Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV rekent op Zahavi voor thuisduel met PEC Zwolle

PSV rekent op Zahavi voor thuisduel met PEC Zwolle

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Roger Schmidt verwacht dat hij donderdag weer kan beschikken over Eran Zahavi tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle. "Ik ga nog even met hem praten, maar ik denk dat hij zo snel mogelijk weer terug wil naar een normale situatie", zei de coach.

De 33-jarige Israëlische Zahavi hervatte dinsdag de training, twee dagen nadat zijn gezin was overvallen in zijn woning in Amsterdam. Overvallers bonden zijn vrouw en kinderen vast en gingen ervandoor met dure spullen. Schmidt kreeg woensdag tijdens een persmoment vragen over of het wel verstandig is dat voetballers dure spullen showen op sociale media. "Ik denk dat het internet voordelen en nadelen heeft", antwoordde de coach. "Maar voetballers en ook mijn kinderen groeien op in deze wereld. Ik denk dat je in het algemeen goed moet nadenken over wat je van je privéleven wil vrijgeven."

Volgens veel media uit Israël neemt Zahavi aan het einde van het seizoen afscheid van PSV en Nederland. "Maar dat zijn speculaties", zei Schmidt. "Daar kan ik niet zoveel mee. Ik heb geen reden om aan te nemen dat hij volgend seizoen niet meer bij ons is."

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles bevestigt vertrek spits Smit naar Stoke City

DEVENTER (ANP) - Milan Smit vertrekt bij Go Ahead Eagles. De 22-jarige spits maakt het seizoen op huurbasis af bij Stoke City. De Engelse club, uitkomend op het tweede niveau, neemt hem daarna definitief over.

2 uur geleden
Timber wint bij debuut voor Olympique Marseille van RC Lens

MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.

13 uur geleden
Real Madrid na zege op Villarreal aan kop in La Liga

VILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.

13 uur geleden
FC Twente en Excelsior komen niet tot scoren in Enschede

ENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.

13 uur geleden
Voetbalsters Barcelona winnen Supercup na openingstreffer Brugts

CASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.

14 uur geleden
PSV verspeelt tegen NAC eerste punten sinds september

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).

14 uur geleden
NEC boekt tegen PEC Zwolle tiende zege in Eredivisie

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.

15 uur geleden