Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV houdt kans na gelijkspel bij Monaco

PSV houdt kans na gelijkspel bij Monaco

MONACO (ANP) - PSV doet nog steeds mee in de strijd om de eerste plaats in de groepsfase van de Europa League. De Eindhovenaren, fors gehandicapt, speelden in een pover duel gelijk bij Monaco. In het vorstendom werd niet gescoord.

De formatie van trainer Roger Schmidt houdt daardoor een achterstand van drie punten op de ploeg van de Kroatische trainer Niko Kovac. Real Sociedad, dat gelijkspeelde tegen Sturm Graz (1-1), heeft 1 punt meer dan de Eindhovenaren.

In de eerste helft viel al weinig te beleven. PSV toonde wel initiatief, maar was zelden gevaarlijk. Op links was er een aardige doorbraak van Yorbe Vertessen, maar die wist Eran Zahavi niet te bereiken. De Israëliër zelf schoot uit een vrije trap net over.

Aangeslagen

Vertesen, een van de meest dreigende spelers, moest echter kort voor rust al aangeslagen naar de kant. Bruma, die onzichtbaar bleef, was de vervanger van de Belg.

Bij Monaco kwam alleen Myron Boadu in de buurt van het doel van Joël Drommel. De voormalig spits van AZ tikte na een voorzet van Caio Henrique net naast.

Gutiérez

Mario Götze (ziek), Noni Madueke (hamstring), Ryan Thomas (knie), Cody Gakpo (enkel) en Davy Pröpper (enkel) waren niet beschikbaar voor PSV. Mede daardoor kreeg Érick Gutiérrez voor de eerste keer een basisplaats. Phillipp Mwene speelde in een aanmerkelijk aanvallender rol dan gebruikelijk. Marco van Ginkel bleef op de bank.

Hoewel PSV met een schot net naast van Zahavi aardig begon aan het tweede deel, werd vervolgens de thuisclub eindelijk gevaarlijk. Eerst redde Drommel fraai bij een doorbraak van Boadu, kort voordat deze door zijn trainer werd vervangen. Even later kopte Axel Disasi bijna raak voor de Monegasken, maar bracht André Ramalho op de lijn fraai redding, ook al met het hoofd. Vervolgens werd een schot van Kevin Volland geblokt door Jordan Teze.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

4 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

5 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

6 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

7 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

7 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden