Pusic speelt met Sjachtar Donetsk gelijk tegen Olympique Marseille
HAMBURG (ANP) - Trainer Marino Pusic heeft met Sjachtar Donetsk in de tussenronde van de Europa League gelijkgespeeld tegen Olympique Marseille. Het werd 2-2, met twee late goals. Pusic maakte in oktober de overstap van Feyenoord naar de Oekraïense topclub. In Rotterdam was hij assistent.
Na een eerste helft zonder hoogtepunten viel er na de pauze meer te beleven in Hamburg. Marseille kwam na ruim een uur spelen op voorsprong toen Pierre-Emerick Aubameyang een teruggetrokken voorzet van Jonathan Clauss in het doel werkte.
Niet veel later maakte Mykola Matvijenko gelijk na geschutter in de defensie van Marseille. De Franse club was eerder dit seizoen in een groep met Ajax als tweede geëindigd, ruim voor de Amsterdammers. In de slotfase leek invaller Iliman Ndiaye de gasten een goede uitgangspositie voor de return te bezorgen, maar Eguinaldo liet de Oekraïners en Pusic met een rake kopbal toch nog juichen.
De return is volgende week donderdag. De winnaar plaatst zich voor de achtste finales.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
8 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
15 minuten geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
5 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
6 uur geleden