Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV stelt Champions League officieel veilig met punt bij Utrecht

PSV stelt Champions League officieel veilig met punt bij Utrecht

UTRECHT (ANP) - PSV doet komend seizoen mee aan de Champions League. De Eindhovenaren stelden deelname aan de voorronden van het belangrijkste Europese toernooi voor clubteams zondag tijdens de laatste speelronde in de Eredivisie officieel veilig dankzij een gelijkspel bij FC Utrecht: 1-1.

PSV kon de tweede plaats eigenlijk al niet meer ontgaan na donderdag, toen concurrent AZ punten liet liggen bij FC Groningen (0-0).

Trainer Roger Schmidt liet topscorer Donyell Malen buiten zijn selectie en aanvoerder Denzel Dumfries startte op de bank. Verdediger Armando Obispo had voor het eerst dit seizoen een basisplaats bij PSV. Bij FC Utrecht speelde Urby Emanuelson zijn 250e wedstrijd in de Eredivisie.

Vrije trap

FC Utrecht, dat vooraf al zeker was van deelname aan de play-offs voor Europees voetbal, kwam in de 37e minuut op voorsprong. Na een vrije trap van Simon Gustafson kopte de geheel vrijgelaten Sander van de Streek de 1-0 achter doelman Yvon Mvogo.

PSV stelde voor rust teleur, maar kwam in de tweede helft beter voor de dag. Marco van Ginkel, die de aanvoerdersband had overgenomen van Dumfries, werkte na een breedtepass van Mario Götze in de 49e minuut de gelijkmaker binnen.

Shurandy Sambo maakte in de slotfase zijn debuut bij PSV.

Meer uit Voetbal

Pedri keert na maand terug in selectie van FC Barcelona

BARCELONA (ANP) - Pedri keert na een maand terug in de selectie van FC Barcelona. De middenvelder is hersteld van een hamstringblessure. Trainer Hansi Flick wil hem zaterdag tijdens het thuisduel met Deportivo Alavés laten invallen.

1 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

1 uur geleden
Go Ahead geeft Edvardsen boete om wangedrag tegen Stuttgart

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de Zweed Victor Edvardsen een boete van 500 euro opgelegd om zijn gedrag van donderdag in het verloren Europa League-duel met VfB Stuttgart (0-4). De ingevallen Edvardsen maakte een gebaar over de neus van Stuttgart-speler Angelo Stiller, die is geboren met een hazenlip. Stiller reageerde fel, waarna beide spelers geel kregen.

3 uur geleden
Palmer na ruim twee maanden weer fit om te spelen bij Chelsea

LONDEN (ANP/AFP) - Chelsea-aanvaller Cole Palmer is fit genoeg om zondag te spelen in de Premier League-wedstrijd tegen Arsenal. Dat zei Chelsea-manager Enzo Maresca tijdens een persconferentie.

3 uur geleden
PSV in thuisduel met FC Volendam zonder geblesseerde Perisic

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zondag in de thuiswedstrijd tegen FC Volendam in de Eredivisie niet beschikken over Ivan Perisic. De Kroaat viel woensdag in de door de Eindhovenaren met 4-1 gewonnen ontmoeting bij Liverpool in de Champions League uit met een blessure.

4 uur geleden
Amateurclubs en bvo's oneens over herziening opleidingsvergoeding

AMSTERDAM (ANP) - Clubs uit het amateurvoetbal zijn het met clubs uit het betaald voetbal in Nederland (bvo's) niet eens geworden over een herziening van de opleidingsvergoedingen. Dat is het geld dat amateurclubs krijgen voor de jaren dat ze een speler die doorbreekt in het betaald voetbal hebben opgeleid.

10 uur geleden
FC Utrecht verliest ondanks fraaie treffer Rodríguez bij Betis

SEVILLA (ANP) - FC Utrecht wacht ook na vijf speelronden nog op de eerste zege in het hoofdtoernooi van de Europa League. Het elftal van trainer Ron Jans ging met 2-1 onderuit bij Real Betis, de huidige nummer 5 uit de Spaanse voetbalcompetitie.

20 uur geleden