Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV houdt kans na gelijkspel bij Monaco

PSV houdt kans na gelijkspel bij Monaco

MONACO (ANP) - PSV doet nog steeds mee in de strijd om de eerste plaats in de groepsfase van de Europa League. De Eindhovenaren, fors gehandicapt, speelden in een pover duel gelijk bij Monaco. In het vorstendom werd niet gescoord.

De formatie van trainer Roger Schmidt houdt daardoor een achterstand van drie punten op de ploeg van de Kroatische trainer Niko Kovac. Real Sociedad, dat gelijkspeelde tegen Sturm Graz (1-1), heeft 1 punt meer dan de Eindhovenaren.

In de eerste helft viel al weinig te beleven. PSV toonde wel initiatief, maar was zelden gevaarlijk. Op links was er een aardige doorbraak van Yorbe Vertessen, maar die wist Eran Zahavi niet te bereiken. De Israëliër zelf schoot uit een vrije trap net over.

Aangeslagen

Vertesen, een van de meest dreigende spelers, moest echter kort voor rust al aangeslagen naar de kant. Bruma, die onzichtbaar bleef, was de vervanger van de Belg.

Bij Monaco kwam alleen Myron Boadu in de buurt van het doel van Joël Drommel. De voormalig spits van AZ tikte na een voorzet van Caio Henrique net naast.

Gutiérez

Mario Götze (ziek), Noni Madueke (hamstring), Ryan Thomas (knie), Cody Gakpo (enkel) en Davy Pröpper (enkel) waren niet beschikbaar voor PSV. Mede daardoor kreeg Érick Gutiérrez voor de eerste keer een basisplaats. Phillipp Mwene speelde in een aanmerkelijk aanvallender rol dan gebruikelijk. Marco van Ginkel bleef op de bank.

Hoewel PSV met een schot net naast van Zahavi aardig begon aan het tweede deel, werd vervolgens de thuisclub eindelijk gevaarlijk. Eerst redde Drommel fraai bij een doorbraak van Boadu, kort voordat deze door zijn trainer werd vervangen. Even later kopte Axel Disasi bijna raak voor de Monegasken, maar bracht André Ramalho op de lijn fraai redding, ook al met het hoofd. Vervolgens werd een schot van Kevin Volland geblokt door Jordan Teze.

Meer uit Voetbal

Spits Kramer (RKC) zet na 18 seizoenen punt achter profvoetbal

WAALWIJK (ANP) - Michiel Kramer heeft het einde van zijn carrière als profvoetballer aangekondigd. De 37-jarige aanvaller van RKC Waalwijk zet er aan het einde van dit seizoen een punt achter, na achttien seizoenen met 'ontelbaar veel momenten', meldt de Brabantse club uit de eerste divisie op X.

16 minuten geleden
Raphinha gaat tekeer tegen arbitrage: Barcelona is bestolen

MADRID (ANP/RTR) - De Braziliaan Raphinha speelde geen minuut mee bij FC Barcelona, maar had na afloop het hoogste woord. De geblesseerde aanvaller ging tekeer tegen de arbitrage. "We zijn bestolen. Niet alleen in deze wedstrijd, maar ook vorige week in de heenwedstrijd. De beslissingen van de scheidsrechter zijn ongelooflijk slecht geweest", zei hij na de winst van 2-1 op Atlético Madrid in de kwartfinale van de Champions League. Die zege was niet genoeg om de 2-0-nederlaag in het eerste duel goed te maken, waardoor Barcelona is uitgeschakeld.

1 uur geleden
WK voetbal in gevaar voor geblesseerde Franse spits Ekitike

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-spits Hugo Ekitike heeft vermoedelijk een achillespees gescheurd in het met 2-0 verloren Champions League-duel met Paris Saint-Germain. "Het ziet er heel slecht uit, hoewel het moeilijk te zeggen is hoe ernstig het is", zei trainer Arne Slot na afloop van de wedstrijd tegen verslaggevers. Ekitike stond in de basis tegen PSG, maar viel voor rust al uit. Hij moest per brancard het veld af.

1 uur geleden
Slot betreurt het missen van de vele kansen door Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot betreurde de uitschakeling van Liverpool in de Champions League en gaf het missen van de vele kansen de schuld van de thuisnederlaag tegen titelhouder Paris Saint-Germain in de kwartfinale (0-2). "Helaas was dit weer een van de wedstrijden in dit seizoen waarin we de kansen die we kregen niet benutten", zei de Nederlandse coach na afloop tegen verslaggevers. "Opnieuw presteerden we ondermaats als het gaat om afronden en dat doen we het hele seizoen al."

2 uur geleden
Veurink hoopt op vollere stadions met vroegere wedstrijden

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink wil met de voetbalsters van het Nederlands elftal vaker eerder op de avond spelen. Zo hoopt hij meer publiek naar de thuiswedstrijden te trekken. Bij het gewonnen WK-kwalificatieduel met Frankrijk (2-1), dat dinsdagavond om 20.45 uur begon, was het Rat Verlegh Stadion in Breda met zo'n 6500 mensen voor slechts iets meer dan een kwart gevuld.

8 uur geleden
Van Asten houdt 'onbeschrijflijk gevoel' over aan Oranje-debuut

BREDA (ANP) - Debutante Renee van Asten "wist niet wat ze voelde" bij haar openingstreffer voor Oranje tegen Frankrijk (2-1-winst). "Dit heb ik nog nooit gevoeld. Het was puur geluk, enthousiasme. Onbeschrijflijk eigenlijk. Ik zakte bijna door mijn voeten", zei de 19-jarige verdedigster van Ajax na het duel in Breda.

8 uur geleden
Veurink 'enorm trots' op spel en passie Oranje tegen Frankrijk

BREDA (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink was naar eigen zeggen niet verbaasd na de knappe 2-1-zege van de Oranjevrouwen op Frankrijk, maar wel "enorm trots". "Dat komt door hoe de groep het plan heeft vertaald naar het veld en met hoeveel passie zij hebben gespeeld", zei Veurink tijdens zijn persconferentie.

11 uur geleden