PSV na 1-0-zege bij Granada en nederlaag PAOK verder in Europa
GRANADA (ANP) - PSV heeft de volgende ronde in de Europa League bereikt. Het elftal van trainer Roger Schmidt won donderdag in Spanje met 1-0 van Granada. Aanvaller Donyell Malen maakte in de 38e minuut op aangeven van Philipp Max het doelpunt.
Die zege volstond omdat PAOK Saloniki met 2-1 verloor bij Omonia Nicosia. Na vijf speelronden leidt Granada met 10 punten, gevolgd door PSV met 9, PAOK met 5 en Omonia Nicosia met 4. PSV sluit de poulefase volgende week af met een thuiswedstrijd tegen Omonia Nicosia.
PSV werd in het seizoen 2015/2016 in de achtste finales van de Champions League uitgeschakeld. De vier seizoenen daarna strandden de Eindhovenaren in de Europese clubtoernooien nog voor de winterstop.
Noni Madueke, aanvoerder Denzel Dumfries en invaller Eran Zahavi vielen donderdag allemaal geblesseerd uit bij PSV.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
4 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
6 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
6 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
7 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
8 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
9 uur geleden