Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV-trainer Bosz 'erg tevreden met dominantie' in eerste maanden

PSV-trainer Bosz 'erg tevreden met dominantie' in eerste maanden

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz is erg content met de wijze waarop zijn club is begonnen aan het nieuwe seizoen in de Eredivisie. De Eindhovenaren hebben in zeven duels nog geen puntenverlies geleden. Zondag is Sparta in Rotterdam de tegenstander.

"Kijkend naar het aantal punten, onze manier van voetballen en de dominantie waarmee we wedstrijden winnen ben ik erg tevreden", zei Bosz, die dinsdag in de Champions League met 2-2 gelijkspeelde tegen Sevilla. Eerder werd met 4-0 verloren van Arsenal. "We hadden een beter resultaat willen halen in de UEFA Champions League."

Bosz kan op het Kasteel van Sparta wederom een beroep doen op Jerdy Schouten. De middenvelder moest een aantal competitiewedstrijden aan zich voorbij laten gaan door een blessure, maar speelde wel weer mee in de Europese wedstrijd tegen Sevilla.

Extra rust

"Hij is nog niet helemaal klachtenvrij, maar kan zondag wel spelen. Dat hij niet in de selectie van het Nederlands elftal is opgenomen, betekent dat hij na dit weekend extra rust krijgt", aldus de trainer, die snel weer hoopt te kunnen beschikken over Armando Obispo. De verdediger traint weer mee met de groep.

PSV heeft dit seizoen al 23 keer gescoord en kreeg pas twee treffers tegen. Met name flankspeler Noa Lang heeft in zijn eerste duels een goede indruk achtergelaten. "Hij traint hard, is eerlijk, zelfkritisch en zorgzaam naar zijn medespelers toe. Hij is het tegenovergestelde van een lastige speler", aldus Bosz.

Sparta - PSV begint zondag om 16.45 uur. Sparta staat zesde in de Eredivisie.

Meer uit Voetbal

Van Nistelrooij assistent-trainer bij Oranje op weg naar WK

ZEIST (ANP) - Ruud van Nistelrooij (49) maakt vanaf 1 februari deel uit van de technische staf van het Nederlands elftal. De voormalige spits van Oranje wordt assistent van bondscoach Ronald Koeman in aanloop naar het WK voetbal deze zomer in de VS, Canada en Mexico.

5 minuten geleden
Oranje-international Malen op huurbasis naar AS Roma

ROME (ANP) - Oranje-international Donyell Malen verruilt Aston Villa op huurbasis voor AS Roma. De nummer 5 van de Serie A heeft een koopoptie opgenomen in de overeenkomst van de 26-jarige aanvaller. Dat meldt de Italiaanse club op de eigen website.

2 uur geleden
Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

12 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

12 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

14 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

15 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

16 uur geleden