Real Madrid blijft winnen in La Liga, tot verdriet van Barça
MADRID (ANP) - Real Madrid is in La Liga na de coronapauze nog zonder puntverlies. De ploeg van coach Zinédine Zidane zegevierde in de thuiswedstrijd tegen Real Mallorca met 2-0. Voor de 'Koninklijke' kwamen Vinícius Júnior en Sergio Ramos tot scoren.
Dankzij de vierde opeenvolgende zege nam Real Madrid de koppositie weer over van titelhouder FC Barcelona. Beide clubs hebben evenveel punten, maar de Madrilenen zijn lijstaanvoerder vanwege een beter onderling resultaat. Er zijn nog zeven speelronden te gaan in Spanje. Nummer 3 Atlético Madrid heeft dertien punten minder dan de twee titelkandidaten.
Bij Real Mallorca mocht Luka Romero in de slotfase nog even meedoen. Met 15 jaar en 219 dagen is hij de jongste speler ooit die La Liga in actie is gekomen. Romero werd geboren op 18 november 2004, 33 dagen nadat de inmiddels wereldberoemde Lionel Messi zijn competitiedebuut maakte voor FC Barcelona.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.
17 minuten geledenDEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.
41 minuten geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.
3 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García vindt dat Ajax terecht van FC Twente heeft verloren. "Vooral in de tweede helft leden we veel te veel balverlies", zei hij na een nederlaag van 1-2. "We konden ze ook fysiek niet meer bijbenen."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - John van den Brom was een trotse trainer na de uitzege van FC Twente op Ajax (1-2). "We waren fris en scherp", zei hij in de catacomben van de Johan Cruijff ArenA. "We hebben ook verdiend gewonnen. Daar mogen we nu van genieten."
13 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis was hard voor Ajax na een nederlaag tegen FC Twente (1-2) in de Johan Cruijff ArenA. "We verdienen het ook gewoon niet", zei hij in de perskamer van de club uit Amsterdam. "Het was een pijnlijke avond, ook voor de fans. Zo wil je niet naar huis."
13 uur geleden