Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Racistische leuzen van Atlético-fans richting Real-spits Vinícius

Racistische leuzen van Atlético-fans richting Real-spits Vinícius

MADRID (ANP/RTR) - Supporters van Atlético Madrid zijn zondagavond gefilmd terwijl ze racistische leuzen uitten richting Real-Madrid-spits Vinícius Júnior in de derby. Real Madrid won met 2-1.

Er is te horen dat honderden aanhangers van Atlético zingen "Vinícius, je bent een aap, je bent een aap", in een video die werd gepubliceerd door de radiozender Cope in de opbouw naar de wedstrijd in het Cívitas Metropolitano in Madrid. Volgens lokale media waren er ook apengeluiden te horen tijdens de wedstrijd en verwensingen aan het adres van de Braziliaan.

Atlético heeft nog niet gereageerd op de berichten. Op social media riep de club de fans op de club te steunen met respect voor de tegenstander.

Pedro Bravo, voorzitter van de Spaanse bond voor voetbalmakelaars, kreeg forse kritiek afgelopen week na zijn uitspraken dat hij zich stoorde aan de manier waarop Vinícius zijn treffers viert. "Als hij de samba wil dansen moet hij naar het Sambódromo van Rio gaan", zei Bravo. "Hier moet je je medespelers respecteren en stoppen je als een aap te gedragen." Bravo meldde na alle ophef spijt te hebben van zijn opmerkingen.

Meer uit Voetbal

De Roon in ogen van Koeman enige juiste vervanger voor Schouten

ZEIST (ANP) - Marten de Roon is in de ogen van Ronald Koeman de beste vervanger voor Jerdy Schouten in de WK-selectie van Oranje. De PSV'er liep begin april een zware blessure op en staat maanden aan de kant.

7 minuten geleden
Maatsen en Geertruida op reservelijst Oranje voor WK

ZEIST (ANP) - Ian Maatsen en Lutsharel Geertruida mogen nog een klein beetje hopen op deelname aan het wereldkampioenschap voetbal met Oranje. De verdedigers staan op een reservelijst, zei bondscoach Ronald Koeman woensdag op een persconferentie.

1 uur geleden
WK-selectie Oranje op dertien plaatsen anders dan op EK

ZEIST (ANP) - De selectie van het Nederlands elftal voor het komende WK is op dertien plaatsen gewijzigd ten opzichte van het EK van 2024 in Duitsland. Dat is precies de helft van de groep.

1 uur geleden
Koeman laat Liverpool-speler Frimpong buiten WK-selectie

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman neemt Jeremie Frimpong niet mee naar het WK. De speler van Liverpool ontbreekt in de woensdag vrijgegeven selectie van 26 spelers. Frimpong heeft een wisselvallig seizoen achter de rug en had geregeld te maken met blessures.

1 uur geleden
Verdediger De Vrij mist WK, Depay en Timber wel in selectie

ZEIST (ANP) - Stefan de Vrij doet niet mee met Nederland aan het wereldkampioenschap voetbal. De 34-jarige verdediger raakte zaterdag geblesseerd tijdens een competitiewedstrijd van zijn club Internazionale en is niet op tijd fit.

1 uur geleden
Koeman neemt middenvelders De Roon en Til mee naar WK

ZEIST (ANP) - Marten de Roon en Guus Til gaan volgende maand met het Nederlands elftal mee naar het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De twee middenvelders maken deel uit van de selectie van 26 spelers, die de KNVB zojuist heeft vrijgegeven. Bondscoach Ronald Koeman geeft om 14.45 uur tijdens een persconferentie in Zeist tekst en uitleg.

1 uur geleden
Go Ahead Eagles legt met Noor Haug nieuwe keeper vast

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met Kjetil Haug een nieuwe keeper aangetrokken. De 27-jarige Noor komt transfervrij over van Toulouse. In Deventer heeft hij zijn handtekening gezet onder een verbintenis voor drie seizoenen, meldt de Overijsselse club.

2 uur geleden