PSV wil zonder Max en Maxi Romero 'laatste kans' grijpen
EINDHOVEN (ANP) - PSV wil donderdag tegen Sturm Graz (21.00 uur) "de laatste kans" pakken om te kunnen overwinteren in de Europa League. Dat moeten de Eindhovenaren zien te doen zonder Philipp Max, die nog in quarantaine zit. Maxi Romero heeft deze week een blessure opgelopen.
"Dit is de laatste kans die we hebben. We moeten morgen de drie punten pakken. We hebben veel vertrouwen en weten ook dat we kunnen winnen", zei PSV-trainer Roger Schmidt een dag voor het duel in het Philips Stadion.
"We hebben zaterdag tegen Vitesse laten zien dat we goed kunnen voetballen. We hebben de afgelopen wedstrijden goed gespeeld. We hebben veel gescoord, maar incasseerden ook veel doelpunten. We wilden dat veranderen en dat is tegen Vitesse goed gelukt. De spelers waren gefocust en erg scherp in de verdediging. We hebben daardoor de nul gehouden, en dat is precies waar we voor gingen. Dat is een goede stap."
Derde in de groep
In de selectie van Schmidt ontbreekt verdediger Max nog. Hij zit nog in quarantaine. Wanneer hij negatief wordt getest, kan hij weer meespelen", aldus Schmidt, die positief was over het herstel van spelers als Cody Gakpo en Jordan Teze. "Ze zijn op de goede weg. Ik verwacht dat ze volgende week of die week daarop weer het team kunnen versterken."
Schmidt denkt dat de Argentijnse aanvaller Maxi Romero nog voor de kerst terugkeert.
PSV staat derde in de groep met 5 punten. Sturm Graz heeft slechts 1 punt verzameld.
Meer uit Voetbal
BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
20 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
21 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
21 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
1 dag geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
1 dag geleden