PSV wint ook tweede competitiewedstrijd tegen Heracles Almelo
ALMELO (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo ondanks defensieve problemen gewonnen. De kampioen kwam in de tweede helft terug van een achterstand: 1-3.
Brian De Keersmaecker schoot Heracles Almelo in de vijfde minuut op voorsprong (1-0). De aanvoerder benutte een strafschop na een overtreding van Fredrik Oppegard op Bryan Limbombe. PSV kwam in de 52e minuut op gelijke hoogte. Ivan Mesik werkte de bal in eigen doel, met de voor Malik Tillman ingevallen Guus Til in zijn buurt.
Het was niet de wedstrijd van Mesik, want Johan Bakayoko schoot PSV in de 59e minuut op voorsprong via een been van de Slowaakse verdediger (1-2). Couhaib Driouech bepaalde in de 90e minuut de eindstand.
PSV zag Bakayoko en de verdedigers Oppegard en Ledezma geblesseerd uitvallen. Trainer Peter Bosz is in afwachting van nieuwe verdedigers. Jordan Teze vertrekt naar AS Monaco en Olivier Boscagli wil naar Brighton & Hove Albion. Armando Obispo en Mauro Júnior ontbraken ook, maar zijn op de weg terug na een blessure. De rentree van de geblesseerde linksback Sergiño Dest laat langer op zich wachten.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.
2 uur geledenPERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.
8 uur geledenTEHERAN (ANP/AFP) - Niemand kan Iran uitsluiten van het WK voetbal. Dat stelt de nationale voetbalploeg van het land in een bericht op sociale media in een reactie op uitlatingen van Donald Trump. Volgens de Amerikaanse president zou "het niet gepast zijn" om naar het WK te komen voor "hun eigen leven en veiligheid".
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht kan de laatste acht wedstrijden van dit seizoen niet beschikken over Miguel Rodríguez. De 22-jarige Spaanse buitenspeler heeft tijdens de training een zware knieblessure opgelopen, meldt de huidige nummer 9 van de Eredivisie.
9 uur geleden