PSV zonder zieke Ihattaren in uitwedstrijd tegen Willem II
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de uitwedstrijd tegen Willem II (16.45 uur) niet beschikken over Mo Ihattaren. De middenvelder is ziek en heeft deze week niet kunnen trainen, vertelde trainer Roger Schmidt op de persconferentie.
De 19-jarige Ihattaren had op 6 februari voor het laatst een basisplaats bij PSV. De laatste vijf keer dat hij voor PSV in actie kwam, deed hij dat als invaller. Ook voor Timo Baumgartl komt het duel met de nummer 15 van de Eredivisie te vroeg. De verdediger heeft last van een knieblessure.
PSV kan naar verwachting meerdere maanden niet beschikken over keeper Maxime Delanghe. De 19-jarige keeper uit België heeft tijdens een training een schouderblessure opgelopen. "Delanghe moet daarom een operatie ondergaan en is naar verwachting meerdere maanden niet inzetbaar", aldus PSV.
Strijd om tweede plek
Delanghe speelde dit seizoen twintig duels voor Jong PSV. De keeper komt uit de jeugdopleiding van PSV, dat hem op jonge leeftijd overnam van Anderlecht.
PSV strijdt met AZ om de tweede plek in de Eredivisie. De ploeg van Schmidt heeft 1 punt meer dan de Alkmaarders: 65 om 64. AZ speelt zaterdagavond thuis tegen Fortuna Sittard.
"Ons doel is duidelijk. We moeten elke wedstrijd winnen en dan kunnen we de tweede plek houden", aldus Schmidt. "We hebben allemaal kunnen zien hoe Chelsea en Manchester City de finale van de Champions League hebben gehaald. Dat moet voor een voetballer genoeg motivatie zijn, anders doe je het verkeerde beroep. Wij willen volgend seizoen in dat toernooi meedoen, dat hoef ik ze echt niet te vertellen."
Meer uit Voetbal
SARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
10 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
55 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
1 uur geledenAUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
7 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
8 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
17 uur geleden