Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

PSV heeft tweede plek bijna binnen, Vitesse zeker van Europa

PSV heeft tweede plek bijna binnen, Vitesse zeker van Europa

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de tweede plaats in de Eredivisie en daarmee een ticket voor de voorrondes van de Champions League zo goed als binnen. De ploeg van trainer Roger Schmidt versloeg PEC Zwolle in Eindhoven met 4-2, terwijl concurrent AZ bij FC Groningen niet verder kwam dan 0-0. PSV gaat de laatste speelronde van zondag in met 3 punten voorsprong op AZ.

Vitesse verzekerde zich van de vierde plaats en daarmee een ticket voor de derde voorronde van de nieuwe Conference League. De verliezend bekerfinalist speelde weliswaar met 3-3 gelijk bij Fortuna Sittard, maar nummer 5 Feyenoord kwam bij Heracles Almelo ook niet verder dan 1-1. Daardoor blijft het verschil tussen beide clubs 5 punten in het voordeel van Vitesse.

Feyenoord moet volgende week de play-offs in, waarin een ticket voor de tweede voorronde van de Conference League op het spel staat. FC Utrecht en FC Groningen zijn ook zeker van deelname aan die play-offs. Sparta, Heracles en Fortuna strijden zondag om de laatste plek.

Meer uit Voetbal

Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

2 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

4 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

6 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

7 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

15 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

15 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

18 uur geleden