PSV mist Sangaré ook in Europa League tegen Real Sociedad
EINDHOVEN (ANP) - PSV kan donderdag in de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad nog niet beschikken over Ibrahim Sangaré. De Ivoriaanse middenvelder is nog niet hersteld van een liesblessure die hij eerder deze maand bij zijn nationale team opliep.
Sangaré kon vanwege zijn blessure zaterdag ook niet meedoen in het uitduel met AZ. Trainer Roger Schmidt schoof centrale verdediger Olivier Boscagli toen door naar het middenveld, waar hij naast Marco van Ginkel als tweede controleur speelde. PSV won met 3-0 en is in de competitie nog zonder puntenverlies.
Schmidt zei woensdag goede hoop te hebben dat ook Davy Pröpper en Ryan Thomas weer bij de groep aansluiten. Maximiliano Romero staat na een langdurige blessure ook voor een rentree. Mogelijk zit de Argentijnse aanvaller donderdag al bij de selectie. Datzelfde geldt voor aanwinst Carlos Vinícus. "We hopen dat we vanmiddag zijn werkvergunning binnenkrijgen. Daar werken we hard aan", vertelde Schmidt, die onder de indruk is van de tegenstander. "Sociedad is een ploeg met veel individuele kwaliteiten. Ze spelen aanvallend voetbal, maar wel goed georganiseerd. Sociedad geeft weinig weg."
Feyenoord
Schmidt houdt geen rekening met de belangrijke thuiswedstrijd van zondag in de Eredivisie tegen Feyenoord. "De eerstkomende wedstrijd is altijd de belangrijkste."
Verdediger André Ramalho speelde in 2018 met zijn vorige werkgever Red Bull Salzburg in de Europa League ook tegen Real Sociedad. "Toen hadden ze al een erg sterk elftal. Sindsdien zijn ze mijns inziens nog iets beter geworden, de winst van de beker in 2020 bewijst dat wel", zei de Braziliaan.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
9 uur geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De Nederlandse voetbalsters oefenen dit jaar nog tegen Portugal en Zuid-Korea. Dat zijn de laatste duels voor Oranje voor het kwalificatietoernooi voor het WK van 2027 in Brazilië, dat in maart van start gaat.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz van PSV heeft zondag de beschikking over een bijna fitte selectie voor de topwedstrijd bij AZ. De Eindhovenaren missen alleen de langdurig geblesseerde aanvallers Ruben van Bommel en Alassane Pléa. Dat zei de coach vrijdag.
11 uur geledenZEIST (ANP) - Aymen Sliti (Feyenoord), Sami Ouaissa (NEC), Ayoub Oufkir (Sparta Rotterdam) en Devin Haen (Willem II) debuteren in de selectie van Jong Oranje. Michael Reiziger heeft het viertal opgenomen in zijn spelersgroep voor de komende duels in de EK-kwalificatie met Jong Slovenië en Jong Israël.
12 uur geleden