PSV rekent op Zahavi voor thuisduel met PEC Zwolle
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Roger Schmidt verwacht dat hij donderdag weer kan beschikken over Eran Zahavi tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen PEC Zwolle. "Ik ga nog even met hem praten, maar ik denk dat hij zo snel mogelijk weer terug wil naar een normale situatie", zei de coach.
De 33-jarige Israëlische Zahavi hervatte dinsdag de training, twee dagen nadat zijn gezin was overvallen in zijn woning in Amsterdam. Overvallers bonden zijn vrouw en kinderen vast en gingen ervandoor met dure spullen. Schmidt kreeg woensdag tijdens een persmoment vragen over of het wel verstandig is dat voetballers dure spullen showen op sociale media. "Ik denk dat het internet voordelen en nadelen heeft", antwoordde de coach. "Maar voetballers en ook mijn kinderen groeien op in deze wereld. Ik denk dat je in het algemeen goed moet nadenken over wat je van je privéleven wil vrijgeven."
Volgens veel media uit Israël neemt Zahavi aan het einde van het seizoen afscheid van PSV en Nederland. "Maar dat zijn speculaties", zei Schmidt. "Daar kan ik niet zoveel mee. Ik heb geen reden om aan te nemen dat hij volgend seizoen niet meer bij ons is."
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
10 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
17 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
1 dag geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geleden