Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Real Madrid boekt belangrijke zege bij Sevilla

Real Madrid boekt belangrijke zege bij Sevilla

SEVILLA (ANP) - Trainer Zinedine Zidane heeft met Real Madrid een broodnodige zege (0-1) geboekt bij Sevilla. De Madrilenen hadden al drie competitieduels niet meer gewonnen en gingen dinsdag in de Champions League ook nog met 2-0 onderuit bij Sjachtar Donetsk. Overwintering in het belangrijkste clubtoernooi is daardoor nog lang niet zeker.

Real Madrid startte sterk in het lege Estadio Ramón Sánchez Pizjuan en creëerde mede door matig optreden van de Sevilla-defensie enkele kansen. Vinícius Júnior schoot voorlangs, Karim Benzema slaagde er niet in te profiteren van slecht keeperswerk van Yassine Bono. Bij Sevilla, dat woensdag op eigen veld in de Champions League met 4-0 had verloren van Chelsea, stond Luuk de Jong in de basis. De Nederlander viel op met een knappe omhaal in de 55e minuut. Kort erna stond het 1-0 voor Real, nadat Vinícius de bal uit een voorzet van Ferland Mendy via Bono binnentikte. De doelman kreeg de treffer op zijn naam.

Suso, na ruim een uur de vervanger van De Jong, was het dichtst bij de gelijkmaker. Hij schoot net over. Ex-AZ'er Oussama Idrissi deed de laatste 10 minuten mee bij de thuisploeg. Real staat nu derde met 20 punten uit elf duels. Sevilla heeft 16 punten uit tien duels.

Meer uit Voetbal

Almere City gaat na dit seizoen niet verder met trainer Rijsdijk

ALMERE (ANP) - Almere City en trainer Jeroen Rijsdijk (48) gaan na dit seizoen uit elkaar. "Jeroen heeft zich anderhalf seizoen volledig gegeven voor de club", zegt technisch manager Chiel Dekker in een persbericht. "Wij kiezen voor volgend seizoen echter voor een andere koers en ook een andere trainer."

24 minuten geleden
Bayern wil aanvaller Olise ook voor veel geld niet laten gaan

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München is ook voor een heel hoog bedrag niet bereid de Franse aanvaller Michael Olise te verkopen. "Michael heeft een contract bij ons tot 2029, zonder ontsnappingsclausule. We zitten er ontspannen in", zei sportief directeur Max Eberl tegen Sport Bild.

2 uur geleden
Ajax-verdediger Tomiyasu haakt geblesseerd af bij Japan

TOKIO (ANP) - Ajacied Takehiro Tomiyasu kan toch niet spelen voor Japan in de oefenduels met Schotland en Engeland van de komende dagen. De 27-jarige verdediger moest zondag in de uitwedstrijd tegen Feyenoord (1-1) worden gewisseld en is niet voldoende hersteld, meldt de Japanse voetbalbond.

6 uur geleden
Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

16 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

16 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

16 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

17 uur geleden