Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV'er De Jong: drie snelle tegentreffers mag niet gebeuren

PSV'er De Jong: drie snelle tegentreffers mag niet gebeuren

GRONINGEN (ANP) - PSV-aanvoerder Luuk de Jong baalt na het verlies bij FC Groningen van het makkelijk weggeven van drie doelpunten vlak voor rust. "Je kunt een tegengoal krijgen, maar daarna moet je er weer staan met elkaar. Die tweede en derde treffer mogen niet gebeuren. Dan weet je dat deze wedstrijd verloren is", zei de spits tegen ESPN. PSV kwam na de 3-0-achterstand nog terug tot 3-2, maar verloor uiteindelijk met 4-2.

Groningen-aanvaller Ricardo Pepi scoorde in de 39e minuut na een fout van PSV'er Armando Obispo. "Die gaven we weg en dan kan de wedstrijd in één keer helemaal kantelen. Daar mag je niet in blijven hangen, maar dat gebeurde nu wel. Dan wordt het een moeilijke dag." Volgens De Jong had het maken van een overtreding of het wegschieten van de bal kunnen helpen, maar dat gebeurde niet. De ingevallen spits maakte weer zijn eerste minuten in de Eredivisie na blessureleed.

Volgens trainer Ruud van Nistelrooij maakte het missen van vele kansen de nederlaag des te pijnlijker. "Het creëren deden we goed. Het missen van de kansen was gedeeltelijk ongelukkig, maar het is ook een stukje kwaliteit. De bal moet tussen de palen", zei de oud-spits tegen de sportzender.

Meer uit Voetbal

Wereldkampioen Spanje in kwartfinale EK na rust langs Zwitserland

BERN (ANP) - Spanje staat in de halve finales van het Europees kampioenschap voetbal voor vrouwen. De regerend wereldkampioen schakelde in een uitverkocht stadion in Bern gastland Zwitserland uit: 2-0. De doelpunten vielen in de tweede helft. Spanje miste twee strafschoppen.

8 uur geleden
Ten Hag debuteert bij Bayer Leverkusen met ruime nederlaag

RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Erik ten Hag heeft zijn eerste duel als trainer van Bayer Leverkusen ruim verloren. In Rio de Janeiro was Flamengo onder 20 met 5-1 te sterk.

9 uur geleden
FC Utrecht verliest oefenduel in aanloop naar Europese wedstrijd

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft een besloten oefenduel verloren. De ploeg van trainer Ron Jans verspeelde tegen Charleroi een voorsprong (1-2). Gjivai Zechiël maakte het doelpunt voor de ploeg uit de Domstad.

12 uur geleden
Oud-PSV'er Madueke bevestigt vertrek bij Chelsea

LONDEN (ANP/RTR) - Noni Madueke vertrekt bij Chelsea. De 23-jarige Brit maakt de overstap naar stadgenoot Arsenal. Dat bevestigen beide clubs.

13 uur geleden
FC Barcelona moet terugkeer in Camp Nou met maand uitstellen

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet wat langer wachten op een terugkeer in Camp Nou. De regerend Spaans landskampioen zou zondag 10 augustus in het gerenoveerde stadion de Joan Gamper Cup spelen, maar tegen die tijd zijn de vereiste vergunningen nog niet binnen.

14 uur geleden
Heracles Almelo haalt verdediger Van der Kust van Sparta

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft verdediger Djevencio van der Kust vastgelegd. De 24-jarige international van Suriname komt over van Sparta Rotterdam en tekende een contract voor drie seizoenen, met een optie voor een extra jaar.

15 uur geleden
Verdediger Hancko vertrekt voor een recordbedrag bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Dávid Hancko verlaat Feyenoord alsnog voor Al-Nassr. De centrale verdediger heeft van zijn Rotterdamse club toestemming gekregen om de laatste details van zijn transfer af te ronden.

17 uur geleden