Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV stelt Champions League officieel veilig met punt bij Utrecht

PSV stelt Champions League officieel veilig met punt bij Utrecht

UTRECHT (ANP) - PSV doet komend seizoen mee aan de Champions League. De Eindhovenaren stelden deelname aan de voorronden van het belangrijkste Europese toernooi voor clubteams zondag tijdens de laatste speelronde in de Eredivisie officieel veilig dankzij een gelijkspel bij FC Utrecht: 1-1.

PSV kon de tweede plaats eigenlijk al niet meer ontgaan na donderdag, toen concurrent AZ punten liet liggen bij FC Groningen (0-0).

Trainer Roger Schmidt liet topscorer Donyell Malen buiten zijn selectie en aanvoerder Denzel Dumfries startte op de bank. Verdediger Armando Obispo had voor het eerst dit seizoen een basisplaats bij PSV. Bij FC Utrecht speelde Urby Emanuelson zijn 250e wedstrijd in de Eredivisie.

Vrije trap

FC Utrecht, dat vooraf al zeker was van deelname aan de play-offs voor Europees voetbal, kwam in de 37e minuut op voorsprong. Na een vrije trap van Simon Gustafson kopte de geheel vrijgelaten Sander van de Streek de 1-0 achter doelman Yvon Mvogo.

PSV stelde voor rust teleur, maar kwam in de tweede helft beter voor de dag. Marco van Ginkel, die de aanvoerdersband had overgenomen van Dumfries, werkte na een breedtepass van Mario Götze in de 49e minuut de gelijkmaker binnen.

Shurandy Sambo maakte in de slotfase zijn debuut bij PSV.

Meer uit Voetbal

PSV begint tegen FC Groningen met Schiks in het doel

GRONINGEN (ANP) - PSV begint met Niek Schiks in het doel tegen FC Groningen. De doelman maakt zijn debuut voor de Eindhovense club. Zowel Matej Kovar als Nick Olij raakte tijdens de laatste training geblesseerd. Tijn Smolenaars zit als reservedoelman op de bank. Het duel in de Euroborg begint om 16.45 uur.

25 minuten geleden
Van Persie ziet Feyenoord karakter tonen tegen FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over het resultaat van de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht. "Hier winnen is altijd lastig", zei hij na een zege van 1-0 in stadion Galgenwaard. "Het liefst speel je negentig minuten goed. Ik denk dat we een goede eerste helft hebben gespeeld en daarna karakter hebben getoond. Mijn spelers hebben in de tweede helft voor iedere meter gevochten."

1 uur geleden
Wellenreuther: Feyenoord heeft karakter getoond

UTRECHT (ANP) - Met drie belangrijke reddingen voorkwam Tim Wellenreuther dat Feyenoord in de problemen kwam tegen FC Utrecht. De aanvoerder hield Gjivai Zechiël tweemaal van scoren af en werkte ook een schot van Miguel Rodríguez uit zijn doel.

1 uur geleden
Feyenoord wint in Utrecht en voorkomt dat emoties fans oplaaien

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht tot een goed einde gebracht. De ploeg van trainer Robin van Persie zegevierde met 0-1 en staat weer tweede in de Eredivisie, met een voorsprong van 1 punt op NEC dat een duel minder heeft gespeeld.

2 uur geleden
Feyenoord wint uitduel met FC Utrecht en staat weer tweede

UTRECHT (ANP) - Feyenoord heeft de uitwedstrijd tegen FC Utrecht gewonnen (0-1). Oussama Targhalline maakte in de tiende minuut het enige doelpunt van de wedstrijd.

2 uur geleden
Linksback Wijndal bij Ajax in de basis tegen AZ

ALKMAAR (ANP) - Linksback Owen Wijndal staat bij Ajax in de basis tegen AZ. Het elftal van trainer Fred Grim treedt zondag om 14.30 uur in Alkmaar aan tegen de nummer 7 van de Eredivisie. Aanwinst Oleksandr Zintsjenko zit voor het eerst op de bank bij de Amsterdammers.

2 uur geleden
Directeur Feyenoord om veiligheidsredenen niet in Utrecht

UTRECHT (ANP) - Dennis te Kloese bekijkt de uitwedstrijd van Feyenoord tegen FC Utrecht niet in stadion Galgenwaard. De directeur van de Rotterdamse club heeft het advies gekregen om vanwege veiligheidsredenen niet naar Utrecht te komen.

4 uur geleden