Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV houdt kans na gelijkspel bij Monaco

PSV houdt kans na gelijkspel bij Monaco

MONACO (ANP) - PSV doet nog steeds mee in de strijd om de eerste plaats in de groepsfase van de Europa League. De Eindhovenaren, fors gehandicapt, speelden in een pover duel gelijk bij Monaco. In het vorstendom werd niet gescoord.

De formatie van trainer Roger Schmidt houdt daardoor een achterstand van drie punten op de ploeg van de Kroatische trainer Niko Kovac. Real Sociedad, dat gelijkspeelde tegen Sturm Graz (1-1), heeft 1 punt meer dan de Eindhovenaren.

In de eerste helft viel al weinig te beleven. PSV toonde wel initiatief, maar was zelden gevaarlijk. Op links was er een aardige doorbraak van Yorbe Vertessen, maar die wist Eran Zahavi niet te bereiken. De Israëliër zelf schoot uit een vrije trap net over.

Aangeslagen

Vertesen, een van de meest dreigende spelers, moest echter kort voor rust al aangeslagen naar de kant. Bruma, die onzichtbaar bleef, was de vervanger van de Belg.

Bij Monaco kwam alleen Myron Boadu in de buurt van het doel van Joël Drommel. De voormalig spits van AZ tikte na een voorzet van Caio Henrique net naast.

Gutiérez

Mario Götze (ziek), Noni Madueke (hamstring), Ryan Thomas (knie), Cody Gakpo (enkel) en Davy Pröpper (enkel) waren niet beschikbaar voor PSV. Mede daardoor kreeg Érick Gutiérrez voor de eerste keer een basisplaats. Phillipp Mwene speelde in een aanmerkelijk aanvallender rol dan gebruikelijk. Marco van Ginkel bleef op de bank.

Hoewel PSV met een schot net naast van Zahavi aardig begon aan het tweede deel, werd vervolgens de thuisclub eindelijk gevaarlijk. Eerst redde Drommel fraai bij een doorbraak van Boadu, kort voordat deze door zijn trainer werd vervangen. Even later kopte Axel Disasi bijna raak voor de Monegasken, maar bracht André Ramalho op de lijn fraai redding, ook al met het hoofd. Vervolgens werd een schot van Kevin Volland geblokt door Jordan Teze.

Meer uit Voetbal

Twee drinkpauzes bij alle wedstrijden van het WK voetbal 2026

ZÜRICH (ANP) - Alle wedstrijden tijdens het WK voetbal van volgend jaar worden twee keer onderbroken voor drinkpauzes. Dat maakte wereldvoetbalbond FIFA maandag bekend. De pauzes duren drie minuten en vinden in elke helft na 22 minuten plaats.

1 uur geleden
Salah niet in selectie Liverpool voor CL-duel met Internazionale

LIVERPOOL (ANP) - Vedette Mohamed Salah ontbreekt in de selectie van Liverpool voor het duel met Internazionale in de Champions League. De 33-jarige Egyptenaar had kritiek geuit op trainer Arne Slot en de club nadat hij bij de afgelopen wedstrijden op de reservebank moest zitten. Ook Cody Gakpo ontbreekt in de selectie van Liverpool.

4 uur geleden
Voetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij wangedrag

ZEIST (ANP) - De Eredivisie CV en Coöperatie Eerste Divisie hebben een oproep gedaan aan de overheid, politie en het Openbaar Ministerie om daders bij ernstige ongeregeldheden strafrechtelijk te vervolgen. De clubs uit het betaald voetbal zijn het er "unaniem" over eens dat er strenger gestraft moet worden. "De huidige sancties zijn niet afschrikwekkend genoeg."

4 uur geleden
Ajax tegen Qarabag zonder Sutalo, Taylor en Weghorst

AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim kan woensdag in de uitwedstrijd tegen Qarabag FK in de Champions League niet beschikken over Josip Sutalo, Kenneth Taylor en Wout Weghorst. Het drietal is niet fit genoeg om mee te reizen naar Azerbeidzjan, meldt de Amsterdamse club. Ook James McConnell, Gerald Alders en Steven Berghuis blijven achter in Nederland.

4 uur geleden
Arbiter Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Serdar Gözübüyük leidt de Klassieker Ajax - Feyenoord. De Eredivisiewedstrijd in de Johan Cruijff ArenA staat voor zondag om 14.30 uur op het programma.

5 uur geleden
Twee wedstrijden schorsing voor Fortuna-speler Hubner

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan de komende twee wedstrijden niet beschikken over Justin Hubner. De verdediger kreeg zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Ajax (1-3) als invaller een rode kaart voor een harde tackle op Rayane Bounida.

6 uur geleden
Real Madrid maanden zonder geblesseerde verdediger Militão

MADRID (ANP) - Real Madrid kan de komende maanden niet beschikken over Eder Militão. De Braziliaanse verdediger heeft zondag in de met 2-0 verloren thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo een scheur in zijn linkerhamstring opgelopen, meldt de Spaanse voetbalclub.

6 uur geleden