PSV rekent op Zahavi voor thuisduel met PEC Zwolle
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Roger Schmidt verwacht dat hij donderdag weer kan beschikken over Eran Zahavi tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle. "Ik ga nog even met hem praten, maar ik denk dat hij zo snel mogelijk weer terug wil naar een normale situatie", zei de coach.
De 33-jarige Israëlische Zahavi hervatte dinsdag de training, twee dagen nadat zijn gezin was overvallen in zijn woning in Amsterdam. Overvallers bonden zijn vrouw en kinderen vast en gingen ervandoor met dure spullen. Schmidt kreeg woensdag tijdens een persmoment vragen over of het wel verstandig is dat voetballers dure spullen showen op sociale media. "Ik denk dat het internet voordelen en nadelen heeft", antwoordde de coach. "Maar voetballers en ook mijn kinderen groeien op in deze wereld. Ik denk dat je in het algemeen goed moet nadenken over wat je van je privéleven wil vrijgeven."
Volgens veel media uit Israël neemt Zahavi aan het einde van het seizoen afscheid van PSV en Nederland. "Maar dat zijn speculaties", zei Schmidt. "Daar kan ik niet zoveel mee. Ik heb geen reden om aan te nemen dat hij volgend seizoen niet meer bij ons is."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
2 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
4 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
7 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
7 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
14 uur geleden