren naar RCD Mallorca. De Rotterdamse club heeft de huurovereenkomst van de 30-jarige Canadees per direct ontbonden.

20 uur geleden
Voetbalbaas Infantino wil verbanning Rusland opheffen

ZÜRICH (ANP) - Voorzitter Gianni Infantino van wereldbond FIFA wil dat Rusland weer gaat deelnemen aan de internationale voetbaltoernooien. "Absoluut. Dat moet. In ieder geval op jeugdniveau. Dit verbod heeft niets opgeleverd", zei Infantino in een interview met de Britse zender Sky. "Het heeft alleen maar tot frustratie en haat geleid. Het zou helpen als meisjes en jongens uit Rusland voetbalwedstrijden in andere delen van Europa zouden kunnen spelen."

22 uur geleden