Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Pusic speelt met Sjachtar Donetsk gelijk tegen Olympique Marseille

Pusic speelt met Sjachtar Donetsk gelijk tegen Olympique Marseille

HAMBURG (ANP) - Trainer Marino Pusic heeft met Sjachtar Donetsk in de tussenronde van de Europa League gelijkgespeeld tegen Olympique Marseille. Het werd 2-2, met twee late goals. Pusic maakte in oktober de overstap van Feyenoord naar de Oekraïense topclub. In Rotterdam was hij assistent.

Na een eerste helft zonder hoogtepunten viel er na de pauze meer te beleven in Hamburg. Marseille kwam na ruim een uur spelen op voorsprong toen Pierre-Emerick Aubameyang een teruggetrokken voorzet van Jonathan Clauss in het doel werkte.

Niet veel later maakte Mykola Matvijenko gelijk na geschutter in de defensie van Marseille. De Franse club was eerder dit seizoen in een groep met Ajax als tweede geëindigd, ruim voor de Amsterdammers. In de slotfase leek invaller Iliman Ndiaye de gasten een goede uitgangspositie voor de return te bezorgen, maar Eguinaldo liet de Oekraïners en Pusic met een rake kopbal toch nog juichen.

De return is volgende week donderdag. De winnaar plaatst zich voor de achtste finales.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

3 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

3 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

4 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

5 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

5 uur geleden
Excelsior wint ook bij Groningen en is bijna zeker van handhaving

GRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.

6 uur geleden
Inter moet na gelijkspel Napoli nog even wachten op titel

COMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.

6 uur geleden