Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV rekent tegen 'angstgegner' Heerenveen op Obispo

PSV rekent tegen 'angstgegner' Heerenveen op Obispo

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Ruud van Nistelrooij van PSV rekent zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen op Armando Obispo. De verdediger bleef donderdag in het met 5-1 gewonnen duel met FC Zürich in de Europa League na rust achter in de kleedkamer vanwege lichte klachten. "We hebben Armando uit voorzorg eruit gehaald. Daar verwachten we voor dit weekend geen problemen mee", zei Van Nistelrooij, die met zijn ploeg voor de terugreis naar Eindhoven nog een keer trainde op Zwitserse bodem.

De verdedigers Jarrad Branthwaite en Ki-Jana Hoever waren daar niet bij. De Engelsman kreeg donderdag in de warming-up fysieke klachten en bleef daarom aan de kant. Hoever kwam halverwege de tweede helft in de ploeg, maar hij hield daar wat klachten aan over. "We moeten dat allemaal op een rijtje zetten voor zondag", aldus de PSV-trainer.

PSV herstelde zich met de overtuigende zege in Zürich van de zware nederlaag vijf dagen eerder bij SC Cambuur (3-0). "Dit smaakt naar meer, we willen op deze manier doorgaan", aldus Van Nistelrooij.

Angstgegner Heerenveen

Met Heerenveen treft PSV wel een 'angstgegner'. De laatste zege van PSV in het Abe Lenstra-stadion dateert van bijna elf jaar geleden: 1-5. Daarna eindigde Heerenveen - PSV vijf keer in een gelijkspel, vier keer won de thuisclub. "Dat maakt de uitdaging en de wil om daar punten te pakken des te groter", aldus Van Nistelrooij, die zelf in het seizoen 1997-1998 voor Heerenveen speelde. PSV nam hem daarna over van de Friese club.

"Ik heb daar een fantastisch jaar gehad met Foppe en Riemer", zegt de oud-spits over de toenmalige trainer Foppe de Haan en voorzitter Riemer van der Velde. "Het is altijd leuk om terug te keren in Heerenveen. Ik ben benieuwd hoeveel bekenden ik nog tegenkom."

Meer uit Voetbal

Saibari ziet PSV duel met Atlético kort na rust weggeven

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.

7 uur geleden
Voetbalsters FC Twente verliezen bij Arsenal in Champions League

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.

7 uur geleden
Koundé kopt FC Barcelona naar zege op Eintracht Frankfurt

BARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.

7 uur geleden
Liverpool verlicht druk op trainer Slot met zege bij Inter

MILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.

7 uur geleden
PSV na stunt bij Liverpool in Eindhoven ten onder tegen Atlético

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.

7 uur geleden
Atlético bezorgt PSV tweede nederlaag (2-3) in Champions League

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.

7 uur geleden
Bayern herpakt zich in Champions League met zege op Sporting

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.

9 uur geleden