
PSV en Philips tien jaar langer met elkaar door
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de sponsorovereenkomst met Philips met tien jaar verlengd, tot 2031. De Eindhovense voetbalclub en het gezondheidstechnologiebedrijf zijn al sinds 1913 aan elkaar verbonden.
"Juist in deze tijd waarin niets meer vanzelfsprekend is, vinden we het belangrijk onze verbondenheid en maatschappelijke betrokkenheid bij de club en de regio uit te spreken", aldus Frans van Houten, topman van Philips. "Daarom hebben we, als oprichter van PSV, besloten ons de komende tien jaar verder te verbinden aan PSV. Daarmee leggen we samen een stevige basis voor nieuw, toekomstig succes."
De samenwerking tussen PSV en Philips betekent onder meer dat het stadion zeker tot 2031 de naam Philips Stadion draagt. Daarnaast blijven beide partijen samenwerken aan nieuwe innovaties om het topsportklimaat van de club te verbeteren.
Hechter dan ooit
"Philips maakt een enorme transformatie door naar gezondheidstechnologiebedrijf. Hun expertise en innovaties op het gebied van medische technologie zijn van vitaal belang", aldus Toon Gerbrands, algemeen directeur van PSV. "We passen deze ook toe om de prestaties en gezondheid van onze spelers, staf en medewerkers naar een nog hoger niveau te brengen. Daarmee is onze samenwerking misschien wel hechter dan ooit tevoren."
Bovendien verbindt Philips zich voor nog eens vijf jaar aan het zogenoemde Brainport-PSV Partnership, dat naast Philips bestaat uit ASML, High Tech Campus Eindhoven, Jumbo Supermarkten, Royal Swinkels Family Brewers en VDL. Die samenwerking is gestart op 1 juli 2019.
Philips stond tot een paar jaar geleden ook de voorzijde van het shirt van PSV. Tegenwoordig prijkt daar de naam van Brainport Eindhoven.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Ayase Ueda kan zondag mogelijk met Feyenoord tegen Ajax uitkomen. Trainer Arne Slot beslist zaterdag na de training of hij de Japanse aanvaller mee naar de Johan Cruijff ArenA neemt.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Arne Slot zegt het niet zo veel dat Feyenoord zondag als grote favoriet aan de uitwedstrijd tegen Ajax begint. "Ik ben nooit zo bezig met de favorietenrol", zei hij. "Je wint geen wedstrijden omdat je favoriet bent. Uit naar Ajax is een van de moeilijkste wedstrijden van het seizoen, ongeacht hoe Ajax in de wedstrijd zit. We hebben daar de laatste achttien jaar geloof ik eenmaal gewonnen. We hebben het vaak lastig daar. Dat geldt ook voor uitduels met FC Utrecht en Sparta."
4 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer Joseph Oosting van FC Twente kan zondag in de wedstrijd tegen RKC Waalwijk niet beschikken over Naci Ünüvar. Hij heeft tijdens de training een blessure opgelopen. De van Ajax gehuurde Ünüvar maakte vorige week de derde treffer in het duel met de Amsterdamse club, dat FC Twente met 3-1 won.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Xavi heeft zijn contract verlengd bij FC Barcelona. Dat heeft de trainer van de Catalanen zelf bekendgemaakt. Hij verlengt met één seizoen tot 2025.
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Coach Thomas Tuchel van Bayern München gaat er niet van uit dat de situatie van Matthijs de Ligt snel verandert. De Nederlandse international komt dit seizoen niet veel in actie bij zijn Duitse club. Tuchel geeft centraal in de verdediging tot nu toe de voorkeur aan Dayot Upamecano en Min-Jae Kim. In het Champions League-duel woensdag met Manchester United bleef De Ligt de hele wedstrijd op de bank. In de topper vorige week tegen Bayer Leverkusen deed hij als invaller vijf minuten mee.
7 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman heeft Nick Olij en Jeremie Frimpong opgenomen in zijn voorlopige selectie voor de komende interlands met Frankrijk en Griekenland in de EK-kwalificatie. De doelman van Sparta debuteert in de voorselectie. Frimpong, uitkomend voor Bayer Leverkusen, is weer in beeld nadat hij had geweigerd voor Jong Oranje op het EK uit te komen.
7 uur geledenMAINZ (ANP) - Anwar El Ghazi vervolgt zijn voetballoopbaan bij FSV Mainz. Dat heeft de Duitse club bekendgemaakt. De Nederlander was transfervrij nadat zijn contract bij PSV deze zomer werd ontbonden.
7 uur geleden