Real-coach Zidane heeft volledige steun van de club
MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-coach Zinédine Zidane heeft de steun van de spelers en de clubleiding ondanks de matige resultaten van de laatste weken. Dat heeft de coach vrijdag gezegd.
De landskampioen uit Madrid heeft slechts een van de laatste vijf wedstrijden gewonnen en ging afgelopen dinsdag met 2-0 onderuit bij Sjachtar Donetsk. Volgens lokale media uit de Spaanse hoofdstad moet de Fransman in de komende twee wedstrijden 'zijn baan redden'. Real speelt zaterdag uit bij Sevilla.
"Ik heb de volledige steun van iedereen bij de club", zei Zidane, wiens team vierde staat in La Liga, op zeven punten van koploper Real Sociedad. "Ik kan niet tevreden zijn als we verliezen, maar we weten waar we staan. We geven alles voor deze club en dat zal ik tot mijn laatste dag hier blijven doen."
"De spelers willen strijden om prijzen en hebben altijd warmte getoond", zei de coach, "We weten dat we hier samen doorheen komen. Als het niet goed gaat, zijn zij de eerste die niet blij zijn. In lastige tijden moeten we samen optrekken met de neuzen in dezelfde richting."
Meer uit Voetbal
RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
7 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
8 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.
10 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.
10 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Het organisatiecomité van de Afrika Cup heeft een maatregel genomen om de vaak matig gevulde stadions in Marokko voller te krijgen. Bij bepaalde wedstrijden mogen fans zo'n twintig minuten na de aftrap gratis naar binnen. De duels van gastland Marokko zijn wel uitverkocht, daar geldt de maatregel niet voor.
19 uur geledenISTANBUL (ANP) - Voorzitter Sadettin Saran van de Turkse voetbalclub Fenerbahçe is aangehouden in een lopend drugsonderzoek in Istanbul. Volgens het Turkse Openbaar Ministerie is er "aanvullend bewijs" gevonden dat erop duidt dat Saran drugs heeft verhandeld en gebruikt.
1 dag geleden