Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV heeft tweede plek bijna binnen, Vitesse zeker van Europa

PSV heeft tweede plek bijna binnen, Vitesse zeker van Europa

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de tweede plaats in de Eredivisie en daarmee een ticket voor de voorrondes van de Champions League zo goed als binnen. De ploeg van trainer Roger Schmidt versloeg PEC Zwolle in Eindhoven met 4-2, terwijl concurrent AZ bij FC Groningen niet verder kwam dan 0-0. PSV gaat de laatste speelronde van zondag in met 3 punten voorsprong op AZ.

Vitesse verzekerde zich van de vierde plaats en daarmee een ticket voor de derde voorronde van de nieuwe Conference League. De verliezend bekerfinalist speelde weliswaar met 3-3 gelijk bij Fortuna Sittard, maar nummer 5 Feyenoord kwam bij Heracles Almelo ook niet verder dan 1-1. Daardoor blijft het verschil tussen beide clubs 5 punten in het voordeel van Vitesse.

Feyenoord moet volgende week de play-offs in, waarin een ticket voor de tweede voorronde van de Conference League op het spel staat. FC Utrecht en FC Groningen zijn ook zeker van deelname aan die play-offs. Sparta, Heracles en Fortuna strijden zondag om de laatste plek.

Meer uit Voetbal

PSV'er Driouech 'droomt nog' na twee treffers tegen Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.

11 uur geleden
Arsenal klopt Bayern en neemt koppositie in Champions League over

LONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.

11 uur geleden
PSV stunt in Champions League met zege (1-4) op Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.

12 uur geleden
Drievoudig international Anita beëindigt profloopbaan

AMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.

12 uur geleden
Mbappé maakt op één na snelste hattrick in Champions League

PIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.

12 uur geleden
Bijna 2 miljoen tickets verkocht voor WK voetbal

ZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.

14 uur geleden
Roda bevestigt racisme richting keeper Biai en biedt excuses aan

KERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.

14 uur geleden