RB Leipzig profiteert niet van puntenverlies Bayern München
FRANKFURT (ANP) - RB Leipzig is bij Eintracht Frankfurt niet verder gekomen dan een gelijkspel: 1-1. De ploeg van trainer Julian Nagelsmann wist niet te profiteren van het puntenverlies van koploper Bayern München, dat eerder op zaterdag met dezelfde cijfers gelijkspeelde tegen Werder Bremen.
De thuisploeg kwam op voorsprong via Aymen Barkok. De Deen Yussuf Poulsen maakte kort na rust de fraaie gelijkmaker op aangeven van oud-PSV'er Angeliño. Justin Kluivert mocht een kleine 20 minuten meedoen bij Leipzig. Bij Frankfurt kwam spits Bas Dost een kwartier voor tijd in het veld.
Leipzig staat derde in de Bundesliga met 17 punten, twee minder dan koploper Bayern. Later op de avond kan Borussia Dortmund bij winst op Hertha BSC over de ploeg van Nagelsmann op de ranglijst gaan.
Eintracht Frankfurt staat met 11 punten op de elfde plaats.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
1 uur geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
1 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
20 uur geleden