
PSV hoopt op komst Lang, transfer Pepi bijna rond
EINDHOVEN (ANP) - PSV hoopt Noa Lang aan de selectie toe te voegen. De Eindhovense club is in gesprek met de aanvaller van Club Brugge, die in België nog een contract tot de zomer van 2025 heeft.
"We halen graag goede voetballers hier naartoe. Noa is een goede speler, we zijn nu aan het kijken of we er handen en voeten aan kunnen geven", aldus Earnest Stewart, directeur voetbalzaken van PSV. De nieuwe hoofdtrainer Peter Bosz kijkt uit naar Lang. "Ik zie graag goede spelers komen en Noa Lang is een goede speler."
De komst van spits Ricardo Pepi is nagenoeg rond. PSV neemt de 20-jarige Amerikaan over van FC Augsburg. "Daar zijn we redelijk ver mee", vertelde Stewart. "We hopen in de nabije toekomst op witte rook."
Rollen De Jong en Pepi
Pepi speelt op dezelfde positie als spits Luuk de Jong, die onder Bosz aanvoerder van PSV blijft. Volgens de coach kunnen de twee aanvallers ook heel goed samen spelen. "Het zijn twee verschillende types. Ik moet straks kijken wie het beste de bal vasthoudt en wie er beter loopt. Voor nu zou je zeggen dat het logisch is dat Pepi achter De Jong gaat spelen."
Bosz wil bij PSV niet met een te grote selectie gaan werken, wat betekent dat de komende tijd ook spelers de Eindhovense club gaan verlaten. "Je moet als trainer een selectie hebben waarin je iedereen perspectief kan bieden."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat op korte termijn zogenoemde hardcards uitdelen aan de seizoenkaarthouders. Dit is om "de afhankelijkheid van het digitale toegangssysteem te minimaliseren", zo laat de Rotterdamse club weten na de problemen van een dag eerder rondom de thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen.
15 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de stadsderby tegen Manchester United met 3-0 gewonnen. Erling Haaland was in het Etihad Stadium met twee treffers de man van de wedstrijd. Het was pas de tweede overwinning van City, dat na vier speelronden 6 punten achter staat op koploper Liverpool. United heeft 4 punten uit vier duels.
50 minuten geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft ook de derde thuiswedstrijd in de Eredivisie niet kunnen winnen. In het eigen stadion in Velsen-Zuid verloor de ploeg met 3-1 van Fortuna Sittard door twee late treffers van Makan Aïko.
2 uur geledenBURNLEY (ANP) - Liverpool FC gaat weer aan kop van de Premier League. The Reds wonnen zondag met 1-0 bij Burnley. Dat betekende de vierde competitiezege op rij voor het elftal van trainer Arne Slot.
2 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles staat na vijf wedstrijden met 0 punten troosteloos onderaan in de Eredivisie. De ploeg van trainer Bas Sibum ging op zondag in eigen huis met 2-1 onderuit tegen AZ. Heracles heeft een doelsaldo van twee voor en zestien tegen. AZ heeft 10 punten uit vier wedstrijden. AZ ontvangt volgende week koploper Feyenoord in Alkmaar.
3 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/DPA) - Bayer Leverkusen had geen andere keuze dan trainer Erik ten Hag te ontslaan. Dat zei Fernando Carro, voorzitter van de directie van de Duitse voetbalclub, zondag tegen het programma Bild Sport op Welt TV.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta heeft de derby tegen Excelsior met klein verschil gewonnen: 0-1. Het elftal van trainer Maurice Steijn maakte het verschil diep in blessuretijd, toen invaller Ayoub Oufkir de bal bij de tweede paal in het doel kon tikken. Excelsior speelde op dat moment met een man minder, nadat linksback Arthur Zagré in de 78e minuut zijn tweede gele kaart had gekregen.
6 uur geleden