Real Madrid blijft winnen in La Liga, tot verdriet van Barça
MADRID (ANP) - Real Madrid is in La Liga na de coronapauze nog zonder puntverlies. De ploeg van coach Zinédine Zidane zegevierde in de thuiswedstrijd tegen Real Mallorca met 2-0. Voor de 'Koninklijke' kwamen Vinícius Júnior en Sergio Ramos tot scoren.
Dankzij de vierde opeenvolgende zege nam Real Madrid de koppositie weer over van titelhouder FC Barcelona. Beide clubs hebben evenveel punten, maar de Madrilenen zijn lijstaanvoerder vanwege een beter onderling resultaat. Er zijn nog zeven speelronden te gaan in Spanje. Nummer 3 Atlético Madrid heeft dertien punten minder dan de twee titelkandidaten.
Bij Real Mallorca mocht Luka Romero in de slotfase nog even meedoen. Met 15 jaar en 219 dagen is hij de jongste speler ooit die La Liga in actie is gekomen. Romero werd geboren op 18 november 2004, 33 dagen nadat de inmiddels wereldberoemde Lionel Messi zijn competitiedebuut maakte voor FC Barcelona.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - FC Groningen en NAC Breda zijn het nieuwe jaar begonnen met een gelijkspel. Na een matige wedstrijd eindigde het onderlinge duel in een koude Euroborg in 0-0.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior (5-1) in de Eredivisie zijn onderarm gebroken. De Amerikaan wordt zondag geopereerd. Dat zei trainer Peter Bosz op een persconferentie in het Philips Stadion.
7 uur geledenAGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
9 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
9 uur geleden