Racing Point houdt 'supersub' Hülkenberg stand-by in Portimão
PORTIMÃO (ANP) - Nico Hülkenberg is dit weekeinde stand-by voor het Formule 1-team Racing Point. De Duitse autocoureur komt in actie mocht de Canadees Lance Stroll onverhoopt toch niet starten in de Grote Prijs van Portugal.
Stroll werd op 11 oktober positief getest op het coronavirus en ging vervolgens tien dagen in quarantaine. Hij testte begin deze week negatief en mag dus racen, maar Racing Point houdt rekening met het ergste. "De kans dat hij nu nog positief test is vrij klein, maar niet uit te sluiten. Nico is hier als voorzorgsmaatregel", aldus teambaas Otmar Szafnauer.
Hülkenberg is de supersub van dit jaar. Hij viel eerder dit jaar bij de twee races op het Britse Silverstone in voor Sergio Pérez, omdat de Mexicaan besmet was met het coronavirus. De Duitser verving Stroll al in de Grote Prijs van de Eifel, een kleine twee weken terug op de Nürburgring. Stroll meldde zich vlak voor de kwalificatie ziek, waarna Racing Point in allerijl Hülkenberg opriep. Na de race werd pas duidelijk dat Stroll corona had.
Meer uit Sport
LOS ANGELES (ANP) - De Amerikaanse basketballer LeBron James heeft een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn imposante carrière. De 41-jarige forward van Los Angeles Lakers passeerde in de NBA-wedstrijd tegen Phoenix Suns de grens van 12.000 assists. Hij is daarmee de vierde speler in de historie van de NBA die dat is gelukt.
8 minuten geledenAUGUSTA (ANP) - Titelverdediger Rory McIlroy staat na een indrukwekkende tweede ronde met een ruime voorsprong aan de leiding in de negentigste editie van de Masters. De Noord-Ierse golfer sloeg na een tweede ronde van 65 slagen een gat van zes slagen met zijn eerste concurrenten. Niet eerder in de historie van de Masters nam een speler zo'n grote voorsprong na 36 van de 72 holes.
45 minuten geledenOEIRAS (ANP) - De Nederlandse tennissters hebben degradatie uit groep 1 van de Europees-Afrikaanse zone in de Billie Jean King Cup voorkomen. Het team van captain Kiki Bertens won in het Portugese Oeiras met 2-0 van Noorwegen.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels is komende zondag in de marathon van Rotterdam favoriet voor de Nederlandse titel op de marathon. De rennende stewardess mikt zelf op een tijd van onder de 2.30 uur. Hoewel ze ChatGPT niet meer gebruikt als hardloopcoach, is ze nog steeds haar eigen trainer. "Ik heb inmiddels zo veel van andere atleten gehoord en geleerd, dat ik het nu zelf bedenk", zei de 27-jarige Keetels tijdens een persconferentie.
12 uur geledenEIBAR (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft zijn derde etappe gewonnen in de Ronde van Baskenland. De 19-jarige Fransman van Decathlon CMA CGM versloeg in de vijfde rit met start en finish in Eibar medevluchter Florian Lipowitz uit Duitsland en verstevigde zijn leidende positie in het algemeen klassement. De Spanjaard Javier Romo finishte als derde op iets meer dan een minuut.
14 uur geledenMONACO (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich in zijn jacht op zijn eerste titel op een groot graveltoernooi geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De nummer 2 van de wereld versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime met 6-3 6-4.
17 uur geledenMONACO (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich als eerste geplaatst voor de halve finales van het masterstoernooi van Monte Carlo. De Duitse nummer 3 van de wereldranglijst boekte een zege in drie sets op de Braziliaan João Fonseca: 7-5 6-7 (3) 6-3.
19 uur geleden