Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV laat zich niet afleiden en verslaat Almere met grote cijfers

PSV laat zich niet afleiden en verslaat Almere met grote cijfers

ALMERE (ANP) - PSV heeft zich bij Almere City FC niet laten afleiden door de transferperikelen en een aantal blessuregevallen. De regerend kampioen boekte in Flevoland een ruime zege: 1-7.

PSV kwam via Guus Til en Luuk de Jong snel op een 2-0-voorsprong, maar zag Kornelius Hansen na rust wat terugdoen namens Almere. Couhaib Driouech, Malik Tillman, Théo Barbet (eigen doelpunt), Hirving Lozano en Ricardo Pepi zorgden alsnog voor een ruime zege.

PSV gaat met 9 punten uit drie wedstrijden opnieuw aan de leiding in de Eredivisie. De Eindhovenaren hebben al vijftien keer gescoord.

Bosz

Trainer Peter Bosz van PSV heeft de laatste weken genoeg aan zijn hoofd. Meerdere spelers azen op een transfer, terwijl PSV zelf op zoek is naar vooral versterking achterin. Doelman Walter Benítez wil graag naar Atlético Madrid en verdediger Olivier Boscagli naar Brighton & Hove Albion. Jerdy Schouten staat in de belangstelling van Napoli en Jordan Teze is al verkocht aan AS Monaco.

Naast de transferperikelen kampt de ploeg met de nodige blessuregevallen. Schouten en Johan Bakayoko waren in Almere afwezig door blessures, terwijl ook Ismael Saibari, Mauro Júnior, Sergiño Dest en Armando Obispo niet beschikbaar waren.

Belangrijk

Schouten werd door Til vervangen in de basis en de middenvelder was meteen belangrijk. In de tweede minuut miste hij nog een grote kans, maar even later opende hij alsnog de score. Joey Veerman vond Noa Lang met een snel genomen vrije trap en de aanvaller legde de bal terug op Til, die dit keer wel raak schoot. In de 15e minuut verdubbelde De Jong de voorsprong door een corner binnen te schieten, 0-2.

Ondanks enkele goede kansen wist PSV in de eerste helft niet meer te scoren. Almere bleef zodoende hoop houden en zag vlak na rust een treffer van Jochem Ritmeester van de Kamp afgekeurd worden. Na een schot op de lat van De Jong zorgde Hansen namens Almere na een klein uur alsnog voor de aansluiting, 1-2.

De spanning was van korte duur, nadat Driouech in de 65e minuut trefzeker was na pass van Lozano. PSV voerde in de laatste twintig minuten de score op via Tillman, Barbet (eigen doelpunt), Lozano en Pepi: 1-7.

Meer uit Voetbal

Topscorer Kane verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.

1 uur geleden
Keeper Owono mist interlands na noodlottige botsing met De Miguel

MALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.

1 uur geleden
Oekraïne bespreekt financiering oorlog met VS en Europa

BRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.

8 uur geleden
PSV-coach Bosz zag geen geschikte optie om Forbs af te stoppen

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz overwoog in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in de Champions League (1-2) niet om Filip Kostić vroegtijdig naar de kant te halen. De linksback had geen grip op de snelle rechtsbuiten Carlos Forbs, die vanuit de omschakeling drie grote kansen creëerde en het winnende doelpunt maakte.

8 uur geleden
Timber wint in Champions League met Arsenal, Veerman met Dortmund

PRAAG/DORTMUND (ANP) - Arsenal heeft de derde zege geboekt in de leaguefase van de Champions League. De Engelse kampioen was met 2-1 te sterk bij Slavia Praag. Arsenal staat derde met 10 punten uit vier wedstrijden.

11 uur geleden
Kuijt verslaat Liverpool in laatste duel als coach van Fenerbahçe

ISTANBUL (ANP) - Dirk Kuijt heeft woensdag in Istanbul zijn laatste wedstrijd als coach van Fenerbahçe met 3-2 gewonnen van Liverpool FC. De 46-jarige oud-voetballer was interim-coach nadat İsmail Kartal vertrok als hoofdtrainer. Fener heeft inmiddels Emre Belözoğlu aangesteld als nieuwe hoofdtrainer.

13 uur geleden
PSV-spits Pepi begint ook tegen Club Brugge op reservebank

EINDHOVEN (ANP) - PSV'er Ricardo Pepi begint ook in de thuiswedstrijd tegen Club Brugge in het hoofdtoernooi van de Champions League op de reservebank. De Amerikaanse spits keerde onlangs terug van een blessure en viel zaterdag in het competitieduel met Willem II (7-0-winst) in. PSV-trainer Peter Bosz houdt tegen Brugge echter vast aan het koppel Sven Mijnans als aanvallende middenvelder en Guus Til als spits. Beide spelers mogen onderling van die twee posities wisselen tijdens het duel.

13 uur geleden