Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV verwacht komst trainer Bosz dit weekeinde af te ronden

PSV verwacht komst trainer Bosz dit weekeinde af te ronden

EINDHOVEN (ANP) - PSV verwacht snel een definitief akkoord te bereiken met de nieuwe hoofdtrainer Peter Bosz. "Wij hopen dit weekeinde op een handtekening. Als die er is, zullen we het direct communiceren", meldt algemeen directeur Marcel Brands aan het ANP.

De 59-jarige Bosz, die een contract voor vermoedelijk drie jaar gaat tekenen, wordt in Eindhoven de opvolger van Ruud van Nistelrooij. De oud-spits stapte kort voor de laatste competitiewedstrijd van het seizoen op.

Bosz zat sinds oktober vorig jaar zonder club. De oud-speler van onder meer Vitesse, RKC Waalwijk en Feyenoord werd toen ontslagen bij Olympique Lyon. Bosz was eerder coach bij onder meer Bayer Leverkusen, Borussia Dortmund, Ajax en Vitesse.

Europa League-finale

Met Ajax bereikte de achtvoudig international van Oranje in 2017 de finale van de Europa League. Bosz werd nu even in verband gebracht met een terugkeer naar Amsterdam, waar begin dit jaar Alfred Schreuder werd ontslagen. Hij liet toen weten open te staan voor een gesprek, maar ook dat hij niet was gebeld.

Met Bosz hoopt PSV de landstitel weer naar Eindhoven te halen. De laatste vijftien jaar ging het kampioenschap in de Eredivisie slechts drie keer naar de Brabanders: in 2015, 2016 en voor het laatst in 2018.

KNVB-beker

Onder leiding van Van Nistelrooij won PSV afgelopen seizoen de Johan Cruijff Schaal en de KNVB-beker. Kort voor de laatste competitiewedstrijd tegen AZ vertrok de oud-spits omdat hij geen vertrouwen meer voelde. Interim-trainer Fred Rutten leidde PSV in Alkmaar naar de winst (1-2) en zo naar de voorronden van de Champions League.

PSV begint maandag 3 juli aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Eindhovenaren hebben voorlopig twee oefenwedstrijden op de planning staan, op 26 juli tegen FC Eindhoven en op 30 juli tegen Nottingham Forest. Beide duels zijn in het Philips-stadion.

Champions League

In de Champions League moet PSV twee voorronden overleven om het hoofdtoernooi te bereiken.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft bij Fiorentina steken op gelijkspel

FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.

7 uur geleden
1. FC Köln neemt na slechte reeks afscheid van coach Kwasniok

KEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.

7 uur geleden
Dokter zesde Nederlandse atlete met wereldtitel indoor

TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.

8 uur geleden
Manchester City klopt Arsenal en wint League Cup

LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.

10 uur geleden
PSV kan na verlies bij Telstar titel ook volgend duel niet pakken

VELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.

11 uur geleden
Feyenoord en Ajax spelen gelijk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).

13 uur geleden
FC Utrecht stijgt na winst tegen Go Ahead naar de zevende plaats

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.

13 uur geleden