PSV rekent op Zahavi voor thuisduel met PEC Zwolle
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Roger Schmidt verwacht dat hij donderdag weer kan beschikken over Eran Zahavi tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle. "Ik ga nog even met hem praten, maar ik denk dat hij zo snel mogelijk weer terug wil naar een normale situatie", zei de coach.
De 33-jarige Israëlische Zahavi hervatte dinsdag de training, twee dagen nadat zijn gezin was overvallen in zijn woning in Amsterdam. Overvallers bonden zijn vrouw en kinderen vast en gingen ervandoor met dure spullen. Schmidt kreeg woensdag tijdens een persmoment vragen over of het wel verstandig is dat voetballers dure spullen showen op sociale media. "Ik denk dat het internet voordelen en nadelen heeft", antwoordde de coach. "Maar voetballers en ook mijn kinderen groeien op in deze wereld. Ik denk dat je in het algemeen goed moet nadenken over wat je van je privéleven wil vrijgeven."
Volgens veel media uit Israël neemt Zahavi aan het einde van het seizoen afscheid van PSV en Nederland. "Maar dat zijn speculaties", zei Schmidt. "Daar kan ik niet zoveel mee. Ik heb geen reden om aan te nemen dat hij volgend seizoen niet meer bij ons is."
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.
52 minuten geledenEAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.
4 uur geledenCHICAGO (ANP) - Duitsland heeft de laatste oefenwedstrijd in de aanloop naar het WK voetbal gewonnen van de Verenigde Staten. In Chicago was de ploeg van bondscoach Julian Nagelsmann met 2-1 te sterk voor het team van Mauricio Pochettino.
6 uur geledenOEIRAS (ANP) - Portugal heeft een oefenwedstrijd voorafgaand aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico gewonnen. In het Estádio Nacional in Oeiras versloeg de ploeg van bondscoach Roberto Martínez Chili met 2-1.
6 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP/RTR) - Het Iraanse voetbalelftal moet voor WK-wedstrijden die in de VS gespeeld worden nog dezelfde dag in- en uitreizen. Dat zegt de Iraanse ambassadeur in Mexico voorafgaand aan het WK. "We kunnen inreizen in de ochtend en moeten nog dezelfde dag vertrekken", aldus de ambassadeur tegen journalisten.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het voetbalelftal van Tunesië, een van de WK-tegenstanders van Oranje, is hard onderuitgegaan in de laatste oefenwedstrijd in aanloop naar het toernooi. In het Koning Boudewijnstadion in Brussel was België met 5-0 te sterk voor Tunesië, dat het laatste halfuur met tien man speelde.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Supporters die de komende weken WK-wedstrijden bezoeken, mogen één fabrieksverzegelde wegwerpwaterfles meenemen naar het stadion. Dat meldt de FIFA. De wereldvoetbalbond liet enkele dagen eerder weten dat herbruikbare flessen om veiligheidsredenen verboden zijn.
18 uur geleden